Esports lažybų agentūros priima Litecoin

Fiat valiutos naudojimas internetinėms operacijoms atrodo gana kasdieniškas. Nepamirštant, kad infliacija laikui bėgant mažina jos vertę. Tačiau kriptovaliutos yra ateitis, nes joms nėra jokių apribojimų, kada ir kaip jas naudoti. Dar geriau, kad skaitmeninės monetos labiau vertinamos. Litecoin (LTC) taip pat reprezentuoja ateitį.

Vartotojai gali jį keisti be tarpininkų. Pamirškite kredito korteles ir banko pavedimus; LTC yra patogesnis esporto lažyboms. Kartais tradiciniai mokėjimo būdai gali sukelti problemų, jei juos naudojate internetinėse lažybų agentūrose. Jei gyvenate šalyje, kurioje labai ribojamos lažybos, apsvarstykite galimybę investuoti į tinkamą VPN ir prisiregistruoti prie „Litecoin“ lažybų tarpininko (peržiūrėkite mūsų 10 geriausių sąrašą su geriausiomis rekomendacijomis). Tokiu būdu jums patiks lažintis su LTC, kad ir kur būtumėte.

Esports lažybų agentūros priima Litecoin
Apie Litecoin

Apie Litecoin

2022 m. sausio mėn. „Litecoin“ yra 21-a didžiausia pasaulyje skaitmeninė valiuta pagal rinkos kapitalizaciją, jos kaina yra 148,57 USD. Dėl augančio populiarumo ji tapo pagrindine daugelio kriptovaliutų entuziastų priemone. Litecoin yra altcoin (alternatyvioji kriptovaliuta), kurią 2011 m. spalio 13 d. paleido Charlie Lee, kuris dirbo Google inžinieriumi.

Tai yra Bitcoin kodų bazės darinys, tačiau buvo keletą kartų modifikuotas. Kaip ir bet kuri kita virtuali moneta, LTC naudoja decentralizuotą mokėjimo tinklą, kurio nekontroliuoja nei asmuo, nei valdžios institucija. Priešingai nei Bitcoin, kuris yra pagrįstas SHA-256, „Litecoin“ naudoja „Scrypt“ kaip darbo patikrinimo algoritmą ir turi greitesnį blokų generavimo greitį.

Litecoin gali pasigirti MIT licencija, nemokama Masačusetso technologijos instituto programinės įrangos licencija. Jis gali būti naudojamas bet kurioje pasaulio vietoje, leidžiantis atlikti tarpusavio sandorius tarp asmenų, prekybininkų ir investuotojų. Šiandien daugelis lažybų tarpininkų priima šią mokėjimo parinktį už esportą. Dėl didesnių blokų Litecoin operacijos yra greitesnės ir pigesnės.

Kai naudojamas kaip a depozito metodas esporto lažybų svetainėje, LTC apdorojimas gali užtrukti maždaug 3 minutes, o Bitcoin – apie 6 minutes. Bitcoin tinklas yra užimtesnis, o kai kurios operacijos gali užtrukti visą valandą. Kita vertus, LTC mokesčiai sudaro vieną dešimtadalį „Bitcoin“ mokesčių, todėl tai yra geresnis pasirinkimas greitį ir biudžetą taupantiems sporto lažybininkams.

Apie Litecoin
Litecoin naudojimas internetiniuose lažybų agentuose

Litecoin naudojimas internetiniuose lažybų agentuose

Jūsų indėlis turėtų būti gautas iš LTC piniginės, tačiau negalite jos tiesiogiai prijungti prie banko sąskaitos. Tačiau galite papildyti piniginę iš kitos kriptovaliutos piniginės arba mainų platformos naudodami kredito kortelę. Norėdami pradėti lažintis už Litecoin esports, susiraskite lažybų tarpininką, kuris palaiko šią skaitmeninę monetą. Jei abejojate, pasikliaukite mūsų 10 geriausių „Litecoin“ lažybų tarpininkų, kurių skaidrumą, sąžiningumą ir saugumą patvirtino ekspertai.

