Momentiniai Išėmimai

Momentinio pinigų išėmimo lažybų tarpininkas yra tas, kuris leis žaidėjams atsiimti savo laimėjimus ir išmokėti per 24 valandas. Laikas, kurio reikia, labai priklauso nuo naudojamo kazino ar esporto lažybų svetainės ir šalies, kurioje žaidėjas yra įsikūręs. Šiuo metu yra tik kelios internetinės eSport lažybų svetainės, leidžiančios akimirksniu išsiimti pinigus JAV ir Australijoje.

Norint rasti tinkamą momentinio atsiėmimo svetainę, vartotojams rekomenduojama skirti laiko ir atlikti reikiamą patikrinimą. Skaitydami vartotojų atsiliepimus aiškiai suprasite, kaip greitai atsiperka kiekviena svetainė. Ne visada įmanoma pasakyti, koks yra išėmimo proceso efektyvumas, vien iš svetainės pateiktų terminų.

Kai kurie žada greitą išėmimą per 24 valandas, tačiau tai gali užtrukti ilgiau. Kai kas gali pasakyti, kad 72 valandos, bet tai gali būti akimirksniu. Tai taip pat turi įtakos žaidėjo naudojamo perdavimo būdo tipas. Kartais vienintelis būdas iš tikrųjų sužinoti yra tai išbandyti.

Internetinės esporto lažybos tapo itin populiarios, todėl žaidėjams taip svarbu įsitikinti, kad naudojasi tinkama svetaine – ta, kuri greitai ir efektyviai apdoros jų operacijas.

Section icon
Geriausios momentinio išėmimo el. sporto lažybų svetainės 2021 m

Geriausios momentinio išėmimo el. sporto lažybų svetainės 2021 m

Galimas momentinis pinigų išėmimas iš daugelio geriausių esporto lažybų svetainių.

 • 1xBetGreičiausias pinigų išėmimo būdas yra Bitcoin, kai operacijas galima atlikti per 15 minučių.

 • Betfair yra geriausia svetainė su greitųjų lėšų pasirinkimu, kur pinigus į banko sąskaitą galima pervesti per kelias sekundes. Tai tinka klientams, turintiems „Visa Debit“ arba išankstinio mokėjimo kortelę.

 • Paddy Power siūlo momentinį pinigų išėmimą nuo 2019 m. Vėlgi, jis skirtas klientams, kurie naudojasi „Visa Debit“ arba išankstinio mokėjimo kortele.

 • Ladbrokes „Visa Debit“ naudotojams siūlo „Fast Funds“ parinktį, tačiau nenaudoja žodžio „momentinis“. Procesas vis tiek veiks per kelias valandas.

 • Koralas siūlo greitųjų lėšų išėmimus, kurių didžiausia suma yra 2000 GBP, o valstijos lėšos turėtų būti gautos per keturias valandas.

 • William Hill turi tiesioginę vizų sistemą, skirtą keturių valandų pasitraukimo procesui.

 • BetwayGreita parinktis yra pinigų išėmimas iš žiniatinklio piniginės, kur gali praeiti iki 24 valandų, kol jis pasirodys paskyroje.

 • Bet365 turi momentinio vizos debeto galimybę su daug didesne maksimalia suma nei naudojant kitus būdus.

 • Rivarly yra svetainė, kurioje greičiausias pasirinkimas yra el. piniginė, pvz., Skrill, ir tai užtrunka iki 24 valandų.

 • 22 Bet taip pat siūlo greitas el. piniginės galimybes atsiimti pinigus per 24 valandas.

Geriausios momentinio išėmimo el. sporto lažybų svetainės 2021 m
Kodėl kai kurie lažybų agentai taip ilgai moka išmokėti?

Kodėl kai kurie lažybų agentai taip ilgai moka išmokėti?

Kai kuriose eSporto lažybų svetainėse nebus kas nors, kas užsiimtų pinigų išėmimu visą parą, o jei ne, tai turėtų būti raudona vėliava klientui, juk jie mielai ims pinigus visą parą. Jie turėtų turėti galimybę nedelsiant apdoroti išėmimo prašymus.

