Naujienos

November 1, 2023

CS2 reitingų pokyčių supratimas: vadovas, kaip pakilti į pirmaujančiųjų sąrašus

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

CS2 pristatė naują reitingavimo sistemą, kuri skiriasi nuo CS:GO. Jei siekiate aukštesnių CS2 reitingų, labai svarbu suprasti šiuos pokyčius prieš pasineriant į konkurencines rungtynes. Šiame straipsnyje rasite nuorodų, patarimų ir gudrybių, padėsiančių pradėti konkurencingą kilimą teisingu keliu.

CS2 reitingų pokyčių supratimas: vadovas, kaip pakilti į pirmaujančiųjų sąrašus

CS2 reitingų pokyčiai

Naujoji CS2 reitingavimo sistema atneša reikšmingų pokyčių, palyginti su CS:GO. Labiausiai pastebimas pokytis yra pavadintų lygių, tokių kaip „Silver“, „Gold Nova“ ar „Global Elite“, pašalinimas. Vietoj to, CS2 dabar naudoja skaidrią ELO sistemą, kur vienas skaičius reiškia bendrą taškų skaičių, kurį uždirbote lipdami į lyderių lentą.

Kitas svarbus pokytis yra dviejų atskirų lyderių lentų įvedimas: „Competitive“ ir „Premier“.

Konkurencingi CS2 reitingai

Konkurencingi CS2 reitingai veikia panašiai kaip CS:GO. Baigę tam tikrą skaičių dėjimo žaidimų, būsite įtraukti į rungtynes ​​pagal savo reitingą. Tačiau, skirtingai nei anksčiau, jūsų reitingas konkurencingame CS2 nebėra bendras visų žemėlapių reitingas. Vietoj to kiekvienam žemėlapiui, kuriame žaidėte, turėsite atskirą reitingą.

Šiuose CS2 reitinguose yra atskiros kiekvieno žemėlapio lyderių lentelės. Jei turite laiko tam, kad įsisavintumėte konkretų žemėlapį, pvz., Nuke, galite parodyti savo įvertinimą Nuke lyderių lentoje Competitive CS2.

Premier CS2 reitingai

Naudodami „Premier CS2“ turite galimybę siekti bendro žaidimo reitingo, panašaus į CS:GO. Tačiau „Premier“ pristato turnyro tipo žemėlapių pasirinkimo/uždraudimo sistemą, panašią į strategijas, kurias naudoja CS2 Pro žaidėjai profesionaliose rungtynėse.

Reitingas, kurį pasiekiate „Premier CS2“, vadinamas jūsų CS įvertinimu. Jis atrakinamas laimėjus 10-ąsias „Premier“ rungtynes ​​ir nebeskirstomas į gretas, kaip CS:GO. Vietoj to, CS2 dabar naudoja ELO sistemą nuo 0 ELO iki 35 000 ELO, suskirstytą į 7 spalvas. Norėdami gauti išsamesnės informacijos, žr. toliau pateiktą lentelę, kad suprastumėte, kaip jūsų CS2 reitingai lyginami su CS:GO.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos