Pareikškite teises į savo Esports Naujo žaidėjo premija 2023

Esporto lažybų svetainės naudoja registracijos premijas, kad pritrauktų naujų klientų. Beveik visos geriausios esporto lažybų svetainės naujiems klientams suteiks nemenką pasveikinimo premiją. Tai pasiūlymai, suteikiantys jums papildomų lažybų lėšų, kurias galite naudoti statydami statymus už tokias esportas kaip Dota 2, CS:GO, FIFA, Rocket League, Hearthstone, League of Legends ir kt.

Visada malonu pasinaudoti registracijos premijų pasiūlymais užsiregistravus internetinėje esporto lažybų svetainėje. Šios svetainės gali pasiūlyti puikias reklamas naujiems klientams, į kurias verta pretenduoti.

Pareikškite teises į savo Esports Naujo žaidėjo premija 2023
Raskite registracijos premijas esporto lažybų svetainėse

Raskite registracijos premijas esporto lažybų svetainėse

Pirmas žingsnis yra rasti geriausias lažybų svetaines esporto premijos. Nauji žaidėjai gali pasinaudoti registracijos premijomis daugumoje pagrindinių lažybų svetainių su eSports rinkomis. Patikrintos ir patikimos įmonės, tokios kaip 1xBet, Betsson ir Betsafe, siūlo įvairias patrauklias prisiregistravimo paskatas, kad paskatintų naujus žaidėjus atlikti statymus savo platformose.

Kitas veiksmas yra paskyros kūrimas arba prisiregistravimas. Pasirinkite pageidaujamą mokėjimo formą ir indėlio sumą, o visa kita pasirūpins jūsų elektroninio žaidimo knyga. Tai protinga parinktis šiame etape tyrinėti smulkųjį šriftą, nes keitimo sumos ir kitos sąlygos bei kriterijai paprastai lemia, ar esporto premija yra verta, ar ne.

Atsižvelgdami į pasirinktą bukmeiką, premijos lėšas galite gauti akimirksniu, o kiti gali paprašyti rankiniu būdu įvesti kodą atlikdami pirmąjį įnašą. Atminkite, kad jūsų pirmojo įnašo dydis daugeliu atvejų turi didelę įtaką jūsų premijų lėšoms.

Raskite registracijos premijas esporto lažybų svetainėse
Kaip veikia registracijos premija?

Kaip veikia registracijos premija?

Dažniausias eSportsbook registracijos pasiūlymas yra depozito premija, kurią galite tikėtis iš pradžių prisiregistravę prie naujos svetainės.

Svetainė priims jūsų indėlį ir suteiks jums nemokamų lažybų kreditų, kuriuos galėsite panaudoti statydami statymus jų platformoje. Tai galioja 100 % atitikmenų, tačiau kai kurie eSporto lažybų svetainės gali pateikti tik 50 % atitikmenų, tai reiškia, kad jums bus įskaityta tik pusė to, ką įnešėte.

Kaip tai nutinka pradžioje, registracijos premijos retai turi įtakos lažybų būdams arba lažyboms dėl eSport, nebent tai būtų nurodyta smulkiuoju šriftu. Indėlių rungtynėse paprastai taikomas minimalus įnašo reikalavimas, kad premija būtų aktyvuota, taip pat maksimali papildomų pinigų suma, kurią svetainė jums suteiks, jei atitiksite reikalavimus.

Pavyzdžiui, svetainė gali nurodyti, kad premija įsijungs tik tada, kai įnešite bent 10 USD, o akcija tik padvigubins jūsų įnašą iki 500 USD nemokamo kredito. Kitaip tariant, jei įnešate 500 USD ar mažiau, svetainė atitiks jūsų indėlį 100 procentų. Tačiau jei įnešate 600 USD, jūsų premijos pinigai bus tik 500 USD. Jūs negalėsite gauti premijos, jei įneštumėte mažiau nei 10 USD.

Kaip naudotis registracijos premija

Vietoj eSport jūsų pageidaujama eSporto lažybų svetainė nustato, kaip išleidžiate registracijos premiją. Didžioji jų dalis pritaikoma automatiškai, kai prisiregistruojate ir atliekate pirmąjį įnašą, o kai kuriems reikia įvesti konkretų kodą, kuris anksčiau buvo jums išduotas. Tačiau yra eSporto lažybų strategijų, kurios gali padėti kuo geriau išnaudoti prisiregistravimo arba pasveikinimo premija.

