Pareikškite teises į savo Esports Pasveikinimo premija 2024

Esporto lažybų pasveikinimo premijos yra vienos iš geriausių reklamų, kurias žaidėjas gali gauti užsiregistravęs internetinėje esporto lažybų svetainėje. Šiame straipsnyje gilinamasi į šias premijas, siekiant nustatyti, kas tai yra, kaip jos veikia, kaip jas gauti ir dar daugiau. Kaip rodo pavadinimas, pasveikinimo premijos yra akcijos, kuriomis eSports lažybų organizatoriai naudojasi naujiems žaidėjams. Yra du pagrindiniai pasveikinimo premijų tipai; be depozito ir depozito premijos.

Ar verta pretenduoti į šias premijas? O gal tai tiesiog puikus būdas pritraukti naujų žaidėjų? Sužinokite daugiau apie tai, kaip naudotis be įnašo ir depozito premijomis atidarius sąskaitą esporto bukmeije.

Pareikškite teises į savo Esports Pasveikinimo premija 2024
Kaip veikia esporto lažybų premija?Kaip reikalauti pasveikinimo premijųLažybų reikalavimaiSveikinimo premijos patarimai ir gudrybėsAtsakingas lošimas
Zhang Wei
ExpertZhang WeiExpert
Fact CheckerTomas NovakFact Checker
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser
Kaip veikia esporto lažybų premija?

Kaip veikia esporto lažybų premija?

Daugelis lažybininkų linkę vengti internetinių premijų, nes jos neatrodo teisėtos. Tačiau tiesa ta, kad „eSports“ lažybų pasveikinimo premijos yra tikros, bent jau licencijuotose ir reguliuojamose svetainėse. Beje, yra keletas abejotinų lažybų svetainių, kurių premijos nėra teisėtos, tačiau visos šiame puslapyje išvardytos svetainės yra tikros.

Dabar kyla didelis klausimas, kodėl eSporto lažybų agentai žaidėjams duotų nemokamų pinigų?

Na. Atsakymas paprastas – pritraukti naujų žaidėjų į tokią konkurencingą internetinio eSporto lažybų industriją. Nors papildymo premijos yra skirtos klientų išlaikymui, pasveikinimo premijos yra skirtos pritraukti naujų žaidėjų. Taip atsitinka, kad lažybų tarpininkas nustato rinkodaros biudžetą, o viena iš rinkodaros strategijų yra reklamos.

Esporto lažybų premijos be depozito

Kaip rodo pavadinimas, premija be depozito yra pasiūlymas, kuris apdovanoja žaidėjus premija už tik prisiregistravimą eSporto lažybų svetainė. Norint pasinaudoti šiuo pasiūlymu, jiems nereikia mokėti užstato.

Nemokamo statymo be depozito premija yra standartinė premija be depozito, suteikianti žaidėjams fiksuotą pinigų sumą. Kitas tipas yra išgryninamas be depozito premija, kurią žaidėjai gali panaudoti lažindami iš tikrų pinigų eSporto ir laimėdami tikrus pinigus. Galiausiai, eSports žaidėjai gali pasinaudoti negrynaisiais be įnašo premijomis, kurios suteikia žaidėjams pinigų žaisti, tačiau jų negalima atsiimti.

Esporto lažybų indėlių premijos

Taip pat žinomas kaip rungtynių premija, premija be depozito yra sveikintinas pasiūlymas, apdovanojantis žaidėjus, kai jie įneša įnašą pirmą kartą. Dauguma indėlių premijų atitinka įneštą sumą tam tikru procentu iki nustatytos sumos. Tai gali būti 50% depozito premija, 100% ar net daugiau.

Tiesiog paminėti, kai kuriose lažybų svetainėse indėlių premijos gali būti pasiūlyta per antrą, trečią ir net ketvirtą indėlį.

Kaip veikia esporto lažybų premija?
Kaip reikalauti pasveikinimo premijų

Kaip reikalauti pasveikinimo premijų

Kaip suaktyvinamos pasveikinimo premijos įvykdžius tinkamumo reikalavimus? Na, yra du būdai. Pirma, premija automatiškai įskaitoma į žaidėjo sąskaitą. Tai lengviausias būdas gauti premiją. Arba žaidėjai turi aktyvuoti premiją naudodami „eSports“ lažybų pasveikinimo premijos kodus arba kuponus. Yra lizdas, kuriame šie kodai užpildomi norint suaktyvinti premiją.

Kaip naudotis esporto lažybų pasveikinimo premijomis

Sveikinimo premijos yra linksmos, tačiau eSporto lažybininkai turėtų žinoti, kaip jas tinkamai panaudoti. Deja, dauguma žaidėjų, kurie pretenduoja į pasveikinimo premijas, jas iššvaisto vos keliais statymais, nes nežino, kas yra už uždangos. Šiame segmente sužinokite viską, ką reikia žinoti apie pasveikinimo premijų naudojimą.

