Naujienos

October 28, 2023

„The International 12“ turnyre Gaiminas Gladiators triumfuoja prieš „Team Liquid“.

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Rungtynės tarp „Team Liquid“ ir „Gaimin Gladiators“ „The International 12“ buvo labai lauktos ir daugelio stebėtos. „Team Liquid“ gerbėjai tikėjosi išpirkimo istorijos, bet, deja, tai nebuvo skirta.

„The International 12“ turnyre Gaiminas Gladiators triumfuoja prieš „Team Liquid“.

Erškėtis skysčio šone

„Gaimin Gladiators“ visus metus nuolat įrodė, kad yra didžiulis „Team Liquid“ priešininkas. Šios rungtynės nebuvo išimtis, nes GG dar kartą pademonstravo savo dominavimą. Jų pergalė prieš „Liquid“ neabejotinai paskatins jų motyvaciją ateinančiam sezonui.

Žaidimo akcentai

Pirmajame žaidime „Team Liquid“ pademonstravo savo įgūdžius ir atsparumą. Nepaisant to, kad iš pradžių atsiliko nuo žudynių, Micke's Luna išliko jėga, su kuria buvo galima pasiskaityti, užtikrinant aukščiausią ūkį viso žaidimo metu. Esminė kova prie Dire Rosh duobės pakreipė atoslūgį Liquid naudai ir atvedė juos į pergalę pirmajame žaidime.

Tačiau antrose rungtynėse Gaiminas Gladiators atšoko. Ace's Lone Druid pick, kartu su Harpoon ir Radiance pastatytu ant meškos, pasirodė esąs per didelis, kad Liquid galėtų susitvarkyti. Tai parodė, kodėl Gaimin Gladiators nusipelnė aukšto reitingo TI 12.

Trečiosios rungtynės buvo beviltiška Liquid situacija, kai Zai Kentauras kovojo su Dyrachyo Weaver. Iki 20 minučių buvo aišku, kad žaidimas buvo labai palankus Gaiminui Gladiators.

Žvilgsnis į priekį

Nors „Team Liquid“ metų pabaiga buvo apmaudu, jie nėra bloga komanda. Nors yra galimybė pakeisti sąrašą, svarbu pripažinti nuolatinį jų darbą per visą sezoną. Jie žaidė išskirtinai gerai, tiesiog nepasiekė geriausiųjų. Artėjant kitam sezonui „Liquid“ turės galimybę iš naujo nustatyti ir sugrįžti stipresni.

Tai gali būti „Team Liquid“ kelionės „The International 12“ pabaiga, tačiau tai tikrai nėra jų buvimo „Dota 2“ scenoje pabaiga. Ateityje gerbėjai gali tikėtis daugiau iš šios talentingos komandos.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos