Geriausias PUBG lažybų vadovas 2023

Kiekvienas, kuris bent minutę domisi e-sportu, žino apie PUBG: Battlegrounds. PUBG Corporation sukurtas žaidimas yra battle royale žanras, kuriame konkurentai kovoja iki mirties. Žaidime dalyvauja iki 100 žaidėjų, kurie siekia nužudyti vienas kitą. Dėl daugybės funkcijų žaidimas tampa sudėtingas ir jaudinantis. Žaidimas yra ankstesnių modifikacijų, sukurtų Brendan Greene, slapyvardžiu „PlayerUnknown“, patobulinimas. ir įkvėptas filmo Battle Royale.

Dėl to jis atrodo gyvenimiškas, o remiantis esamomis idėjomis jis tampa labai rafinuotas. Pirmasis PUBG leidimas buvo specialiai skirtas „Microsoft Windows“. Tai buvo atlikta 2017 m. kovo mėn., naudojant ankstyvos prieigos modelį, kurį maitina „Twitch“.

Geriausias PUBG lažybų vadovas 2023
Flag

Populiariausi kazino

lt Country FlagCheckmark

Loot.bet

lt Country FlagCheckmark
BonusGaukite 100 € indėlio premiją
Show less...Rodyti daugiau
Gaukite savo premiją
 • Išskirtinis Esport žaidimų asortimentas
 • Didelė sporto šakų įvairovė
 • Didelės vertės akcijos ir premijos
Show less...
Rodyti daugiau
 • Išskirtinis Esport žaidimų asortimentas
 • Didelė sporto šakų įvairovė
 • Didelės vertės akcijos ir premijos

Loot.bet yra išskirtinis esporto paslaugų teikėjas, labai rekomenduojamas dėl jo patikimumo ir puikios paslaugos. Kaip ilgalaikė ESports parinktis, šis teikėjas užsitarnavo solidžią reputaciją tarp žaidėjų nuo pat savo įkūrimo 2016 . Atsidavęs meistriškumui ir pasiryžęs teikti geriausią įmanomą esporto patirtį, Loot.bet tapo geriausiu žaidėjų pasirinkimu visame pasaulyje.

Viskas apie žaidimą PUBG esports

Viskas apie žaidimą PUBG esports

Pirmasis pilnas leidimas įvyko 2017 m. gruodžio mėn., o „Xbox Game Preview“ ir „Xbox One“ buvo išleisti vėliau tą patį mėnesį. Visas išleidimas įvyko 2018 m. Tais pačiais metais buvo išleista nemokama PUBG versija, skirta iOS ir Android mobiliesiems įrenginiams kartu su PlayStation 4 prievadu. 2020 m. buvo išleista galingesnė versija, skirta „Stadia“ srautiniam perdavimui.

Po visiško išleidimo iki 2018 m. birželio mėn. buvo parduota daugiau nei 50 milijonų PUBG kopijų. Šiandien PUBG yra užregistruota daugiau nei 400 milijonų žaidėjų. Jis dažnai pasiekia virš 3 milijonų žaidėjų vienu metu. Mobilioji versija iki 2021 m. kovo užfiksavo daugiau nei milijardą atsisiuntimų, o tai sudarė daugiau nei 6,2 mlrd. USD.

Viskas apie žaidimą PUBG esports
Žaidimo eiga

Žaidimo eiga

Žaidimo pradžioje žaidėjai nuleidžiami į salą su žemėlapiu. Čia jie iškart ėmė ieškoti ginklų apsiginti ir atakuoti varžovus. Jie turi likti žemėlapyje visuose taškuose. Žaidimui įsibėgėjus, saugios zonos dydis ir toliau mažėja.

Žaidėjas turi stengtis visą laiką būti saugioje vietoje, kad sumažintų mirtinų išpuolių tikimybę. Greitas mąstymas ir atsakymai yra būtini įgūdžiai norint laimėti. Apžvalgininkai gyrė žaidimų galimybę pritaikyti lėto įgūdžių žaidėjus ir tuo pat metu išlikti iššūkiu pažengusiems.

The battle royale žanras didelį populiarumą skolingas PUBG. Jis taip išpopuliarino šį žanrą, kad iškart po pirminio išleidimo „Epic“ pradėjo kurti savo žaidimo „Fortnite“ „Battle Royale“ modelį. Dėl jo poveikio Kinijoje buvo sukurti neoficialiai klonai. Žaidimo sėkmė buvo pripažinta keliomis nominacijomis Metų žaidimo kategorijoje.

Žaidimas laimėjo tokius apdovanojimus kaip „Metų žaidimas mobiliesiems“ (PUBG Mobile) 36-ajame „Joystick Awards“, „Sports of the Year“ 2018 2018 SXSW Gaming Awards, „Geriausias kelių žaidėjų žaidimas“ 2017 m. „The Game Awards“ ir daugelis kitų. Kai kurios šalys, tokios kaip Gudžaratas (Indija), Irakas, Nepalas, Jordanija ir Indonezijos Ačeho provincija, manė, kad žmonės per daug žaidžia.

Žaidimo eiga
Kaip lažintis dėl PUBG: Battlegrounds

Kaip lažintis dėl PUBG: Battlegrounds

Dėl PUBG populiarumo jis jau dabar yra skanus lažybų įrenginys. Internetinės lažybų svetainės ir žaidėjai tai mėgsta vienodai. Tai lengvas žaidimas, ypač jei esate reguliarus sporto lažybininkas. Net jei esate naujokas, įpratote PUBG: mūšio laukas lažybos yra lengvas. Jums tereikia teisingai atlikti šiuos veiksmus:

Išmokite žaidimą

Tai sakoma visuose žaidimuose, bet juokinga, kiek žmonių to nepaiso. Statant dėl PUBG reikia žinoti daugiau nei tik žaidimo tikslą. Turite suprasti žaidimo veiklą ir jos įtaką rezultatams. Kokie yra mirtiniausi ginklai? Kuriuose turuose žūsta daugiausia žaidėjų? Kiek laiko trunka žemėlapis?

Žinodami šiuos dalykus, galėsite atlikti daugiau nei tiesioginius PUBG statymus. Galite išmokti žaidimą žaisdami arba skirdami laiko kitų stebėjimui. Varžybų stebėjimas taip pat leidžia nustatyti geriausius žaidėjus, o tai yra labai svarbi informacija atliekant statymus.

Pasirinkite tinkamą esport lažybų svetainę

Lažybų svetainės siūlo beveik tuos pačius koeficientus. Tačiau jie yra kiti veiksniai, lemiantys, ar svetainė jums tinka. Ar tai licencijuota jūsų šalyje? Kokias valiutas jie priima? Ar taikomi sandorių mokesčiai? Nors galima žaisti internetinėse esport lažybų agentūrose, kurios nėra licencijuotos jūsų šalyje, tai padarę jūs atleidžiate žaidėjo apsaugos privilegiją.

Kaip lažintis dėl PUBG: Battlegrounds
Kodėl PUBG: Battlegrounds populiarus?

Kodėl PUBG: Battlegrounds populiarus?

Dauguma PUBG žaidėjų net nenustoja galvoti, kodėl jiems taip patinka žaidimas. Tikriausiai jie žiūrės į jus tuščiu žvilgsniu ir stebėsis, kodėl užduodate kvailą klausimą, jei užduosite juos. Ar tai retorika? Jiems žaidimas buvo tiesiog sukurtas mylėti. Bet štai ką turi pasakyti tie, kurie nesivargina atsakyti:

Jaudulys

Daugelyje internetinių forumų žaidėjai sako, kad jaudulys, kurį sukelia PUBG, yra neprilygstamas. Rizika ir adrenalino antplūdis, atsirandantis dėl bandymo išgyventi mažėjančioje erdvėje ir nesiliaujančių priepuolių, sukelia priklausomybę. Norint išgyventi, reikia daug įgūdžių.

Kuo mažiau liksite žaidime, tuo rizikingiau – juokinga, ar ne? Be to, varžovų nokautavimas kelia didelį pasitenkinimą. Tai tarsi pabėgimas nuo realaus gyvenimo, galimybė išsilieti situacijose, kurių paprastai susilaikytumėte.

Viename forume žaidėjai sutinka, kad Brendanas Greene'as yra kūrybinis žaidimo protas. „Žino tai, ko kiti net nepradėjo suvokti“. Jo ankstesnė patirtis pramonėje padėjo sukurti „Battle Royale“ režimą, kuriam neprilygsta.

Nuostabios savybės

PUBG turi puikių funkcijų nuo pat pirmojo lygio, visos nuostabios kokybės. Yra naujų funkcijų, kurias reikia atrakinti kiekviename lygyje, pradedant ginklais ir baigiant apdovanojimais. Kiekviename atnaujinime pridėjus naujų funkcijų, žaidėjai kiekvieną kartą žaisdami gali turėti „naują“ žaidimą.

Kai daugelis kitų žaidimų turi tik tekstinius pokalbius, PUG leidžia žaidėjams kalbėtis balsu su kitais. Dėl to žaidimo patirtis tampa dar gyvenimiškesnė. Žaidimas taip pat turi apsaugos nuo sukčiavimo funkciją, kuri pagerina sąžiningą žaidimą.

Pritaiko įvairaus lygio įgūdžius

Žaidimą vertinantys kritikai teigia, kad jis tinkamas tiek pradedantiesiems, tiek ir profesionalams. Tai, kaip jame pavyko suderinti paprastumą ir rafinuotumą, išlaiko PUBG galvą ir pečius aukščiau daugelio kitų žaidimų.

Kodėl PUBG: Battlegrounds populiarus?
Prieinamumas internetu

Prieinamumas internetu

Šiandien tai yra esminis kiekvieno vaizdo žaidimo reikalavimas. Turėtų būti lengva žaisti tiek per LAN tinklą, tiek visame pasaulyje. PUBG neatsilieka nuo stabilių ryšių. Žaidėjai, atskirti dideliais geografiniais atstumais, gali žaisti vienas prieš kitą nesijaudindami dėl savo serverių atskirties. Dėl šio prieinamumo PUBG yra socialinis žaidimas, galintis suburti žaidėjus visame pasaulyje be kai kurių žaidimų sukeliamo nusivylimo.

Lažybos dėl PUBG

Lažybų pamišimas padidino esporto žaidimų populiarumą. PUBG yra vienas geriausių žaidimų daugybė esporto lažybų svetainių. Kadangi daugelis žmonių tai randa lažybų svetainėse, daugėja žmonių, kurie prisijungia prie kovos, nes žaidėjai ir sekėjai.

Suderinamumas su mobiliuoju telefonu

Atrodo, kad PUBG labai aiškiai žino mobiliojo telefono reikšmę šiandien. Jie tai parodė išleisdami labai reaguojančią mobiliąją žaidimo versiją. Jie padarė tai nemokamą žaisti. Iki 2021 m. kovo mėnesio šią versiją buvo atsiųsta daugiau nei milijardas. Ir šie skaičiai nesiliauja. Mobilioji versija leidžia žmonėms žaisti kelyje arba bet kurioje padėtyje esant namuose.

Stadia modelis

PUBG jau gerai sekėsi su PC, Xbox ir PlayStation 4 suderinamomis versijomis. Tada jie pagerėjo ir 2020 m. išleido kitą „Stadia“ transliacijos versiją. Tai suteikė žaidimui naują dimensiją. Nors su koronavirusu susiję blokavimai tuo metu pirmiausia kėlė nepatogumų pasauliui, PUBG gerbėjų jaudulys vis dar buvo didžiulis.

Idėja apie asmeninius turnyrus, kai panaikinami karantinai, suteikė jiems ko laukti ir kuo jaudintis niūriu laikotarpiu. Daugelis ėmėsi praktikos, kad patobulintų savo pasiruošimo varžyboms įgūdžius, jei ir kada tai vėl bus įmanoma.

Prieinamumas internetu
Viskas apie PUBG: Battlegrounds turnyrus

Viskas apie PUBG: Battlegrounds turnyrus

PUBG: Battlegrounds organizuoja pasaulines varžybas, žinomas kaip PUBG Global Championship. Tai prilygsta pasaulio čempionatui. Jis vyksta kasmet ir suburia 32 komandas iš viso pasaulio. Tai taip pat populiarus eSport lažybų internete renginys, nes geriausi žaidėjai supriešinami. Čempionatas paprastai žymi PUBG varžybų metų pabaigą.