Kaip reikalauti pasveikinimo premijų
Lažybų reikalavimai

Lažybų reikalavimai

Nors pasveikinimo premijos skamba pelningai, jos yra saistomos griežtų lažybų reikalavimų. Nors lažybininkai išleidžia pinigus kaip premijas, jie nustatė tam tikrus apribojimus, kad žaidėjams būtų sunku išnaudoti visas pasveikinimo premijas. Šie apribojimai yra vadinami lažybų reikalavimais arba žaidimo reikalavimais.

Pradedantiesiems lažybų reikalavimas yra daugiklis, kiek kartų lažybininkai turi žaisti per premiją, kad galėtų atsiimti laimėjimą. Pvz., Jei lažybininkas tvirtina, kad lažybų agentūra sutampa su įnašu, taikant 20 kartų didesnį statymo reikalavimą, jis turi žaisti premiją 20 kartų, kad būtų galima atsiimti. Na, tai didelis iššūkis žaisti 20 kartų neprarandant visų pinigų.

Esporto lažybų svetainės su pelningiausiomis premijomis daugeliu scenarijų taiko aukščiausius ir griežčiausius lažybų reikalavimus.

Šansai ir žaidimų limitai

Be lažybų reikalavimų, lažybų organizatoriai apsunkina žaidėjų laimėjimą tikrų pinigų naudojant premijas nustatant minimalius koeficientus. Pavyzdžiui, el. sporto lažybų svetainė gali pasiūlyti 150 % premiją, tačiau premija taikoma tik esant dideliems šansams. Be šansų ribos, tam tikriems eSports žaidimams taikomos ir kai kurios pasveikinimo premijos.

Lažybų reikalavimai
Sveikinimo premijos patarimai ir gudrybės

Sveikinimo premijos patarimai ir gudrybės

Nors lažybų svetainėse žaidėjams sunku naudotis premijomis, pasveikinimo premijomis vis tiek galima pasinaudoti.

Pirmas patarimas yra visada medžioti ne tik pasveikinimo premijas, bet ir pačias pelningiausias. Žaidėjai gali pasirinkti medžioti patys arba pasitelkti lažybų tarpininkus, kurie išvardija eSporto lažybų tarpininkus su didžiausiomis pasveikinimo premijomis.

Kitas patarimas, kuris galioja tik lažybų svetainėms, kuriose nėra šansų limitų, yra lažintis ant mažiausio koeficiento. Skirtingai nuo didelių šansų, statymai su mažais koeficientais turi didelę tikimybę, kad pavyks. Be to, lėtėjimas yra protingas patarimas, kaip įveikti lažybų reikalavimus. Bėda tik ta, kad derlius visgi nėra toks didelis.

Dabar, kai aukšti lažybų reikalavimai sumažina tikimybę gauti ką nors iš premijų, žaidėjai turėtų siekti pasveikinimo premijų su mažesniais žaidimo reikalavimais. Tai lengvas sporto lažybų premijos patarimas, kuriuo galite užsidirbti pinigų. 15 kartų statymo reikalavimą įveikti lengviau nei 30 kartų.

Taip pat svarbu patikrinti pasveikinimo premijos galiojimo laikotarpį. Dažnai žaidėjai pretenduoja į šias premijas, bet per nustatytą laikotarpį jų nepanaudoja. Skamba juokingai, bet taip, premijos turi galiojimo laiką.

Statyk protingai. Vien todėl, kad tai 100 % premija, dar nereiškia, kad ją reikia iššvaistyti nerealiems šansams. Vietoj to, lažybininkai turėtų likti išmintingais žaidėjais, naudodami pasveikinimo premiją kaip įneštus tikrus pinigus. Įvairių eSporto rungtynių tyrinėjimas ir prognozių tikrinimas yra ilgas kelias.

Sveikinimo premijos patarimai ir gudrybės
Atsakingas lošimas

Atsakingas lošimas

Sveikinimo premijos yra fantastiškos ir yra viena iš priežasčių, kodėl daugelis žaidėjų yra įtraukiami į eSporto lažybas. Tačiau jie gali sukelti priklausomybę nuo lošimų. Daugelis žaidėjų naudoja daugiau pinigų, nei gali sau leisti reikalauti premijų.

Žaidėjai turi likti atsakingo lošimo ribose. Svarbiausia yra nustatyti eSporto lažybų biudžetą ir jo laikytis. Kitas patarimas – niekada nesivaikykite pralaimėjimų lažybų metu ir visada žinokite, kada pasitraukti. Svarbu tai, kad eSporto lažybos neturėtų pakeisti mokyklos ar darbo.

Štai tiek šiame vadove apie eSporto lažybų pasveikinimo premijas. Iš tiesų, naujiems žaidėjams skirtų internetinių lažybų pasiūlymų verta ieškoti. Tačiau nelengva jomis pasinaudoti.

Atsakingas lošimas
About the author
Zhang Wei
Zhang Wei

Zhang Wei, geriau žinomas „Esports“ arenoje kaip „DragonMaster“, išsikovojo nišą kaip minčių lyderis internetinių kazino ir „Esports“ sankryžoje. Turėdamas neklystantį tendencijų instinktą ir kruopštų dėmesį detalėms, jis yra ir strategas, ir šios srities vizionierius.

Send email
More posts by Zhang Wei