Pareikškite teises į savo Esports Lojalumo Premija 2023

Šiandienos eSporto lažybų svetainėse yra įvairių būdų apdovanoti atsidavusiems žaidėjams. Jei žaisite reguliariai, sporto lažybos kada nors pakvies jus į įvairias lojalumo programas. Prisijungę prie klubo, pradėsite kaupti taškus, kai užsiimate tam tikra veikla, pavyzdžiui, įnešate lėšų į savo sąskaitą.

Sukaupti taškai gali būti jūsų lojalumo premija, kurią galite išpirkti į pinigus ir kitas privilegijas. Ši statymo premija paprastai ateina su iš anksto nustatytais lygiais. Žaidžiant daugiau, kylate laiptais aukštyn ir gaunate naujų apdovanojimų. Lojalumo premijos gali būti įvairių formų, todėl, norėdami išnaudoti visas jo galimybes, turite suprasti kiekvieną jų tipą.

Pareikškite teises į savo Esports Lojalumo Premija 2023
Kaip veikia internetinės lojalumo premijos?Kaip naudotis lojalumo premijomisNemokamų statymų patarimai ir gudrybėsAtsakingas lošimas

Lojalumo premijos pagrindas yra akivaizdus. Tai suteikia daugiau vertės už jūsų pinigus. Įsivaizduokite, kad naudojate nemokamus statymus be įnašo. Lakmekeris leidžia jaustis vertinamiems už jūsų įsipareigojimą ir sunkų darbą. Naudojant šiuos internetinių lažybų pasiūlymus, nėra jokių paslėptų mokesčių ar sudėtingų lažybų sąlygų.

Dalyvaujant eSports lojalumo programoje griežti reikalavimai negali užblokuoti jūsų laimėjimų. Be to, daugelis elektroninių knygų su lojalumo programomis yra teisėtos ir patikimos, o pagrindinis jų tikslas – puoselėti ilgalaikius santykius su klientais. Joks netikras bukmeikis neinvestuotų savo išteklių į tokias programas.

Section icon
Kaip veikia internetinės lojalumo premijos?

Kaip veikia internetinės lojalumo premijos?

Lojalumo premijos gali būti išperkamos arba neišperkamos. Jei galite išpirkti, gausite premijos pinigus į savo banko likutį ir galėsite juos atsiimti arba panaudoti daugiau statymų. Neišperkamas reiškia, kad jūs negalite išgryninti premijos pinigų, todėl norėdami atsiimti turite juos lažinti ir laimėti.

Perėjimo arba apvertimo dažnis a lažybų premija apskaičiuojamas pagal premijos daugiklį, indėlio daugiklį arba indėlio ir premijos daugiklio sumą. Šią informaciją rasite taisyklių ir sąlygų skiltyje. Ne visi statymai suteiks jums 100% depozito kaip premiją.

Viena įdomiausių lojalumo premijų yra nemokamas statymas be įnašo. Tol, kol jūs turite teisę jį gauti, lažybų tarpininkas įskaitys jūsų lažybų sąskaitą šiek tiek pinigų, kai aktyvuosite premiją. Paprastai tai yra nedidelis jūsų bankroto priedas, tarkime, nuo 5 USD iki 20 USD. Keletas dalykų, kuriuos reikia atsiminti naudojant nemokamą statymą, apima galiojimo laikotarpį, kuris gali būti nuo savaitės iki mėnesio.

Įsitikinkite, kad išnaudojote nemokamus pinigus per nurodytą laikotarpį. Vėlgi, nemokamą statymą turite panaudoti iš viso ir jums gali būti neleidžiama jo dalyti į mažesnius statymus. Laimėjusio žaidimo prizas gaunamas iš lažybų, o ne nuo nemokamo statymo sumos. Iš esmės jūs statysite nerizikingus statymus nepridėdami tikrų pinigų į savo sąskaitą, kad suaktyvintumėte premiją.

Kaip veikia internetinės lojalumo premijos?
Kaip naudotis lojalumo premijomis

Kaip naudotis lojalumo premijomis

Prieš dalyvaujant lojalumo programoje, būtina žinoti pagrindus. Kai reikia pasirinkti lažybų tarpininką, lengva esporto lažybų premija gali padaryti didelį skirtumą. Taigi, į tai turėtumėte atsižvelgti ir įsitikinti, kad tai gerai suprantate. Vienas iš aspektų, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra žaidimo rodiklis ir tai, ko reikia norint progresuoti lojalumo programos laiptais.

Bukteris gali turėti išpirkimo sistemą, kuri paverčia taškus į piniginį atlygį. Tam tikri žaidimai ir veikla suteikia daugiau taškų nei kiti.

Prieš aktyvuodami premiją, patikrinkite premijos procentą ir maksimalią sumą. Daugelis esporto lažybų platformų atitinka indėlius 100%, o kai kurios atitinka iki 200%. Kalbant apie maksimalią premijos sumą, ji niekada nėra fiksuota. Tai gali būti nuo 100 USD iki 200 USD, tačiau kai kuriose svetainėse lojalūs žaidėjai suteikia neribotas premijų sumas. Turite suprasti dvi sąvokas, kad galėtumėte apskaičiuoti, kiek turite teisę gauti iš pradinio įnašo.

Kai esate ištikimas eSporto žaidėjas, turėsite daug naudos. Populiarus pasirinkimas yra grynųjų pinigų grąžinimo premija, kuri yra tarsi jūsų lažybų sąskaitos papildymas. Grynųjų pinigų grąžinimo premija yra jūsų statymo procentas. Kuo daugiau statysite, tuo daugiau galėsite gauti pinigų grąžinimą. Kartais lojalumo taškus galite iškeisti į pinigus.

Jei statote 50 USD už FIFA ir gaunate 50 USD grąžinimą, nesvarbu, koks rezultatas, tai laikoma grynųjų pinigų grąžinimo premija. Kiti lojalumo programos privalumai – įprasti bilietai į turnyrus, nemokamos kortelės ir pritaikyti pasiūlymai. Taip pat galite laimėti aksesuarų ir suvenyrų iš lojalumo premijos. Kai kurie žaidėjai veteranai taip pat laimėjo nakvynę viešbutyje ir keliones.

Kaip naudotis lojalumo premijomis
Nemokamų statymų patarimai ir gudrybės

Nemokamų statymų patarimai ir gudrybės

Nors jums gali patikti eSports lažybų be įnašo premija, žinokite, kad kai kurios lojalumo premijos apsiriboja tam tikrais žaidimais. Jei taip, įsitikinkite, kad žinote, kaip žaisti tuos žaidimus. Jei pasiūlymas taikomas tik CS: GO, paklauskite savęs, ar jums patinka žaisti šį žaidimą. Nors 100 nemokamų statymų atrodo patrauklūs bet kuriam žaidėjui, o jei jie skirti tik Apex Legends žaidėjams?

Tarkime, kad „Call of Duty: Warzone“ gavote pinigų grąžinimo reklamą, bet dar nesate susipažinę su žaidimu? Neimkite konkretaus žaidimo premijos kodo, jei nežinote, kaip žaisti minėtą žaidimą.

Kitas patarimas, kaip naudoti nemokamus statymus, yra tai, kad niekada neturėtumėte piktnaudžiauti šiais internetinių lažybų pasiūlymais. Jūsų mėgstamiausia esporto knyga reguliariai skelbs lojalumo akcijas ir net siųs jas tiesiai į el. pašto dėžutę. Gali kilti pagunda piktnaudžiauti šiomis funkcijomis.

Teikėjas taip pat nori gauti investicijų grąžą, lygiai taip pat, kaip jūs norite gauti pelno atsiimdamas laimėjimą. Taigi, neviršykite didžiausios statymo, kaip reikalauja svetainė. Priešingu atveju prisistatysite kaip pranašesnis žaidėjas, o jūsų statymas bus nedelsiant sumažintas.

Nemokamų statymų patarimai ir gudrybės
Atsakingas lošimas

Atsakingas lošimas

Esporto lažybos turėtų būti linksmos, tačiau jas lengva susigaudyti. Jei norite būti atsakingas internetinis žaidėjas, pradėkite išmokdami taisykles. Kaip veikia žaidimai ir jų sąlygos.

Tikrasis internetinių lažybų smagumas yra priimti pagrįstus sprendimus, o ne priklausyti nuo sėkmės. Dėl to žaidžiant reikia nustatyti ribas. Planuokite savo eSporto lažybas konkrečiomis dienomis, pavyzdžiui, savaitgaliais ir švenčių dienomis, netrukdydami šeimos laisvalaikiui ir kasdieniam darbui.

Nepamirškite nustatyti išlaidų limito. Galbūt norėsite pasilikti nuošalyje savo banko korteles. Atminkite, kad užsitęsę žaidimai gali sukelti smegenų nuovargį, todėl pravartu pasitempti ir daryti trumpas pertraukėles. Jei manote, kad turite azartinių lošimų problemų, apsvarstykite galimybę išsiskirti iš internetinio esport bukmedžio ir kuriam laikui uždaryti paskyrą. Galiausiai, nedvejodami kreipkitės į profesionalią pagalbą ir finansinį patarimą.

Atsakingas lošimas