Pixel.betESports Apžvalga - Žaidynės

Age Limit
Pixel.bet
Pixel.bet is not available in your country. Please try:
Lėšų įnešimo būdai
Trustly
Trusted by
Swedish Gambling Authority

Populiariausias eSportas

„Counter-Strike: Global Offensive“ yra ne tik viena ikoniškiausių pirmojo asmens šaudmenų pasaulyje, bet ir populiariausias „PixelBet“ el. sporto lažybų veiksmas. Atrasite įvairių žaidžiamų rungtynių visuose žaidimuose, įskaitant tokius svarbius turnyrus kaip CS: GO pagrindinis čempionatas ir „Blast Premier“ serija.

Lyginant su pramonės vidurkiu, lažybų rinkos laikomos nuosaikiomis ir konkurencingomis. Be įprastos lažybų dėl rungtynių nugalėtojo situacijos, bus nuo penkių iki dvidešimties alternatyvių lažybų rinkų, priklausomai nuo įvykio ir rungtynių.

Pixel.Bet apima viską, ko reikia atsitiktiniam ar dažnam lažybų žaidėjui, susijusiam su CS: GO veikla, nors akivaizdu, kad tai nėra vieta ieškoti nišinių lažybų.

Lažybos gyvai

Mygtukas nukreipia jus į lažybų tiesiogiai pagrindiniame puslapyje, todėl tai yra puiki svetainė lažyboms dėl esporto. Čia galite peržiūrėti šiuo metu žaidžiamų rungtynių rezultatus. Gyvai lažybos reikalauja nuodugniai išnagrinėti turimą informaciją svetainėje. Statistika pateikia tokią informaciją kaip paskutinių žaidimų rezultatai ir kiekvienos pusės laimėtų laimėjimų procentas. Norėdami nuveikti daugiau, ištirkite būrius alternatyviose svetainėse.

PixelBet siūlo plačias elektroninio sporto lažybų rinkas, o rungtynių nugalėtojas vėl yra pagrindinis pasirinkimas. Į šį statymą vis dar nėra įtrauktas joks „lygiųjų“ statymas. Taip pat galite atlikti dvipusį statymą arba 3 krypčių statymą, kuri komanda turės daugiausiai nužudymų Dota 2 konkurenciniame žaidime. Jūsų lažybų tarpininkas turi grąžinti jūsų pinigus, jei statote dvipusį statymą ir žaidimas baigiasi lygiosiomis. .

PixelBet gyvų lažybų zona turi įvairias lažybų rinkas, įskaitant tą, kurioje komanda surinks daugiausiai kareivinių. Taip pat atsiras lažybų dėl to, ar galutiniai rezultatai bus teisingi, ar ne, rinka, kuri vystysis komandoms įmušus įvarčius.

Svarbu pažymėti, kad statymai dažnai sustabdomi, kol vyksta žaidimai. Taip yra todėl, kad dėl reikšmingų pokyčių žaidime lažybų tarpininkas turi perskaičiuoti koeficientus. Štai kodėl svarbu kuo greičiau dar kartą patikrinti savo statymus.

Be to, „PixelBet“ teikia tiesioginę el. sporto įvykių „Twitch“ transliaciją, kad klientai galėtų mėgautis lažindamiesi dėl veiksmo. Verta paminėti, kad sporto lažybų tiesioginės transliacijos parinktis gali būti naudojama dar prieš žaidėjui užregistruojant paskyrą. Kai tiesioginės transliacijos paslauga veikia, žiūrovai gali rinktis iš kelių komentatorių; šie komentatoriai turi laisvai kalbėti žiūrovams suprantama kalba.

Legendų lygos

Pirmą kartą jis buvo išleistas 2009 m. spalį, tačiau nuo tada League of Legends populiarumas (LoL), dažnai vadinama lyga, smarkiai išaugo. „PixelBet“ taip pat siūlo daugybę „League of Legends“ rinkų ir gausų prizų pasirinkimą.

Visų krypčių žiūrovai „League of Legends“ (LoL) žavi dėl greito žaidimo greičio ir pabrėžto komandinio darbo RTS aplinkoje.

