Pixel.betESports Apžvalga

Age Limit
Pixel.bet
Pixel.bet is not available in your country. Please try:
Lėšų įnešimo būdai
Trustly

Apie Pixel.bet

Pixel.bet yra vienas iš mūsų išbandytų ir patikimų ESports , jis buvo įkurtas 2018 . Pixel.bet šiuo metu yra 9.1 vietoje iš 10 pagal mūsų įvertinimą Esportbetting.lt . Esporto lažybų svetaines vertiname pagal žaidėjų atsiliepimus, visą lažybų patirtį, žaidimų pasirinkimą, premijas ir dar daugiau.

Esportas siūlomas Pixel.bet

Svetainėje Pixel.bet rasite visus populiarius žaidimus, dėl kurių galima statyti: Dota 2, Overwatch, Valorant, StarCraft 2, Hearthstone . Apsilankę Esportbetting.lt , galbūt norėsite pažvelgti į jų išskirtines 100% pasveikinimo premija ESports premijas.

Pixel.bet priimti indėlio metodai

Laimei, galite žaisti iš daugelio skirtingų šalių, pavyzdžiui, iš . Pixel.bet taip pat siūlo skirtingus mokėjimo būdus. Kalbant apie indėlius ir išėmimus, Pixel.bet galite pasirinkti iš Trustly ir daug daugiau.

Kodėl verta žaisti Pixel.bet ?

Mes, ESports , reitinguojame esporto lažybų svetaines, kad būtų lengviau pasirinkti. Esportbetting.lt gali būti geriausias jūsų draugas lažybų srityje. Pixel.bet mūsų sąraše buvo įvertintas kaip 9.1 , kuris išsiskiria savo saugumu, sporto šakų sąrašu ir bendra lažybų patirtimi.

Pixel.bet tikrai rūpinasi žaidėjų poreikiais. Jie yra labai dosnūs dėl žaidimų pasirinkimo, premijų ir įnašų metodų: Trustly .

Jei turite klausimų apie atsakingą lošimą arba reikia pagalbos, daugiau informacijos rasite toliau pateiktose svetainėse.

Total score9.1

Greiti kazino faktai

Year foundedYear founded: 2018
EsportEsport (8)
CS:GODota 2HearthstoneHeroes of the StormLeague of LegendsOverwatchStarCraft 2Valorant
KalbosKalbos (2)
anglų
švedų
Lėšų įnešimo būdaiLėšų įnešimo būdai (1)
PremijosPremijos (1)
ŠalysŠalys (6)
Brazilija
Japonija
Malta
Norvegija
Prancūzija
Švedija