Pixel.betESports Apžvalga

Age Limit
Pixel.bet
Pixel.bet is not available in your country. Please try:
Lėšų įnešimo būdai
Trustly
Trusted by
Swedish Gambling Authority

Apie Pixel.bet

Pixel.bet yra vienas iš mūsų išbandytų ir patikimų ESports , jis buvo įkurtas 2018 . Pixel.bet šiuo metu yra 9.1 vietoje iš 10 pagal mūsų įvertinimą Esportbetting.lt . Esporto lažybų svetaines vertiname pagal žaidėjų atsiliepimus, visą lažybų patirtį, žaidimų pasirinkimą, premijas ir dar daugiau.

Esportas siūlomas Pixel.bet

Svetainėje Pixel.bet rasite visus populiarius žaidimus, dėl kurių galima statyti: Dota 2, Overwatch, Valorant, StarCraft 2, Hearthstone . Apsilankę Esportbetting.lt , galbūt norėsite pažvelgti į jų išskirtines 100% pasveikinimo premija ESports premijas.

Pixel.bet priimti indėlio metodai

Laimei, galite žaisti iš daugelio skirtingų šalių, pavyzdžiui, iš . Pixel.bet taip pat siūlo skirtingus mokėjimo būdus. Kalbant apie indėlius ir išėmimus, Pixel.bet galite pasirinkti iš Trustly ir daug daugiau.

Kodėl verta žaisti Pixel.bet ?

Mes, ESports , reitinguojame esporto lažybų svetaines, kad būtų lengviau pasirinkti. Esportbetting.lt gali būti geriausias jūsų draugas lažybų srityje. Pixel.bet mūsų sąraše buvo įvertintas kaip 9.1 , kuris išsiskiria savo saugumu, sporto šakų sąrašu ir bendra lažybų patirtimi.

Pixel.bet tikrai rūpinasi žaidėjų poreikiais. Jie yra labai dosnūs dėl žaidimų pasirinkimo, premijų ir įnašų metodų: Trustly .

Jei turite klausimų apie atsakingą lošimą arba reikia pagalbos, daugiau informacijos rasite toliau pateiktose svetainėse.

Total score9.1

Greiti kazino faktai

Year foundedYear founded: 2018
EsportEsport (8)
CS:GODota 2HearthstoneHeroes of the StormLeague of LegendsOverwatchStarCraft 2Valorant
KalbosKalbos (2)
anglų
švedų
LicencijosLicencijos (1)
Swedish Gambling Authority
Lėšų įnešimo būdaiLėšų įnešimo būdai (1)
PremijosPremijos (1)
ŠalysŠalys (6)
Brazilija
Japonija
Malta
Norvegija
Prancūzija
Švedija