Top 10 Dogecoin ESportss 2022 -Low Fee Deposits

Jau dabar aišku, kad kriptovaliutomis galite atsiskaityti internetinėse eSporto lažybų svetainėse. Tačiau ne visi paslaugų teikėjai leidžia internetines eSporto lažybas su Dogecoin. Jei rasite platformą, kuri priima šią skaitmeninę monetą, šiame vadove rasite visą reikalingą informaciją.

Dogecoin turi decentralizuotą sistemą ir neturi jokios vyriausybės kontrolės. Nesvarbu, iš kur lažinate, tinklas yra tas pats. Esporto lažybos per Dogecoin saugo jūsų internetinę tapatybę, nes jums nereikia atskleisti tikrosios tapatybės, kai finansuojate savo lošimo sąskaitą. Sužinokite, kaip tai veikia eSports lažybų svetainėse.

Top 10 Dogecoin ESportss 2022 -Low Fee Deposits
Viskas, ką reikia žinoti apie Dogecoin

Viskas, ką reikia žinoti apie Dogecoin

„Dogecoin“ (DOGE) yra „Luckycoin“ atvirojo kodo kriptovaliutos darinys, pagrįstas „Litecoin“. Jo veikimo įrodymo mechanizmas naudoja scenarijų technologiją. Monetą 2013 m. gruodžio 6 d. į apyvartą paleido du programinės įrangos inžinieriai – Portlandas, Oregone, IBM programuotojas Billy Markus ir jo draugas Jacksonas Palmeris, Adobe Inc. produktų vadovas iš Sidnėjaus, Australija.

Nors tai prasidėjo kaip pokštas su Shiba Inu šuns logotipu, DOGE palaipsniui pritraukė mases ir iki 2021 m. gegužės pasiekė daugiau nei 85 mlrd.

Jacksonas Palmeris norėjo pasijuokti kriptovaliuta ažiotažas, o žmonės jį vadino skeptišku analitiku. Jo tviterio žinutės sulaukė daug teigiamų atsiliepimų, kai jis pristatė Dogecoin.com.

Tuo tarpu Billy Markus bandė sukurti kriptovaliutą, tačiau jo rinkodaros pastangos buvo bevaisės. Jis susisiekė su Plamer ir pasinaudojo Dogecoin triukšmu, kad parduotų programinę įrangą, kuri dabar yra tikra Dogecoin.

Viskas, ką reikia žinoti apie Dogecoin
Ar Dogecoin yra populiari kriptovaliuta?

Ar Dogecoin yra populiari kriptovaliuta?

Dogecoin yra pasaulinė moneta ir gali būti naudojama kaip a mokėjimo būdas už lošimus esports. Besiplečianti vartotojų bazė gali būti siejama su pelningomis investavimo galimybėmis. Skirtingai nuo Bitcoin, Dogecoin turi sąmoningai didelę pasiūlą. Beveik visi kriptovaliutų būdai, nuo laisvųjų rinkų iki kriptovaliutų piniginių ir biržų, palaiko prekybą su DOGE.

Panašu, kad tai populiarus indėlių būdas šalyse, kurios dar neįteisino internetinių lošimų. Be anonimiškumo, DOGE yra labai užšifruotas, todėl tikimybė būti nulaužtam yra minimali.

„Dogecoin“ leidžia eSporto lažybininkams lengvai ir greitai finansuoti savo sąskaitas. Kiekviena moneta turi konkrečią vertę, o esporto lažybininkai gali jas panaudoti lažindami Mėgstamiausi esporto žaidimai iš CS: GO, DOTA2, LoL ir kt.