Galite lažintis dėl daugelio žaidimų, ypač raunduose prieš pasaulius. Kiekvienais metais geriausi League of Legends žaidėjai ir komandos iš viso pasaulio varžosi pasaulio čempionate, kad nustatytų, kas bus karūnuotas viso žaidimo čempionais.

Valorantiškas

Pirmojo asmens šaudyklė VALORANT, sukurta Riot Games, yra dabartinė konkurencinių žaidimų scenos numylėtinė. Novatoriškame žaidimo taktinio šaudymo ir unikalių personažų derinyje yra Counter-Strike: Global Offensive, Overwatch ir League of Legends atgarsių.

Abiejų žaidimų žaidėjai išskėstomis rankomis apkabino VALORANT. Žaidimo „Peak Twitch“ peržiūrų skaičius viršijo 1,7 mln., o milijonai žaidėjų vis dar prisijungia kiekvieną savaitę, kad pasiektų VALORANT lygį. Šios didžiulės žiūrovų auditorijos dėmesys nukrypo į sparčiai augantį VALORANT esporto verslą ir Valorant lažybas.

Statymai turėtų būti atliekami už pagrindinius VALORANT turnyrus, įskaitant Čempionų turą, Game Changers, Red Bull Campus Clutch ir Conquerors Championship.

FIFA

Vienas įdomiausių ir įdomiausių žiūrėti Esports yra FIFA. Stebėti profesionalų varžybas FIFA, nes jie be vargo valdo savo žaidėjus ir įmuša neįtikėtinus įvarčius, tai jaudina.

Tai puikus esportas, nes geriausi žaidėjai ir komandos rungtyniauja aplinkoje, kuri atrodo labai tikra. Vyksta daug, todėl įdomu tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems lošėjams.

Dėl nepaprasto FIFA Esports augimo 2022 metais FIFA surengs tris pagrindinius turnyrus: FIFAe Club Series 2022, FIFAe Nations Series 2022 ir FIFAe World Cup 2022.

DotA 2

„Dota 2“ yra realaus laiko strateginis žaidimas, kuriam reikia aukšto lygio strateginio įžvalgumo, unikalių individualių įžvalgų ir bendradarbiavimo pastangų.

Didžioji dauguma esporto lažybų tarpininkų atlieka statymus DotA 2 rungtynėse. Vienas iš kelių šioms vienkartinėms varžyboms siūlomų statymų pavyzdžių.

Tiems, kurie domisi „Dota 2“ lažybomis gyvai, siūlomos įvairios parinktys. Lažybos žaidime yra įdomesnės nei lažybos prieš rungtynes, nes galite neatsilikti nuo veiksmo ir pritaikyti savo lažybų strategiją pagal atskirų rungtynių rezultatus. , kas ypač aktualu Dota.

Pareigos šauksmas

Pareigos šauksmas yra gerai žinomas prekės ženklas. Nepaisant naujų, grėsmingų varžovų, jis ir toliau žengia po aukščiausios vietos. Konkurso ir renginių mastai Call of Duty esports scenoje yra aukščiausias visų laikų aukštumas. Todėl lošimai Call of Duty žaidimuose labai auga.

„Call of Duty League“ (CDL) atgaivino esporto industriją, kuri ten gyvavo kurį laiką, bet iki šiol dažniausiai buvo ignoruojama.

Yra didelė tikimybė, kad „Call of Duty League“ pagaliau pradės veikti esporto pramonėje. Be to, kad ji yra labai sėkminga, jame dirba visi geriausi „Call of Duty“ žaidėjai ir su savo komandos nariais elgiasi kaip su visaverčiais partneriais.

Total score9.1
Privalumai

Greiti kazino faktai

Year foundedYear founded: 2018
EsportEsport (8)
CS:GODota 2HearthstoneHeroes of the StormLeague of LegendsOverwatchStarCraft 2Valorant
KalbosKalbos (2)
anglų
švedų
LicencijosLicencijos (1)
Swedish Gambling Authority
Lėšų įnešimo būdaiLėšų įnešimo būdai (1)
Pagalbos būdaiPagalbos būdai (2)
Pagalbos tarnybos el. paštas
Tiesioginis pokalbis
PremijosPremijos (1)
ValiutosValiutos (2)
eurų
Švedijos kronų
ŠalysŠalys (6)
Brazilija
Japonija
Malta
Norvegija
Prancūzija
Švedija