Populiariausi ESports su Transfer Money

Tinkamas eSporto lažybų sąskaitos valdymas yra gyvybiškai svarbus atsakingo lošimo aspektas. Lažyboms reikia pinigų, o norint mėgautis lažybų tarpininko pasiūlymu, reikia turėti pakankamai lėšų. Pinigų pervedimas per banką yra vienas iš plačiausiai naudojamų mokėjimo būdų internetinėse esporto lažybų svetainėse. Beveik kiekvienas žaidėjas turi vietinę ar tarptautinę banko sąskaitą.

Vienu ar kitu metu jie naudojasi šiuo metodu, norėdami pervesti pinigus į internetinį bukmeiką. Kiekvienas žaidėjas, norintis naudoti šią parinktį, turėtų turėti tam tikrų pagrindinių žinių apie jos veikimą ir jos privalumus bei trūkumus. Šiame straipsnyje jie bus išsamiai aptarti.

Apie Transfer Money esports lažybas

Apie Transfer Money esports lažybas

Pinigų pervedimas iš vienos banko sąskaitos į kitą gali būti atsektas iki 1800 m.pr.Kr. Idėja kilo Babilone, kai pinigų skolintojai suteikdavo paskolas ir imdavo palūkanas. Tuo pačiu metu Romanas ir graikų bankai priimdavo indėlius kaip santaupas.

Per visą istoriją bankininkystės technologijos keitėsi keliais posūkiais, tačiau galimybė pervesti pinigus internetu buvo reikšmingiausias pokytis. Internetinė bankininkystė prasidėjo, kai 90-ųjų viduryje internetinis ryšys tapo pasauliniu dalyku.

Ar pinigų pervedimas yra populiarus?

Pinigų pervedimas yra bene seniausias sandorių būdas. Tai taip pat pati populiariausia mokėjimo sistema visose pasaulio šalyse. Nenuostabu, kad jis yra plačiausiai naudojamas mokėjimo galimybė už esporto lažybas. Beveik visi komerciniai bankai šiandien turi internetinės bankininkystės platformą, kurioje vartotojai registruojasi norėdami stebėti ir valdyti savo finansus nuotoliniu būdu.

Kai kurie bankai perveda pinigus elektroniniu būdu nemokamai, kol gavėjas turi sąskaitą toje pačioje įstaigoje. Kiti tai padarys už mokestį, tačiau pervedimo laikas priklauso nuo atitinkamos sumos.

Apie Transfer Money esports lažybas
Kaip padaryti indėlį pervedus pinigus

Kaip padaryti indėlį pervedus pinigus

Kai lažybininkai pasirenka pervesti pinigus per banką, kad pradėtų žaisti eSports statymus, jie turi žinoti banko sąskaitos ID internetinis esport sporto lažybos. Pasaulyje yra begalė bankinių sistemų, todėl lėšų pervedimo elektroniniu būdu procesas skirtinguose bankuose gali būti nevienodas. Panašiai procesas skirsis dėl operacijų limitų ir perdavimo terminų. Tačiau vidutinis pervedimo laikas yra 24–48 valandos vietiniams bankams arba 2–5 darbo dienos tarptautiniams bankams.

Pinigų pervedimas internetiniuose esport lažybų agentuose

Nepaisant subtilių bankų sistemų skirtumų, pagrindinė koncepcija išlieka ta pati. Esporto lažybininkai, kurie teikia pirmenybę šiam depozito metodui, naudos procesą, kuris atrodo taip:

 1. Užregistruokite asmeninę paskyrą eSports lažybų tarpininke
 2. Atidarykite paskyrą naudodami prisijungimo duomenis
 3. Eikite į banko / mokėjimų / kasos skyrių
 4. Pasirinkite internetinę bankininkystę, pavedimą arba tiesioginį banko pavedimą
 5. Pažymėkite mėgstamą banko įstaigą
 6. Prisijunkite prie saugaus šliuzo arba įveskite maršruto numerį ir sąskaitos numerį
 7. Autentifikuokite prisijungimą naudodami programą mobiliesiems, raginimą el. paštu arba SMS žinute atsiųstą OTP
 8. Pridėkite, kiek reikia įnešti į eSports lažybų sąskaitą
 9. Patvirtinkite mokėjimą
 10. Gaukite kreditą lažyboms
Kaip padaryti indėlį pervedus pinigus
Kaip išsiimti pinigų pervedimu

Kaip išsiimti pinigų pervedimu

Bet kuris lošėjas, naudojęsis elektroninės prekybos svetaine verslui, supranta, kaip paprasta gali būti pervesti pinigus iš svetainės į asmeninę banko sąskaitą. Laimėjimo išėmimas iš lažybų tarpininko yra atvirkštinis įnešimas.

 1. Atidarykite eSports lažybų svetainę ir prisijunkite naudodami slaptažodį ir el. pašto adresą arba vartotojo vardą
 2. Eikite į banko / kasos / mokėjimų puslapį
 3. Patvirtinkite laimėjimą ir išsiimti sumą
 4. Pasirinkite mokėjimo būdą pinigų išėmimui – internetinę bankininkystę, banko pavedimą arba pavedimą
 5. Pateikite unikalų internetinės bankininkystės ID
 6. Patvirtinkite lažybų sąskaitą ir banko ID (turi būti sinchronizuojami)
 7. Palaukite patvirtinimo
 8. Lakmekeris perveda pinigus į žaidėjo banko sąskaitą per 2-5 darbo dienas

Pervedimas Pinigai išgryninami ne iš karto. Pirma, eSporto lažybų teikėjas užtruks šiek tiek laiko, kol bus patikrinta žaidėjo tapatybė. Tai itin svarbi internetinių lošimų saugumo priemonė, padedanti išvengti bet kokio sukčiavimo internete. Vis dažniau internetiniai lošėjai atimami iš sunkiai uždirbtų laimėjimų. Štai kodėl visoms teisėtoms ir saugioms svetainėms reikia laiko dar kartą patikrinti, ar asmuo, prašantis atšaukti, iš tikrųjų dalyvavo atliekant eSporto statymus.

Kaip išsiimti pinigų pervedimu
Pinigų pervedimo privalumai ir trūkumai

Pinigų pervedimo privalumai ir trūkumai

Kai eSports žaidėjai perveda pinigus internetu, jie tvarko savo banko sąskaitas per mobiliuosius įrenginius ar kompiuterius. Tai reiškia, kad jiems nereikia lankytis savo filialuose, kad užbaigtų operacijas. Tai turi ir privalumų, ir trūkumų, kaip nurodyta toliau.

Argumentai "už"

 • Galimybė įnešti pinigų į internetines esporto lažybų svetaines keliais paspaudimais arba telefono ekrano perbraukimu
 • Santykinai mažesnės perdavimo išlaidos
 • Saugūs pabėgimai kasoms

Minusai

Kartais prieš siunčiant juos į internetinę eSporto lažybų sąskaitą reikia susirasti bankomatą ar banko įstaigą, kad būtų galima įnešti pinigų į savo sąskaitas. Šis procesas gali būti sudėtingas. Priklausomai nuo šalies, valdžios institucijos gali atsekti lošimų sandorius arba juos labai apriboti.

 • Gali būti taikomi griežti šalies įstatymai ir taisyklės
 • Sunkus perkėlimas
Pinigų pervedimo privalumai ir trūkumai
Pinigų pervedimo sąskaitos atidarymo procesas

Pinigų pervedimo sąskaitos atidarymo procesas

Norint įsigyti pinigų pervedimo sąskaitą, reikalingas nacionalinis asmens tapatybės dokumentas, ty jie turi būti pilnamečiai. Taip pat galima atsidaryti tarptautinę sąskaitą, kurioje galima apmokėti įvairias valiutas. Tačiau tokiose sąskaitose dažnai ribojama, kiek per dieną reikia atlikti operacijų. Be to, pavedimas į kitą šalį užtrunka ilgiau.

Kai kurios šalys leidžia nepilnamečiams turėti banko sąskaitas, tačiau jas turi prižiūrėti suaugę globėjai arba tėvai. Norint atidaryti naują banko sąskaitą, kitos banko sąskaitos nereikia, nes kiekviena įstaiga veikia savarankiškai.

Kaip susikurti paskyrą

Norint atidaryti banko pinigų pervedimo sąskaitą, reikia paprastos, bet formalios procedūros.

 • Banko įstaigos ir sąskaitos tipo pasirinkimas: Kiekvienas bankas turi skirtingas sąskaitos parinktis, ty einamąją sąskaitą, terminuoto indėlio sąskaitą, taupomąją sąskaitą ir tt Einamoji sąskaita geriausiai tinka pinigų pervedimui internetu.
 • Asmens duomenų pildymas: Sąskaitos atidarymo forma yra tarsi pasiūlymas. Čia pareiškėjas pateikia savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, adresą ir mokesčių laikymosi informaciją.
 • Tapatybės patvirtinimas: Bankų įstaigos prašys paso dydžio nuotraukos, asmens tapatybės kortelės, piršto atspaudo ir parašo.
 • Internetinės bankininkystės profilio sukūrimas: Kai paraiška bus priimta, klientas gali atidaryti internetinę pinigų pervedimo sąskaitą. Procesą galima atlikti banko svetainėje arba atitinkamoje mobiliojoje programėlėje.
Pinigų pervedimo sąskaitos atidarymo procesas
Pervesti pinigus klientų aptarnavimo parinktys

Pervesti pinigus klientų aptarnavimo parinktys

Pervedimo pinigų sąskaitos valdomos iš fizinių filialų ir nuotoliniu būdu. Nors galima užeiti į finansų įstaigą ir ko nors pasiteirauti, bendravimas internetu yra patogesnis. Patikimi paslaugų teikėjai turi specialius skambučių centrus, o jų internetiniai agentai visada gali kalbėtis su klientais. Dažniausiai naudojami klientų problemų sprendimo kanalai:

 • Telefonas
 • El. paštas
 • Internetinė užklausos forma
 • Gyvas pokalbis

Dauguma finansų įstaigų atidaro telefono linijas ryte, o uždaro vakare. Kai kuriomis savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis telefono skambučiai gali neveikti. Į el. laiškus ir internetines formas atsakoma per 24–48 valandas. Dauguma tiesioginių pokalbių pasiekiami banko programose. Kai kurie yra įgalinti robotu, o kiti apima klientų atstovus.

Pervesti pinigus klientų aptarnavimo parinktys