Partnerio premija

Rekomendacijos premijos skiriamos aktyviam žaidėjui, kuris priverčia savo draugą prisijungti prie e-sporto lažybų svetainių. Kadangi aktyvus žaidėjas nukreipė naują žaidėją į svetainę, jie abu gauna premiją, skirtą pagerinti jų žaidimą. Jei naujas narys taip pat nurodys draugą, jis taip pat gaus premiją ir pan. Dažnai tai yra be depozito premija, kuri yra galimybė žaisti neišleidžiant jokių pinigų. Tai metodas, kurį nuolat siūlo lažybų tarpininkai, nes jis turi daug naudos žaidėjui, bet ir svetainei.

Tai padeda naujam žaidėjui pajusti svetainę, kaip ji veikia, jei ji siūlo tai, ko jie ieško. Jei taip, jie užsiregistruos ir pradės žaisti iš savo pinigų. Be to, premija be įnašo skatina juos susirasti naujų narių, kurie norės užsiregistruoti, kad jie taip pat galėtų mėgautis premija be įnašo. Taip sukuriama grandinė, padedanti el. sporto lažybų svetainei pritraukti daugiau žaidėjų ir tapti geriau žinoma.

Partnerio premija
Kaip veikia internetinės rekomendacijos premijos?Kaip naudotis rekomendacijų premijomisPriminimai
Kaip veikia internetinės rekomendacijos premijos?

Kaip veikia internetinės rekomendacijos premijos?

Prisiregistruodamas naujas žaidėjas nurodys, kad jį nurodėte jūs, aktyvus svetainės narys. Taip elgdamiesi gausite nukreipimo premiją, kuri leis jums ir naujausiam nariui, kurį nurodėte, žaisti neleisdami savo pinigų.

Šią premiją rasite savo paskyros pranešimuose. Tai taip pat vadinama a premija be užstato. Su šia premija galėsite atlikti statymus neatimdami pinigų iš savo asmeninės sąskaitos. Premijos pinigus galėsite panaudoti kai kuriems statymams atlikti.

Asmuo, kuris jus nukreipė, taip pat turės įskaitytą sumą ir galės nukreipti kai kuriuos žmones, kad jie gautų rekomendacijos premiją. Naujam nariui tai idealu norint pajusti, kaip atrodo svetainė, ir sužinoti, ar siūlomos paslaugos atitinka jų lūkesčius. Aktyviems nariams tai nedidelis atlygis už galimybę skleisti gerą žinią apie šias esporto lažybų svetaines.

Kaip veikia internetinės rekomendacijos premijos?
Kaip naudotis rekomendacijų premijomis

Kaip naudotis rekomendacijų premijomis

Įsitikinkite, kad žinote, kiek nuorodų galite pateikti, nes jums naudinga reklamuoti mūsų geriausios esporto lažybų svetainės. Kiekvieną kartą, kai naujas narys užsiregistruos naudodamas jūsų vardą kaip nuorodą, gausite nukreipimo premiją. Kad tai būtų jums naudingiausia, galite bendrinti mūsų svetainę savo socialinės žiniasklaidos platformose arba pasikalbėti apie mus su draugais ir šeima. Tai labai paprastas būdas gauti nemokamų statymų, kurie gali leisti laimėti ir toliau statyti nemokamai!

Tačiau labai svarbu peržvelgti savo premijos sąlygas ir politiką, nes kai kurių jų galiojimo laikas baigiasi. Paprastai premiją turite panaudoti praėjus mažiau nei 30 dienų nuo jos gavimo. Tačiau per tą laikotarpį galite pasirinkti kaupti savo premijas ir panaudoti jas visas iš karto, kaip ir atskirai. Priklausomai nuo jūsų žaidimo stiliaus, abi parinktys turi savo privalumų ir trūkumų.

Jei gavę premijas nuspręsite panaudoti po vieną, tai leidžia nemokamai išbandyti daugybę skirtingų lažybų rūšių. Galite įdėti vieną premiją į žaidimą, kitą į kitą žaidimą ir pan. Neabejotinai nepamiršite apie galiojimo datą, nes premijas naudojate iš karto.

Be to, šie nemokami žaidimai paskatins jus akimirksniu pabandyti užsiregistruoti daugiau draugų, kad galėtumėte gauti daugiau premijų. Tačiau tai pavojinga priklausomybei nuo azartinių lošimų ir lažybų.

Įsitikinkite, kad galite kontroliuoti savo veiklą, o jei ne, nustokite lankytis esporto lažybų svetainėse. Kitas neigiamas momentas būtų tas, kad jei norite padaryti didelį statymą, neturėsite kito pasirinkimo, kaip tik panaudoti savo pinigus, o sukaupę savo premijas galėsite statyti daugiau neišleisdami.

Jei nuspręsite kaupti savo premijas ir panaudoti jas visas iš karto, tai leidžia atlikti didesnį statymą ir turėti galimybę laimėti daugiau. Be to, kadangi žaidžiate viską iš karto, lažybos netampa jūsų įpročiu, o tai gali padėti apsisaugoti nuo priklausomybės nuo lošimų. Tačiau jūs turite būti labai atsargūs naudodami šį metodą, nes visos rekomendacijos premijos turės skirtingą galiojimo laiką.

Būtų labai gaila, jei ką nors neteisingai apskaičiuotumėte ir prarastumėte pinigus, nes per ilgai laukėte. Be to, skirtingai nei naudojant premijas po vieną, mažesnė tikimybė, kad išbandysite skirtingus lažybų tipus, nes greičiausiai visas premijas panaudosite iš karto tame pačiame žaidime.

Kaip naudotis rekomendacijų premijomis
Priminimai

Priminimai

Likite ištikimi sau

Atminkite, kad jūs esate tas, kuris geriausiai pažįsta save. Tai tik patarimai ir gudrybės, padėsiančios bendrai suprasti, ką galite padaryti su savo persiuntimo premija, tačiau šis sąrašas nėra baigtinis. Galite išleisti savo premijas taip, kaip norite, ir jūs esate vienintelis, kuris žino, kas geriausiai tinka jūsų žaidimo tipui ir ko norite pasiekti.

Atsakingas lošimas

Visada žaisk atsakingai. Įsitikinkite, kad jūsų įnašams yra limitai ir kad lažybos netaptų jūsų įpročiu. Įsitikinkite, kad apsaugote save ir kitus, taip pat taikykite automatinio išskyrimo politiką, jei viskas iškrenta iš rankų. Pailsėti sveika, netgi labai naudinga. Lažybos nėra laimėjimo sinonimas, o laimėjimas nėra visada laimėjimo sinonimas. Jei jums ar jūsų pažįstamam asmeniui reikia pagalbos dėl priklausomybės nuo lažybų, yra išteklių, būtinai juos patikrinkite. Lažybos turėtų būti malonios ir retkarčiais, todėl įsitikinkite, kad taip ir išliks!

Priminimai