Greiti Mokėjimai

Kai žaidėjas laimėjo statymą ir pamato, kad tie laimėjimai atsiranda jo lažybų svetainės sąskaitos likutyje, natūralu, kad nori kuo greičiau gauti prieigą prie tų lėšų. Laikas, per kurį greitai apmokamos lažybų svetainės apdoroja išėmimus, labai skiriasi įvairiose lažybų pramonėje, o kai kurios svetainės yra greitesnės nei kitos.

Kas yra greito mokėjimo lažybų svetainė?

Kas yra greito mokėjimo lažybų svetainė?

Greita eSport mokėjimo lažybų svetainė leidžia žaidėjams greitai atsiimti savo lėšas, o apdorojimo laikas kai kuriose platformose dabar yra tik 30 minučių. Daugelis veiksnių gali turėti įtakos tam, kiek laiko užtrunka, kol bus apdorojama išėmimo užklausa, o pasirinktas mokėjimo procesorius taip pat vaidina svarbų vaidmenį nustatant, kiek laiko užtrunka, kad lėšos būtų prieinamos žaidėjui kaip išleisti grynieji pinigai.

Lažybų svetainėse paprastai yra įvairių pinigų išėmimo galimybių: populiarios VISA ir Mastercard, o PayPal ir net pervedimas tiesiai į žaidėjo banko sąskaitą. Greito mokėjimo lažybų svetainė apdoroja žaidėjo prašymą išimti lėšas kuo greičiau, paprastai vengiant ilgiau nei porą valandų, darant prielaidą, kad problemų nekils.

Kai lažybų bendrovė apdoroja užklausą ir išduoda lėšas išėmimui, žaidėjo pasirinktas mokėjimo teikėjas turi užbaigti procesą.

Kas yra greito mokėjimo lažybų svetainė?
Greičiausiai mokančios eSport lažybų svetainės 2021 m

Greičiausiai mokančios eSport lažybų svetainės 2021 m

Kaip nustatėme aukščiau, eSports internetinės lažybų svetainės gali labai skirtis atsižvelgiant į laiką, per kurį jos apdoroja pinigų išėmimo prašymus ir gauna pinigus klientams. Pateikiame 10 greičiausiai apmokamų internetinių lažybų svetainių 2021 m.

BetVictor

Ši internetinė lažybų svetainė siūlo greitą VISA Direct pinigų išėmimo parinktį ir apdoroja pinigų išėmimo prašymus per 30 minučių. „VISA Direct“ užtikrina lėšų pristatymą realiuoju laiku, naudojant žaidėjo kortelės duomenis.

PariMatch

Kaip ir BetVictor, PariMatch suteikia VISA Direct pinigų išėmimo parinktį ir bando apdoroti pinigų išėmimo užklausas per 30 minučių.

Bet365

Šioje greitai apmokamoje internetinėje lažybų svetainėje naudojamas greitas pinigų išėmimas per Neteller ir žaidėjams yra prieinami kiti mokėjimo teikėjai. Bet365 apdoroja klientų laimėjimų išėmimo prašymus per 12 valandų, darant prielaidą, kad nekils jokių problemų, dėl kurių gali atsirasti vėlavimų.

SBK

SBK lažybų svetainė įtraukta į mūsų sąrašą, nes jie turi vienus greičiausių „Trusly“ pinigų išėmimų. Atsiėmimo prašymų apdorojimo laikas yra 1-2 dienos.

Betway

Greitas pinigų išėmimas vėl pasiekiamas per VISA Direct su Betway, o pinigų išėmimo prašymai paprastai apdorojami per 12 valandų.

William Hill

Ši populiari lažybų svetainė su fizinėmis parduotuvėmis gali suteikti vienus greičiausių šiuo metu galimų pinigų išėmimo iš debeto kortelių. William Hill apdoroja pinigų išėmimo prašymus per 1–3 dienas.

Betfair

Jei žaidėjas siekia greito „PayPal“ pinigų išėmimo, „Betfair“ siūlo vieną greičiausių. Prašymai dėl pinigų išėmimo apdorojami per 4-24 valandas.

888Sportas

Ši lažybų svetainė, kurioje taip pat yra internetinis kazino, siūlo vienus greičiausių „MuchBetter“ pinigų išėmimų – suteikia žaidėjams greitą prieigą prie savo laimėjimų. Patvirtinus pinigų išėmimo prašymą, mokėjimas paprastai apdorojamas per 2–3 dienas.

BoyleSports

Kai kuriuos greičiausius „Skrill“ apdorojimo laikus teikia „BoyleSports“, o žaidėjų pasitraukimo prašymai paprastai apdorojami per 24 valandas.

SportingBet

Jei klientas ieško čekio, „SportingBet“ siūlo greičiausią laiką. Patvirtinus ir patvirtinus pinigų išėmimo prašymą, čekiai bus paskelbti per dvi dienas, paruošti žaidėjui įnešti į savo banką.