Ar Dogecoin yra populiari kriptovaliuta?
Kaip įnešti pinigų su Dogecoin

Kaip įnešti pinigų su Dogecoin

Prieš įnešdami indėlį, patikrinkite, ar nėra naujų žaidėjų premijų kodai ir kitos akcijos. Tada, kai būsite pasiruošę, vadovaukitės šiomis instrukcijomis:

 • Atsidarykite sąskaitą eSports lažybų tarpininke ir prisijunkite
 • Įsitikinkite, kad svetainė priima DOGE. Be to, Dogecoin turėtų pasirodyti galimų mokėjimo parinkčių sąraše kasos skyriuje.
 • Eikite į indėlių skirtuką ir spustelėkite „Dogecoin“ kaip pageidaujamą indėlio metodą
 • Pamatysite naują langą, kuriame galite pradėti operaciją
 • Pateikite savo Dogecoin piniginės adresą ir prisijungimo duomenis
 • Nuskaitykite esporto operatoriaus pateiktą QR kodą arba įveskite savo skaitmeninės piniginės adresą
 • Įveskite sumą, kurią norite įnešti į DOGE. Kai kuriose svetainėse bus prašoma nurodyti sumą USD ir konvertuoti ją į DOGE
 • Patvirtinkite operaciją ir spustelėkite išsiųsti
 • Jūsų lažybų balansas atsispindės po kelių minučių

Dogecoin naudojimas Esports svetainėse

Dogecoin yra kasamas kiekvieną minutę ir yra saugomas kriptovaliutų piniginėje. Šios piniginės negalima prijungti prie banko, nes beveik visos šalys neturi oficialios DOGE reguliavimo politikos.

Naudodami Dogecoin kaip depozito būdą esportui, atliksite nemokamą pervedimą į esporto lažybų tarpininką. Jei yra koks nors mokestis, jis priklauso nuo lošimų svetainės, o tai retai. Su DOGE galite sudaryti bet kokią sumą, tačiau įsitikinkite, kad ji neviršija operatoriaus indėlio limito.

Kaip įnešti pinigų su Dogecoin
Kaip padaryti pinigų išėmimą naudojant Dogecoin

Kaip padaryti pinigų išėmimą naudojant Dogecoin

Nors Dogecoin indėliai yra palyginti greitesni nei išėmimai, abu procesai yra praktiškai identiški. Tačiau kiekviena eSports lošimo svetainė turi minimalų ir didžiausią pinigų išėmimo limitą per dieną, savaitę ar mėnesį. Procedūra atrodys taip:

 • Eikite į savo esporto lažybų tarpininką ir prisijunkite prie savo paskyros
 • Eikite į mokėjimo skyrių ir spustelėkite „Išmokėjimai“
 • Pasirinkite Dogecoin kaip pinigų išgryninimo būdą
 • Nukopijuokite savo Dogecoin piniginės adresą ir įveskite jį išėmimo puslapyje
 • Įveskite išmokėjimo sumą
 • Paspauskite patvirtinimo mygtuką ir palaukite, kol ateis jūsų Dogecoins
Kaip padaryti pinigų išėmimą naudojant Dogecoin
Dogecoin išėmimo laikas ir mokesčiai

Dogecoin išėmimo laikas ir mokesčiai

Jei jums įdomu, kaip greitai išgryninami pinigai, atsakymas yra toks, kad tai priklauso. Žinoma, tai greičiau nei standartiniai banko metodai, bet tik po to, kai esports svetainė patvirtins jūsų atsiėmimą. Svetainė gali užtrukti iki 48 valandų, kol bus patvirtinti jūsų kredencialai.

Blokų grandinės sistemoje nėra delsimo, nes Dogecoin knyga apdoroja daugybę operacijų per minutę. Idealiu atveju laimėjimų savo sąskaitoje turėtumėte tikėtis per dieną ar dvi.

Geros naujienos yra tai, kad Dogecoin sistema neima apdorojimo mokesčių už elektroninių lošimų išėmimus. Lakmekeris ims mokestį tik per kriptovaliutą, kuris bus nereikšmingas.

Dogecoin išėmimo laikas ir mokesčiai
Privalumai ir trūkumai naudojant Dogecoin

Privalumai ir trūkumai naudojant Dogecoin

Didžiulė kriptovaliutų bendruomenė palaiko DOGE. Galite laisvai lažintis su moneta, jei jūsų šalis legalizavo internetinius lošimus. Jei lažybos jūsų regione ribojamos, naudokite VPN Dogecoin eSports svetainė. Skaitykite apie DOGE naudojimo lažyboms esportuose pranašumus ir trūkumus.

