Naujienos

October 30, 2023

„Counter-Strike“ žaidimas „Mac“: CS2 prieinamumas ir atnaujinimai

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Nors dauguma žaidėjų naudoja „Counter-Strike“ sistemoje „Windows“, iki šių metų daugelis žaidėjų vis tiek pasirinko žaisti „Counter-Strike“ sistemoje „Mac“. Žaidimo serveriai buvo bendrinami operacinėms sistemoms, todėl, laimei, žaidėjų bazės buvo bendrinamos, o ne atskiros.

„Counter-Strike“ žaidimas „Mac“: CS2 prieinamumas ir atnaujinimai

Žaidimas vis dar gaudavo Mac versijos atnaujinimus iki CS2 išleidimo, ko negalima pasakyti apie kiekvieną platformos žaidimą. Žaidėjai netgi gavo naujausią „Operation Riptide“ operaciją „Mac“ versijoje. Vieną kartą ir visiems laikams atsakysime į klausimą – ar galite žaisti Counter Strike 2 Mac versiją?

Žaisti CS2 „Mac“

Šį kartą pradėkime nuo blogų naujienų: šiuo metu nėra Counter Strike 2 Mac prievado.

Counter-Strike „Mac“ buvo įmanoma dėl žemų žaidimo sistemos reikalavimų. Kadangi kadrų dažnis išlieka svarbia žaidimo dalimi, konkurencinėje „Counter-Strike“ programoje nerasite daug „Mac“. Nepaisant to, pastarąjį dešimtmetį žaidimas veikė pakankamai gerai daugelyje „Mac“. Galite patikrinti, ar jūsų „Mac“ galėjo paleisti žaidimą pagal toliau nurodytus minimalius sistemos reikalavimus.

„Valve“ dar nepatvirtino, ar CS2 bus prieinama „Mac“. Beta kvietimai buvo siunčiami tik „Windows“ grotuvams, tačiau tam gali būti daugybė priežasčių. Manome, kad jis bus pasiekiamas tam tikru momentu po pradinio „Windows“ išleidimo.

„Valve“ paprastai palaiko žaidimus „Mac“, todėl būtų gana netikėta, kad tai sustotų. Tačiau neseniai „Valve“ paskelbė, kad „Mac“ žaidėjams buvo įdiegta pinigų grąžinimo galimybė, todėl tai nieko gero nežada.

Kodėl „Mac“ skirta „Counter-Strike“ nebuvo populiaresnė?

Nėra vieno konkretaus atsakymo į tai. „Valve“ palaiko „Mac“ versiją, todėl norintys žaisti gali. Tačiau „Mac“ kompiuteriai dažniau naudojami ne žaidimams, o kitiems tikslams. Pavyzdžiui, muzikos kūrimas ir vaizdo įrašų redagavimas yra labai paplitę „Mac“, o aparatinė įranga yra pritaikyta šioms užduotims.

Dažniausiai tai yra demografinė problema. Tie, kurie gali sau leisti „Mac“, dažnai gali sau leisti ir specialų „Windows“ žaidimų kompiuterį, kur daug prasmingiau žaisti „Counter-Strike“, kad patirtis būtų daug sklandesnė.

Ar „Mac“ gavo kiekvieną „Counter-Strike“ atnaujinimą?

Iki šiol taip. „Mac“ žaidėjai turėjo prieigą prie viso to paties turinio, kurį turėjo „Windows“ grotuvai, ir buvo eilėje į piršlybų žaidimus. Tai išlaikė nuoseklumą ir leido „Mac“ žaidėjams visiškai atnaujinti.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos