Esports lažybų agentūros priima Money Transfer

Žodis pinigų pervedimas dažniausiai vartojamas kalbant apie banko pavedimus. Terminas gali skirtis priklausomai nuo žaidėjo buvimo vietos. Tačiau procedūra beveik visada yra vienoda visais atvejais. Lažybų sąskaita suteikia vartotojams savo banko sąskaitos informaciją. Tada žaidėjai naudoja šią informaciją, kad įneštų lėšas tiesiai į savo sąskaitas.

Atliekant išėmimą yra priešingai. Pinigų pervedimai atliekami vienoje finansų įstaigoje arba daugelyje platformų. Paprastai banko darbuotojai nesikiša. Labiausiai paplitęs pavedimų naudojimo eSports lažybų sąskaitose motyvas yra tas, kad jie yra saugesni, nes siunčiami tiesiai iš vienos banko sąskaitos į kitą.

Ar pinigų pervedimas populiarus?

Ar pinigų pervedimas populiarus?

Mokėjimo būdas yra plačiai paplitęs ir daugeliui žaidėjų patinka juo naudotis. Bankai saugo šias operacijas, siekdami užtikrinti, kad vartotojų duomenys ir pinigai būtų saugūs. Pavedimai yra populiarūs atliekant visų tipų mokėjimus, nes jiems nereikia specialių sąskaitų ar specialios įrangos ar mokėjimo įrenginių. Tai vienas populiariausių ir lengviausių būdų atsiskaityti už azartinius lošimus, ypač eSporto lažybas.

SWIFT tvarko daugumą tarptautinių pinigų pervedimų mokėjimų. Kooperatinę bendrovę 1974 m. įkūrė septyni tarptautiniai bankai, valdantys pasaulinį tinklą. Dėl to pinigų pervedimas yra vienas seniausių mokėjimo metodai.

Pateiktos mokėjimo galimybės

Elektroniniai lėšų pervedimai, bendras terminas, apimantis mokėjimus banko kortelėmis, yra labiausiai paplitusi pinigų pervedimo rūšis. Taip pat galima naudoti pavedimą, kuris yra tarptautinis pagreitintas mokėjimų pervedimas iš banko į banką. „Giro“ siūlo tiesioginį įnašą, o kita galimybė leidžia žaidėjams siųsti pinigus pašto čekiu arba pinigų pervedimu. Žmonės, kurie valdo savo pinigus eSporto lažybose, gali naudoti banko pavedimus, kurie yra pakankamai saugus būdas.

Banko pavedimai priimami kaip įnašo būdas atliekant internetinių lažybų sąskaitos operacijas daugelyje šalių, kuriose tai leidžiama. Dėl plataus bankų tinklo jis yra plačiai paplitęs Europos šalys ir JAV.

Ar pinigų pervedimas populiarus?
Kaip atlikti indėlį naudojant pinigų pervedimą

Kaip atlikti indėlį naudojant pinigų pervedimą

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip žaidėjai gali atlikti mokėjimus pavedimu iš bet kurio banko, yra vietinio filialo operacija. Žaidėjai tai gali padaryti ir telefonu. Tačiau labiausiai paplitęs būdas yra atlikti tiesioginį banko pavedimą iš savo internetinės banko sąskaitos.

Žaidėjai turėtų pasirinkti "indėlį" iš savo internetinių lažybų sąskaitos kasos dalies. Reikėtų užpildyti prašomą banko informaciją ir sumą, kurią norėtų pervesti. Lažybų sąskaitoje gali būti nustatytas minimalaus įnašo reikalavimas.

Galiausiai žaidėjai turi atlikti visus banko reikalaujamus saugumo patikrinimus. Po patvirtinimo žaidėjas turės tik palaukti, kol bus gautos lėšos, ir tada pradėti žaisti. Gali būti, kad tai užtruks kelias darbo dienas.

Tiesioginis įnašas su pinigų pervedimu

Žaidėjai gali atsisiųsti programą arba žaisti internetinėje versijoje, kad galėtų atlikti tiesioginius indėlius pervesdami pinigus. Tai yra patys patogiausi variantai. Naudodamiesi internetinės bankininkystės paslaugomis, ypač banko programėlėmis, banko pavedimai bus atlikti per kelias sekundes.

Mokesčiai už pervedimus skiriasi kiekviename banke, priklausomai nuo pervedamos sumos. Atliekant internetinius banko pavedimus nėra jokių indėlių ar išėmimo limitų. Kai kurie internetinės eSporto lažybų svetainės, tačiau yra įvairių apribojimų, kiek pinigų žaidėjai gali įnešti ir išsiimti naudodami internetinio banko pavedimus.

Kaip atlikti indėlį naudojant pinigų pervedimą
Kaip išsiimti pinigų pervedimu

Kaip išsiimti pinigų pervedimu

Iš eSporto lažybų sąskaitos išimti pinigus nėra sunku. Viskas, ką žaidėjas turi padaryti, tai įsitikinti, kad jis laikosi visų lošimo svetainės taisyklių. Tai gali apimti minimalią sumą, reikalingą lažybų sąskaitai palaikyti, ir maksimalią sumą.

Žaidėjai turi prisijungti prie savo lažybų tarpininko paskyros ir lažybų sąskaitos kasos dalyje pasirinkti „išėmimą“. Tada kaip išgryninimo būdą reikėtų pasirinkti pavedimą ir įvesti sumą, kurią reikia išsiimti. Žaidėjas gali būti raginamas pasirinkti konkretų banką, į kurį nori atsiimti savo laimėjimą. Patvirtinę sumą, spustelėkite mygtuką Išsiimti. Lažybų sąskaita informuoja klientą po operacijos atlikimo, ir reikia palaukti kelias dienas, kol pinigai atsidurs banko sąskaitoje.

Išėmimo apribojimai nėra įprasti pinigų pervedimams. Žaidėjai gali pasiimti savo laimėjimus bet kuriuo metu, net ir savo telefonuose. Tačiau, priklausomai nuo sumos, apdorojimo laikas gali skirtis. Išėmimas gali užtrukti nuo trijų iki septynių dienų. Jei lažybų sąskaitoje kyla problemų tikrinant žaidėjo sąskaitą ar nustatant jo galimybes pasitraukti, tai gali užtrukti iki savaitės ar net dviejų savaičių.

Kaip išsiimti pinigų pervedimu
Pinigų pervedimo privalumai ir trūkumai

Pinigų pervedimo privalumai ir trūkumai

Argumentai "už"

 • Sandorių mokesčiai yra neįtikėtinai minimalūs
 • Daugiau sąskaitų atidaryti nereikia
 • Taikomas aukštas saugumo ir duomenų apsaugos lygis
 • Pavedimai priimami daugelyje internetinių lažybų sąskaitų
 • Tai gana paprasta naudoti. Tai nereikalauja žaidėjų kredito patikrinimų ar asmeninės informacijos
 • Pagrindinis privalumas yra tai, kad pavedimais bet kas gali atlikti mokėjimus

Minusai

 • Kai kurios finansų institucijos atsisako priimti eSports lažybų sąskaitų mokėjimo galimybę
 • Tai nėra greičiausias būdas atlikti mokėjimą internetu
 • Kai kurie žaidėjai gali nenaudoti savo banko sąskaitų žaidimams
 • Visiems žaidėjams reikalinga banko sąskaita
 • Kai kurie bankai gali suabejoti tiesioginiais pervedimais ir sulaikyti žaidėjo sąskaitą, kol klientų aptarnavimo atstovas pasikalbės su vartotoju
Pinigų pervedimo privalumai ir trūkumai
Pinigų pervedimo sąskaitos atidarymo procesas

Pinigų pervedimo sąskaitos atidarymo procesas

Kadangi pavedimai atliekami tiesiogiai tarp bankų ir banko sąskaitų, juos apsaugo apsaugos sistemos. Bankai naudoja kai kuriuos pažangiausius ir griežčiausius šifravimus, siekdami užtikrinti, kad jų ir klientų pinigai būtų saugūs.

Kaip susikurti paskyrą

Norėdamas atsidaryti sąskaitą, žaidėjas turi eiti į banką su savo asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu. Paprastai tai galima padaryti per kelias minutes, o žaidėjas gali tuo pasinaudoti internetinėse lažybų platformose. Tada lošėjas po registracijos turi susieti savo banko sąskaitą su pasirinkta internetinių lažybų sąskaita. Paprastai procedūra yra greita ir gali būti atliekama kompiuteriu arba mobiliuoju telefonu.

Naudotis mokėjimo parinktimi be banko sąskaitos negalima. Vartotojai turi būti pilnamečiai, kad galėtų gauti bankui reikalingus asmens dokumentus. Pinigų pervedimo sąskaitos turėjimas turi keletą trūkumų. Daugelis bankų reikalauja, kad vartotojai būtų aktyvūs tam tikrą laiką. Žaidėjų paskyros gali būti ištrintos, jei jos ilgą laiką lieka neaktyvios. Norėdami susigrąžinti pinigus, jie turės eiti į banką arba paskambinti klientų aptarnavimo tarnybai.

Pinigų pervedimo sąskaitos atidarymo procesas
Pinigų pervedimo klientų aptarnavimo parinktys

Pinigų pervedimo klientų aptarnavimo parinktys

Daugumos bankų klientų aptarnavimo skyriai labai vertina klientus. Žaidėjams paprasta susisiekti su banku arba lažybų sąskaita. Praleisto depozito atveju žaidėjas pirmiausia turėtų paskambinti į lažybų sąskaitą ir sužinoti, ar gavo lėšas. Jei to nepadarys, žaidėjas turės susisiekti su savo banku, kad gautų daugiau informacijos. Išėmimai taip pat gali būti sulaikyti, jei bankas nori patikrinti žaidėjo tapatybę. Daugumą užduočių galima atlikti nesikreipiant į banką.

Kiekvienas bankas turi savo kontaktus. Tačiau žaidėjas turėtų ieškoti šių dalykų:

 • Svetainės DUK
 • Socialinių tinklų puslapiai
 • Palaikymo el. paštas
 • Skambinti numeriais
 • Gyvas pokalbis
Pinigų pervedimo klientų aptarnavimo parinktys