Kai kuriais atvejais klientas gali neatlikti tinkamo patvirtinimo proceso ir jei šie veiksmai vis dar neatlikti, svetainė gali norėti gauti daugiau informacijos prieš apdorodama atšaukimo užklausą. Asmens tapatybės dokumento, kurio jiems gali prireikti, pavyzdžiai yra pasas, vairuotojo pažymėjimas ir adreso įrodymas. Gera idėja užtikrinti, kad šie veiksmai būtų atlikti kuo anksčiau, kad nereikėtų laukti, kai reikia išsiimti.

Klientas taip pat turėtų būti labai atsargus dėl bet kurios svetainės, kurios atšaukimo prašymo apdorojimas trunka ilgiau nei vieną dieną. Kai kurie iš jų atideda mokėjimus, kad paskatintų žaidėjus tęsti lažybas su laimėjimais, o ne pervesti juos į išorinę sąskaitą. Nėra jokios svarios priežasties, kad bet kuriai svetainei mokėjimas užtruktų ilgiau nei dieną, todėl žaidėjas, susidūręs su tokia svetaine, turėtų tiesiog ištuštinti paskyrą ir susirasti kitą svetainę.

Kodėl kai kurie lažybų agentai taip ilgai moka išmokėti?
Ar galite atsiimti bet kokią pinigų sumą iš lažybų svetainės?

Ar galite atsiimti bet kokią pinigų sumą iš lažybų svetainės?

Kai kuriose svetainėse gali būti apribota suma, kurią vartotojas gali atsiimti vienu metu. Prieš pradedant naudotis svetaine, verta tai iš anksto patikrinti. Pavyzdžiui, jei yra 50 svarų sterlingų išėmimo limitas, bet vartotojas turi 100 svarų sterlingų, tai reiškia, kad reikia išsiimti kelis kartus, kad galėtų gauti savo pinigus.

Visiems, kurie naudojasi eSporto lažybų svetaine, naudinga įsitikinti, kad jie turi greičiausius pinigų išėmimo būdus. Ištraukimo greitį lemia du elementai. Pirmasis yra laikas, per kurį svetainė apdoroja užklausą. Antrasis – laikas, per kurį pasirinktas atsiėmimo būdas apdoroja užklausą jų pabaigoje.

El. piniginė laikoma viena greičiausių pasirinkimų, o „PayPal“ patenka į šią kategoriją, tačiau ji tikrai prieinama tik JK ir Europoje. Šiuo metu JAV nėra elektroninės piniginės sistemos. Kita greičiausia sistema yra „eTransfer“. Tai ryšys tarp prekybininko ir vartotojo banko sąskaitos. Įnešimai ir išėmimai vyksta greitai, o tikroji banko sąskaitos informacija niekada neatskleidžiama prekybininkui.

Ar galite atsiimti bet kokią pinigų sumą iš lažybų svetainės?
Privalumai ir trūkumai lažybų su išmokėjimu per 24 valandas

Privalumai ir trūkumai lažybų su išmokėjimu per 24 valandas

Yra keletas privalumų ir trūkumų naudojant momentinio pinigų išėmimo esport lažybų svetaines. Iš gerosios pusės:

 • Greitas išmokėjimas per 24 valandas reiškia, kad vartotojas galės daug greičiau gauti prieigą prie savo pinigų. Tada jiems bus suteikta daugiau galimybių žaisti toje arba kitoje svetainėje.

 • Tai rodo, kad internetinė sporto lažybų svetainė daug dėmesio skiria klientų aptarnavimui, o ne bando kuo ilgiau laikyti savo kliento pinigus.

 • Turint tiek daug būdų, kaip išimti pinigus iš esporto lažybų svetainių, tikrai yra greitas būdas, kuris tiks beveik kiekvienam klientui, todėl niekam nereikėtų laukti savo pinigų ilgiau nei 24 valandas.

 • Greiti sandoriai reiškia, kad pinigai svetainėje praleidžia mažiau laiko ir atsiranda mažiau pagundų atlikti spontaniškus statymus.

Kita vertus, 24 valandų atsiėmimo svetainė beveik neturi trūkumų, nors vartotojai gali manyti, kad tai gali būti ne pats svarbiausias dalykas teikiant paslaugą. Kai kurie vartotojai gali teikti pirmenybę kokybiškam klientų aptarnavimui arba įvairiems esportams, dėl kurių galėtų lažintis.

Privalumai ir trūkumai lažybų su išmokėjimu per 24 valandas