Greičiausiai mokančios eSport lažybų svetainės 2021 m
Kaip gauti greičiausią išmoką internetinėje eSport lažybų svetainėje

Kaip gauti greičiausią išmoką internetinėje eSport lažybų svetainėje

Jei žaidėjas siekia kuo greičiau išmokėti laimėjimus iš eSports internetinių lažybų svetainių, galima padaryti daug dalykų. Svarbiausia, kad potencialūs klientai turėtų ištirti įvairias galimas lažybų svetaines ir išsiaiškinti, kokį apdorojimo laiką jos suteikia. Čia gali padėti kitų žaidėjų atsiliepimai: atsiliepimai patvirtina, ar greitai apmokama internetinių lažybų svetainė reguliariai atitinka nurodytus išėmimo laikus, ir išsamiai aprašomos problemos, su kuriomis žaidėjai susidūrė anksčiau.

Taip pat būtina patikrinti, kokius mokėjimo būdus siūlo lažybų svetainė, kai kurie iš jų yra netinkami žaidėjui, o laikas, per kurį lėšos bus prieinamos, skiriasi. Kai pasirenkama lažybų svetainė ir mokėjimo teikėjas, o žaidėjas nori atsiimti savo laimėjimą – užtikrinus, kad būtų laikomasi visų saugumo ir identifikavimo taisyklių, bus užtikrinta greita patirtis su minimaliomis problemomis.

Kaip gauti greičiausią išmoką internetinėje eSport lažybų svetainėje
Kodėl kai kurios operacijos užtrunka taip ilgai arba užblokuojamos?

Kodėl kai kurios operacijos užtrunka taip ilgai arba užblokuojamos?

Kartais žaidėjas pastebės, kad jo eSport lažybų atsiėmimo internetu prašymas užtrunka ilgiau nei įprastai arba kad jis buvo visiškai užblokuotas. To priežastys gali būti įvairios, visi atvejai yra skirtingi.

Tačiau sveikas protas yra tas, kad žaidėjas nepakankamai įveikė identifikavimo procesą – ypač tai pasakytina, kai užblokuotas išėmimo prašymas. Vyriausybių vykdomi įstatymai ir reguliavimo institucijų įtvirtintos taisyklės reikalauja, kad lažybų svetainės patikrintų žaidėjų tapatybę prieš atimant laimėjimus. Taip pat taikomos saugumo taisyklės, pvz., kovos su pinigų plovimu ir kovos su sukčiavimu įstatymai.

Jei lažybų svetainė negali patvirtinti kliento tapatybės arba kyla įtarimas dėl sukčiavimo, mokėjimas bus blokuojamas, kol šios problemos bus išspręstos. Jei mokėjimas bus užblokuotas arba atidėtas, kol bus atliktas papildomas patikrinimas, lažybų svetainė informuos klientą ir nurodys visus veiksmus, kurių reikia imtis, kad išėmimas būtų baigtas.

Kad taip nenutiktų, žaidėjai turi įsitikinti, kad atliko visus patikrinimo veiksmus, kurių buvo prašoma pateikdami atšaukimo prašymą, pvz., pateikė tinkamo identifikavimo ir adresą įrodančių dokumentų kopijas. Tais retais atvejais, kai žaidėjas mano, kad jo pasitraukimas buvo nesąžiningai užblokuotas arba sulaikytas, lažybų svetainei galima pateikti skundus. Jie taip pat gali būti perduoti nepriklausomiems teisėjams.

Kodėl kai kurios operacijos užtrunka taip ilgai arba užblokuojamos?
Greičiausi atsiskaitymo būdai

Greičiausi atsiskaitymo būdai

Visoje internetinių lažybų pramonėje yra daugybė pinigų išėmimo būdų, o populiariausi pritraukia tūkstančius lojalių klientų. Laikas, per kurį šie mokėjimų teikėjai parūpina lėšas lažybininkams, labai skiriasi, o greičiausiai lėšos žaidėjo sąskaitoje atsiduria per kelias minutes. Mokėjimo paslaugų teikėjai, tokie kaip PayPal ir Skrill, gali pasiūlyti pinigų išėmimą daugelyje lažybų svetainių ir jais labai pasitiki klientai ir įmonės.

Jie užtikrina greitą mokėjimų apdorojimo laiką ir yra patikimi dėl aukšto saugumo lygio ir patikimos klientų apsaugos politikos. Išsiimti pinigus taip pat galima greitai naudojant VISA ir Mastercard, kurios priimamos tūkstančiuose vietų visame pasaulyje, o dauguma žaidėjų jau naudos jas naudodami savo debeto ir kredito korteles.

Kai kuriose lažybų svetainėse yra fizinių parduotuvių, kuriose laimėjimus galima atsiimti grynaisiais, o tai yra greitas ir saugus būdas atsiimti išimtus laimėjimus.

Greičiausi atsiskaitymo būdai