Kaip padaryti tiesioginį indėlį naudojant „Litecoin“.

Radęs gerą Litecoin esporto lažybų svetainė, finansuoti jūsų sąskaitą turėtų būti lengva. Atlikite toliau nurodytus veiksmus.

 1. Prisijunkite prie eSports lažybų paskyros
 2. Pasirinkite eSport žaidimą, kuriame norite statyti, ir spustelėkite žaisti
 3. Būsite nukreipti į indėlio puslapį
 4. Pasirinkite kriptovaliutą ir Litecoin kaip įnešimo būdą
 5. Iššokančiajame puslapyje prisijunkite prie savo Litecoin piniginės
 6. Įveskite sumą, kurią norite pervesti lažybų tarpininkui, kaip savo banko kortelę
 7. LTC piniginėje spustelėkite siuntimo mygtuką
 8. Užbaikite patvirtinimą ekrane, kad užbaigtumėte operaciją

Litecoin pervedimai vyksta akimirksniu ir būsite nukreipti į patvirtinimo puslapį. Pašto adresu gausite mokėjimo kvitą. Pinigai bus pasiekiami jūsų esports sąskaitoje, todėl galėsite iš karto pradėti lažintis. Prieš atlikdami indėlį, įsitikinkite, kad žinote lažybų tarpininko minimalią leistiną indėlio sumą. Naudojant Litecoin, nėra nustatyto dienos indėlio limito. Todėl galite įnešti bet kokią sumą tiek kartų, kiek norite.

Litecoin naudojimas internetiniuose lažybų agentuose
Kaip išsiimti pinigus naudojant Litecoin

Kaip išsiimti pinigus naudojant Litecoin

Kadangi jau naudojote „Litecoin“ mokėjimo parinktį esportui, galite greitai išsigryninti laimėjimą į LTC piniginę. Tai galite padaryti savo išmaniajame telefone, nes geriausi Litecoin lažybų tarpininkai yra pritaikyti mobiliesiems telefonams. Būtinai įveskite teisingą paskirties vietą arba adresą, nes bet koks jūsų atliktas pervedimas yra negrįžtamas. Norėdami perkelti laimėjimus iš savo eSports paskyros naudodami šį mokėjimo būdą, atlikite šiuos veiksmus.

 1. Lažybų tarpininkų svetainėje spustelėkite išmokėjimų skyrių
 2. Pasirinkite Litecoin kaip mokėjimo būdą
 3. Eikite į LTC piniginę ir nukopijuokite adresą arba nuskaitykite QR kodą išmaniuoju telefonu
 4. Įklijuokite adresą lažybų tarpininko atsiėmimo skiltyje
 5. Nurodykite išimamą sumą, atsižvelgdami į lažybų tarpininko minimalų ir didžiausią ribą
 6. Prieš paspausdami pateikimo / prašymo mygtuką, patikrinkite, ar visa informacija teisinga
 7. Ekrane pasirodys patvirtinimo pranešimas

Kai tik esporto paslaugų teikėjas patvirtins jūsų prašymą, gausite lėšas į LTC piniginę. Galite naudoti jį mokėjimams internetu arba konvertuoti į fiat pinigus per mainus, kurie palaiko tokius konvertavimus. Vėlgi, Litecoin nenustato sandorių limitų, tačiau jūs turite laikytis lažybų tarpininkų limitų. Litecoin išėmimas neturėtų užtrukti ilgiau nei dvi valandas.