Argumentai "už"

 • Lengvi, greiti ir saugūs sandoriai
 • Visiškas anonimiškumas
 • Nėra kasybos apribojimų
 • Decentralizuotas mainų suderinamumas
 • Prieiga prie specialių kriptovaliutų premijų
 • Laimėję statymus žaidėjai lengvai gauna daugiau DOGE

Minusai

Nors investavimas į DOGE turi daug privalumų, atrodo, kad moneta turi problemų dėl kelių neigiamų veiksnių.

 • Nors ir smagu, tai nėra tikrai naujoviška
 • Nėra tiekimo dangtelių
 • Tai susiję su siurblio ir išleidimo schemomis
Privalumai ir trūkumai naudojant Dogecoin
Dogecoin sąskaitos atidarymo procesas

Dogecoin sąskaitos atidarymo procesas

Pirmas žingsnis norint naudoti DOGE lažyboms internete yra monetų įsigijimas. Kriptovaliuta nėra grynieji pinigai, todėl jokiu būdu negalite užeiti į finansų įstaigą ir nusipirkti. Dogecoins įsigijimo procesas vyksta internetu.

Pradėkite užsiregistruodami patikimoje kriptovaliutų mainų platformoje, pvz., „Binance“. Palaukite, kol jūsų profilis bus patvirtintas el. paštu. Tada galite naršyti turimas kriptovaliutų atvirojoje rinkoje ir sužinoti, ar verta investuoti į DOGE.

DOGE galima įsigyti su tarptautiniu mastu priimtomis debeto ir kredito kortelėmis. Arba galite iškeisti Bitcoin, Ethereum arba Rippel į Dogecoin. Kai monetos bus paruoštos pervesti, keitykla jas laikys jūsų piniginėje ir jums nereikės mokėti nė cento.

Dogecoin sąskaitos atidarymo procesas
Kaip susikurti skaitmeninę Dogecoin sąskaitą

Kaip susikurti skaitmeninę Dogecoin sąskaitą

Tikriausiai turėsite susikurti piniginę su slaptažodžiu, kurį naudosite internetu, kai finansuosite savo eSports lažybų sąskaitą. Norėdami tai padaryti, jums nereikia banko sąskaitos ir nėra amžiaus apribojimo. Skaitmeninės piniginės atidarymo veiksmai yra tokie.

 1. Raskite patikimą ir patikrintą kriptovaliutų biržą ir prisiregistruokite
 2. Pasirinkite tinkamą Dogecoin piniginę (MultiDoge/full arba Dogecoin Core/light) ir vadovaukitės jos atidarymo gairėmis
 3. Atsisiųskite Dogecoin piniginės programėlę į savo išmanųjį telefoną
 4. Atidarykite programą
 5. Pasirinkite kriptovaliutas, kurias naudosite, ir užsirašykite indėlio adresą
 6. Patvirtinkite savo adresą
Kaip susikurti skaitmeninę Dogecoin sąskaitą
Dogecoin klientų aptarnavimo parinktys

Dogecoin klientų aptarnavimo parinktys

Su Dogecoin piniginės teikėjais galima susisiekti tiesiogiai jų tinklalapiuose šiais būdais:

 • Gyvas pokalbis
 • El. paštas
 • Pagalbos/DUK puslapis

Išsamūs vadovai atsako į tokius klausimus kaip kriptovaliutos naudojimas, kainodara ir atsiskaitymas mainų svetainėje. Ir atvirkščiai, licencijuotos Dogecoin esporto lažybų svetainės teikia nepriekaištingą klientų aptarnavimą. Be to, pagalbos skyrius gali turėti telefono liniją, kad skubūs klausimai būtų išspręsti kuo greičiau.

Dogecoin klientų aptarnavimo parinktys