Kaip veikia registracijos premija?
Nemokamų statymų patarimai ir gudrybės

Nemokamų statymų patarimai ir gudrybės

Lažybų įvairinimas

Sporto lažybininkai gali panaudoti registracijos premijas, kad lažintųsi dėl daugelio komandų ar žaidėjų nerizikuodami savo pinigais. Kitaip tariant, galite statyti statymą komandai, kurios paprastai nesugrąžintumėte. Net jei pralaimėsite, suma bus pašalinta iš jūsų premijos fondų, o ne jūsų realių pinigų įnašas. Deja, yra keletas šios taisyklės išimčių, nes tam tikros lošimo svetainės gali reikalauti, kad įmokėtumėte tikrus pinigus, kad galėtumėte gauti papildomų pinigų.

Kai kurie žmonės netgi gali lažintis dėl nepalankių žaidėjų. Turėdami didelę registracijos premiją, lažybininkai gali pradėti lažintis už varžovus ir stoti prieš favoritus nekeldami pavojaus savo kapitalui. Jei jie pralaimi, jų premijos išskaičiuojamos. Tačiau jie gali uždirbti visus tikrus pinigus iš savo lažybų, jei statymas laimi.

Lažybos abiejose rinkos pusėse

„Abi rinkos metodo pusės“ reiškia, kad lošėjas stato premiją už priešingą rezultatą nei tas, dėl kurio jis jau statė. Taikant šią strategiją efektyviai užtikrinamas pelnas.

Pavyzdžiui, Valorant lažybų davėjas gali lažintis savo pinigais „Team Liquid“, kai žaidime yra -2,5. Kai žaidimas artėja prie „Team Liquid“ priešininko +2,5, jie stato premiją, kurios vertė yra tokia pati kaip ir jų pradinis statymas. Tokiu būdu, kad ir kas nutiktų, pinigai tam tikra forma bus grąžinti.

Nemokamų statymų patarimai ir gudrybės
Apsipirkti dėl pasirinkimų

Apsipirkti dėl pasirinkimų

Kalbant apie eSporto lažybas, visada turėtumėte prisijungti prie kelių skirtingų svetainių, kad galėtumėte palyginti kainas. Be to, kaip premiją galėsite pasirinkti akcijas iš įvairių knygų. Nėra nieko blogo, jei peršokate iš vienos svetainės į kitą ir ieškote specialių pasiūlymų. Tai tam tikru mastu atlieka keli įgudę eSporto lažybininkai.

Jei kitoje svetainėje rasite puikų pasiūlymą, kuris jums patinka, perkelkite dalį pinigų ir pasinaudokite tuo. Pasibaigus kampanijai turite galimybę pasilikti arba perkelti lėšas atgal į pradinę svetainę.

Tarkime, kad jums patinka „League of Legends“ lažybos, o kitas internetinis sporto lažybos siūlo registracijos premiją per pasaulius. Būtumėte išprotėję, jei to neišnaudotumėte, bent jau visą likusį renginį.

Žinoma, jūs turite būti tikri, kad visiškai suprantate visus kiekvienos premijos apribojimus, kad jūsų lėšos nepatektų ten, kur jos nepriklauso. Atminkite, kad puikios linijos visada pranoks bet kokią reklamą. Nesiblaškykite dėl premijų ir nepamirškite savo pagrindinio tikslo – sukurti išskirtinės vertės rinkimus ir laimėti statymus.

Apsipirkti dėl pasirinkimų
Atsakingas lošimas

Atsakingas lošimas

Laikykite azartinius lošimus tik kaip pramogų priemonę. Turite tikėtis prarasti pinigus ir priimti tuos nuostolius kaip būtiną pramogų dalį. Tai yra teisingas požiūris į azartinius lošimus.

Žmonės, kurie tikisi arba reikalauja laimėti, yra ten, kur priklausomybė nuo azartinių lošimų paprastai įsitvirtina. Pralaimėję jie gali būti nusivylę ar nerimauti, todėl rizikuoja dar daugiau pinigų, kad atlygintų savo nuostolius. Tai gali sukelti baisią grandininę reakciją, kuri greitai tampa nekontroliuojama.

Atidėkite nustatytą pinigų sumą, kurią norite prarasti bet kuriuo laikotarpiu. Jei nustatote sau apribojimus ir jų laikotės, turėtumėte turėti galimybę mėgautis azartiniais lošimais nepatirdami sunkumų.

Tvarkykite laiką, kurį praleidžiate lošdami taip pat, kaip kontroliuojate išleidžiamų pinigų sumą. Azartiniai lošimai laisvalaikiu yra tinkami tol, kol galite tai sau leisti, bet nenorite, kad tai užvaldytų jūsų gyvenimą.

Jei žinote arba įtariate, kad lošimas jums kelia problemų, nesigėdykite su kuo nors susisiekti. Nėra ko gėdytis, beprasmiška bandyti situaciją išspręsti patiems. Jei nenorite aptarti savo problemų su draugais ar šeima, tam tikros organizacijos gali jums padėti.

Atsakingas lošimas