Call of Duty Betting Odds

Kai kalbame apie pirmojo asmens šaudykles, tikriausiai pirmasis žaidimas, kuris ateina į galvą, yra Call of Duty. Daugybė žmonių mano, kad šis esporto žaidimas yra pirmojo asmens šaudyklės pionierius. COD taip pat yra vienas populiariausių žaidimų, kuriame milijonai žaidėjų iš viso pasaulio reguliariai žaidžia Call of Duty. Daug daugiau žaidėjų įsitraukia į „Call of Duty“, nes kiekvienais metais išleidžiamas naujas žaidimas.

Galbūt jau žinote apie viską, ką minėjome aukščiau. Tačiau vienas dalykas, kurio galbūt nežinote apie CoD, yra tai, kad daugybė žmonių reguliariai dalyvauja lažybose dėl menkių. Jei taip pat galvojate dalyvauti Call of Duty lažybose, pirmiausia turėtumėte sužinoti daugiau apie Call of Duty lažybų koeficientus.

Viskas, ką reikia žinoti apie „Call of Duty“ lažybų koeficientus

Viskas, ką reikia žinoti apie „Call of Duty“ lažybų koeficientus

Yra tona lažybų sąlygos kurių turėsite išmokti, jei ketinate dalyvauti Call of Duty lažybose. Tačiau neabejotinai vienas iš svarbiausių terminų, apie kurį turėsite sužinoti, yra lažybų koeficientai, kurie mūsų atveju yra Call of Duty lažybos šansai. Lažybų koeficientai yra vienas iš pagrindinių lošimo komponentų, be kurio lošimas iš esmės yra nepilnas.

Yra keletas privalumų, kai sužinosite daugiau apie lažybų koeficientus. Lažybų koeficientai suteikia jums svarbios informacijos apie jūsų atliekamus statymus. Be to, yra keletas lažybų koeficientų tipų, vadinamų nelyginiais formatais, kurių kiekvienas turi skirtingą koeficientų skaitymo metodą. Visa tai ir dar daugiau bus aptarta čia, todėl skaitykite toliau.

Viskas, ką reikia žinoti apie „Call of Duty“ lažybų koeficientus
CoD lažybų koeficientai paaiškinti

CoD lažybų koeficientai paaiškinti

Paprastai tariant, Call of Duty lažybų koeficientai yra CoD lažybų rinkose. Bet kas yra „šansai“? Bukmekeriai naudoja koeficientus, kad parodytų tikimybę, kad Call of Duty esporto rungtynės įvyks. Odds taip pat tiksliai nurodo, ką gausite mainais, jei laimėsite statymą.

Pavyzdžiui, tarkime, kad pagrindinis Call of Duty finalas turnyras šiuo metu vyksta. Didžiajame finale gali įvykti keli galimi rezultatai. Visų pirma, A komanda galėjo laimėti finalą. Antra, B komanda gali laimėti finalą. Kitas galimas rezultatas – A komanda pirmą kartą nužudo. Norėdami parodyti, kokia yra šių rezultatų tikimybė, lažybų tarpininkai naudoja koeficientus.

Labai svarbu, kad prieš statydami konkretų rezultatą peržiūrėtumėte šansus. Tam yra dvi pagrindinės priežastys. Visų pirma, be lažybų koeficientai, jūs turite daug didesnę galimybę pralaimėti statymą. Kai žiūrite į lažybų koeficientus, geriau suprantate, koks rezultatas turi didžiausią galimybę įvykti.

Antra, lažybų koeficientai taip pat padeda nuspręsti, ar statymas dėl konkretaus rezultato turi pakankamai grąžos, kad verta rizikuoti.

CoD lažybų koeficientai paaiškinti
„Call of Duty“ lažybų koeficientų tipai

„Call of Duty“ lažybų koeficientų tipai

Norėdami išsiaiškinti, ką jums sako koeficientai, turite išmokti skaityti lažybų koeficientus. Yra keletas „Call of Duty“ lažybų koeficientų tipų, iš kurių dažniausiai naudojami dešimtainiai koeficientai ir trupmeniniai koeficientai.

Amerikietiški koeficientai taip pat naudojami „Call of Duty“ lažyboms, tačiau retai tenka susidurti su platforma, siūlančia amerikietiškus koeficientus. Kiekvieno iš šių koeficientų ar nelyginių formatų skaitymo metodas skiriasi vienas nuo kito. Čia pateikiami populiariausi Call of Duty koeficientų tipai ir kaip juos skaityti.

Trupmeniniai koeficientai

Trupmeniniai šansai naudoja trupmeną su dviem skaičiais, pvz., 3/2 arba 5/2. Su koeficientu 3/2, jei statysite 2 USD ir laimite, mainais gausite 3 USD. Lygiai taip pat, jei statysite 100 USD ir laimite, mainais gausite 150 USD. Abiem atvejais 1 USD ir 50 USD yra jūsų atlygis už statymo laimėjimą. Kadangi tai yra mažiau nei du kartus didesnė už grąžą, toks rezultatas turi didesnę tikimybę.

Dešimtainis koeficientas

Turbūt lengviausia suprasti dešimtainius koeficientus. Dešimtainiuose koeficientuose naudojamas skaičius su dešimtainiu skaičiumi, pvz., 5,0 arba 3,1, kuris yra grąžos, kurią gaunate už laimėjimą, kartotinis. Taigi, jei statote 100 USD ir laimite statymą su koeficientu 3,1, mainais gausite 310 USD (3,1 x 100). Kadangi tai yra daugiau nei du kartus didesnė grąža, toks rezultatas turi mažiau galimybių.

Amerikos šansai

Šio tipo nelyginiame formate naudojamas skaičius su teigiamu arba neigiamu ženklu. Pavyzdžiui, -150 ir +210. -150 nurodo, kad turite pastatyti 150 USD, kad laimėtumėte 100 USD, o +210 nurodo, kad statydami 100 USD gausite 210 USD.

„Call of Duty“ lažybų koeficientų tipai
Kur rasti geriausius CoD šansus

Kur rasti geriausius CoD šansus

Nors prieš statant būtina pažvelgti į Call of Duty lažybų koeficientus, taip pat svarbu įsitikinti, kad gaunate gerus koeficientus. Geri šansai suteikia jums tinkamą grąžą. Kadangi kiekviena lažybų platforma turi šiek tiek skirtingus lažybų koeficientus už tą patį rezultatą, tam tikrose lažybų svetainėse galite negauti geros grąžos, nepaisant to, kad statote dėl rizikingų rezultatų.

Norėdami sužinoti, kokios lažybų svetainės siūlo geriausius lažybų koeficientus, tiesiog pažiūrėkite, kokius koeficientus siūlo kelios platformos. Turėsite apsilankyti keliose lažybų svetainėse ir palyginti kiekvienoje iš jų siūlomus lažybų koeficientus.

Tačiau problema, susijusi su kelių lažybų svetainių išbandymu prieš nusprendžiant, kuri lažybų tikimybė yra geriausia, yra ta, kad tai gana daug laiko reikalaujantis procesas. Jei neturite tam laisvo laiko, galite pasižiūrėti EsportRanker, kuri yra puiki svetainė, kurioje pateikiama daugybė lažybų svetainių apžvalgų, kuriose peržiūros procesas taip pat apima lažybų koeficientų kokybės įvertinimą.

Kur rasti geriausius CoD šansus
Geriausi „Call of Duty“ lažybų koeficientai gyvai

Geriausi „Call of Duty“ lažybų koeficientai gyvai

Jei esate naujokas lažybų srityje, tikriausiai nustebsite išgirdę, kad taip pat galite atlikti statymus dėl Call of Duty esporto renginių jiems vykstant. Šis lažybų tipas vadinamas lažybos gyvai, kur atliekate statymus dėl rungtynių joms prasidėjus.

Call of Duty yra greitas žaidimas. Situacijos gali pasikeisti per kelias sekundes. CoD esports rungtynių pradžioje A komanda gali turėti didesnę galimybę laimėti. Rungtynėms vykstant, tai gali visiškai pasikeisti ir B komanda gali laimėti. Dėl šios priežasties lažybų agentai rungtynių metu nuolat atnaujina koeficientus. Šie koeficientai vadinami gyvų lažybų koeficientais.

Yra keletas lažybų gyvų koeficientų pranašumų, palyginti su įprastais koeficientais. Visų pirma, kadangi galite atidžiai stebėti rungtynes naudodamiesi gyvomis lažybomis, galite geriau prognozuoti, kas labiau tikėtina. Be to, jūs taip pat galite susidurti su galimybėmis gauti beprotišką grąžą su gyvų lažybų koeficientais.

Geriausi „Call of Duty“ lažybų koeficientai gyvai
Statykite už Call of Duty tikrais pinigais

Statykite už Call of Duty tikrais pinigais

Jei jums įdomu, ar galite lažintis dėl Call of Duty su tikrais pinigais, trumpas atsakymas yra „taip“, galite statyti Call of Duty esporto renginiuose naudodami tikrus pinigus. Pirmas žingsnis tai darant yra išsiaiškinti, kokią platformą norite naudoti „Call of Duty“ lažyboms. Yra keletas metrikų, kurias galite naudoti vertindami lažybų svetainę.

Pasirinkę platformą, užsiregistruokite joje. Kai užsiregistruosite, tereikia pradėti daryti indėlius ir panaudoti juos statymams dėl CoD įvykių.

Tai pasakius, „Call of Duty“ lažybos gali būti ne visiems. Jei esate tik atsitiktinis „Call of Duty“ žaidėjas ir niekada net nematėte „CoD“ esporto renginio, „Call of Duty“ lažybose jums greičiausiai nepasiseks. Labiausiai tikėtina, kad prarasite daugybę statymų. Tačiau tai nereiškia, kad negalite to išbandyti ir pamažu tobulėti.

Jei esate geras esporto žaidėjas ir ilgą laiką sekate esporto įvykius, Call of Duty lažybos yra kažkas, ką turėtumėte išbandyti.

Statykite už Call of Duty tikrais pinigais
DUK

DUK

Ar galite lažintis dėl Call of Duty?

Taip, galite lažintis dėl Call of Duty esporto renginių. Norėdami tai padaryti, turėsite užsiregistruoti lažybų svetainėje, kuri siūlo lažybų rinkas Call of Duty renginiams. Po to tereikia atlikti indėlius ir panaudoti juos statymams.

Ar CoD lažybos yra legalios?

Jei esate vyresnis nei nustatytas lošimams reikalingas amžius ir naudojatės platforma, kuri turi tinkamą licenciją, tada bet kokia lošimo veikla, kurioje dalyvaujate, yra teisėta. Tačiau kai kurios šalys uždraudė lošimus kaip visumą, todėl prieš pradedant lažintis Call of Duty geriau pasidomėti savo šalies įstatymais.

Kokia yra geriausia „Call of Duty“ lažybų svetainė?

Tai subjektyvus klausimas, nes tai priklauso nuo jūsų pageidavimų. Geriausia lažybų svetainė jums tikriausiai nėra geriausia lažybų svetainė kažkam kitam.

Tačiau yra tam tikrų standartų, kurių turi laikytis visos geriausios lažybų svetainės, įskaitant tinkamą licencijavimą ir reguliavimą, gerus lažybų koeficientus, premijos ir skatinimass, ir nemažai lažybų variantų bei lažybų rinkų.

DUK