Kaip išsiimti pinigus naudojant Litecoin
Privalumai ir trūkumai naudojant Litecoin

Privalumai ir trūkumai naudojant Litecoin

Istoriškai žmonės pasitikėjo vyriausybe, leidžiančia valiutas, tačiau „Litecoin“ buvo sukurta kasant. LTC monetų apyvartoje skaičius yra fiksuotas. Kalnakasiai naudoja skaičiavimo galią, kad įtrauktų operacijas į blokų grandinę. „Litecoin“, kaip „blockchain“ pagrįsta virtuali valiuta, turi šiuos privalumus ir trūkumus.

Argumentai "už"

 • Ji siūlo kai kurias sparčiausias skaitmenines operacijas
 • Maži mokesčiai
 • Išlaiko eSporto lažybas privačias ir anonimiškas
 • Aukščiausios klasės saugumas internete
 • Apeina geografinius apribojimus

Minusai

 • Litecoin kaina reguliariai krenta, kai kriptovaliutų pramonė patiria nesėkmių
 • Nelengva rasti patikimą Litecoin lažybų tarpininką
Privalumai ir trūkumai naudojant Litecoin
Litecoin sąskaitos atidarymo procesas

Litecoin sąskaitos atidarymo procesas

Techniškai Litecoin įsigijimui nėra amžiaus apribojimų. Tačiau nusistovėjusios kriptovaliutų biržos, tokios kaip „Coinbase“, leidžia išgauti ir prekiauti LTC tik 18 metų ir vyresniems vartotojams. Kiti LTC žetonų įsigijimo būdai nereikalauja, kad vartotojai būtų vyresni nei 18 metų. Be to, norint naudotis Litecoin, nereikia turėti banko sąskaitos. Kaip minėta anksčiau, „Litecoin“ galima įsigyti per kriptovaliutų prekybos platformas ir biržas, tokias kaip „Binance“ ir „CoinbasePro“. Prekiautojai į Litecoin dažniausiai keičia ir tradicines valiutas, ir kitas kriptovaliutas. Įsigiję LTC galėsite jį laikyti LTC piniginėje arba kelių monetų piniginėje.

Kaip nustatyti LTC piniginę

Rinkdamiesi piniginę Litecoinams laikyti, atsižvelkite į saugumą ir patogumą. Registruodamiesi pas skaitmeninės piniginės teikėją, turėsite pateikti:

 • Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas / vairuotojo pažymėjimas / pasas
 • Elektroninio pašto adresas
 • Telefono numeris
 • Gimimo data
 • Dabartinis adresas
 • Selfie nuotrauka

Galite jį nustatyti atlikdami šį paprastą procesą.

1. Atsisiųskite piniginės programą iš „Google Play“ arba „AppStore“.
2. Registruokitės naudodami savo mobiliojo telefono numerį, el. pašto adresą arba Facebook paskyrą
3. Pateikite asmeninę informaciją, kad patvirtintumėte savo tapatybę
4. Nustatykite PIN kodą ir tvirtą slaptažodį

Taip pat galite atidaryti piniginę darbalaukyje. Registracija į Litecoin piniginę yra nemokama. Sukūrę monetas galėsite lengvai laikyti, pirkti, parduoti ar naudoti esporto lažyboms. Saugokitės kriptovaliutų sukčių, kurios skatina Litecoin vartotojus investuoti į tam tikras firmas, kad tokios schemos staiga užsidarytų. Sukčiai paprastai išnyksta apgaudinėjantys nieko neįtariančius vartotojus.

Litecoin sąskaitos atidarymo procesas
„Litecoin“ klientų aptarnavimo parinktys

„Litecoin“ klientų aptarnavimo parinktys

Su Litecoin mainų platforma galite susisiekti keliais būdais:

 • El. paštas
 • Internetinė kontaktų forma
 • Gyvi agentai
 • Socialinių tinklų palaikymas

Norėdami greitai atsakyti, pateikite užklausas el. pašto adresu, kurį naudojote prisiregistruodami mainų platformoje. Paprastai turėsite pasirinkti klausimo kategoriją. Būkite kuo išsamesnis.

„Litecoin“ klientų aptarnavimo parinktys