Hostingas

Kiekvienais metais pasirenkamas vis kitas šeimininkas. Šeimininkas atsako už visą organizacinę veiklą – nuo žaidėjų atvykimo iki apgyvendinimo ir žaidimo. Korėja rengia 2021 m Pasaulinis PUBG čempionatas. Jis vyks Rojaus mieste, Inčone. Tai vienas geriausių viešbučių Korėjoje.

Mėnesį truksiančio renginio metu viešbutyje gyvena 27 komandos. Vietoje taip pat įdiegta internetinė modifikacija, kurioje tilps penkios komandos iš Kinijos, kurioms nepavyko prisijungti su likusiomis dėl kelionių vizų problemų.

Ceremonijų šeimininkai bus Stevenas Pierce'as (Toffees, JAV), Jamesas Carrolas (Kaelaris, JK ir Johnas Robertas Sargentas (JoRoSaR, JK). Taip pat bus septyni komentatoriai ir septyni analitikai iš viso pasaulio. vedėjai ir komentatoriai iš kitų dešimties kalbų ir regionų – korėjiečių, rusų, kinų, Azijos, vietnamiečių, tajų, turkų, europiečių, Lotynų Amerikos ir šeimininkų Korėjos.

Viskas apie PUBG: Battlegrounds turnyrus
Formatas

Formatas

Pasaulio čempionate dalyvauja 32 komandos. nors turnyras yra kviestinis, privilegija suteikiama komandoms, kurios puikiai pasirodė visus metus. Jei savo regione tampate geriausia konkurso komanda, gaunate automatinį kvietimą.

Azijos / Ramiojo vandenyno (APAC), Europos ir Amerikos šalys atitinka reikalavimus laimėdamos žemyninę seriją savo atitinkamose srityse. PUBG vasaros Čempionų lygos nugalėtojai taip pat gauna vietą. Komandos sėjamos priklausomai nuo jų kvalifikacijos dalies.

Sprendimas dėl reitingo (taškų taisyklė)

Pasauliniame čempionate varžybos prasideda rango sprendimo ratu. To tikslas – suteikti komandoms konkuruojančias pozicijas (1-32). Komandos suskirstytos į keturias grupes po aštuonias. Grupės komandos tarpusavyje žaidžia rato formatu. Pirmąją varžybų savaitę kasdien žaidžiamos šešios rungtynės.

16 geriausių komandų iš šio turo patenka į pirmąją savaitės išgyvenimo turnyrą. Komandos, užimančios 17–31 pozicijas, patenka į laukiančiųjų sąrašą pirmajam savaitės išgyvenimui. 32-oji komanda netenka savaitės išgyvenimo ir patenka į Bottom-16 etapą.

Savaitinis išgyvenimas (WWCD taisyklė)

Darbo dienomis 16 rungtynių žaidžia 16 geriausių. Tikslas yra gauti „16 vištienos vakarienės laimėtojų“. Kai ji laimi žaidimą, komanda patenka į savaitės finalą ir išeina iš savaitės išlikimo. Kita komanda užima vietą laukiančiųjų sąraše. Tai tęsiasi tol, kol savaitiniame finale dalyvauja 16 komandų.

16 apačios (taškų taisyklė)

Komandos, kurios nepatenka į savaitinį finalą ir 32 komanda, žaidžia šiame etape, kad surastų dalyvių kitam savaitiniam išgyvenimui. Suradus numerius 17-31, raundas baigiasi, o apatinė komanda patenka į kitą 16-ąją.

Savaitės finalai (taškų taisyklė)

Šiame etape žaidžiama dešimt rungtynių. Tikslas yra surasti 1-16 komandas būsimam Weekly Survival. Devynios komandos, surinkusios daugiausia taškų savaitiniuose finaluose, patenka į didįjį finalą. Jei ta pati komanda laimi iš eilės savaitinius finalus, bendras kvalifikacijos vietų skaičius pagal bendrą taškų skaičių padidėja.

Didysis išgyvenimas (WWCD taisyklė)

Šiame ture dalyvauja 13-31 vietas taškų žurnale užimančios komandos. Kiekvienas rungtynių nugalėtojas patenka į didįjį finalą. Iš varžybų pasitraukia 32-a komanda pagal bendrą taškų skaičių. Šiame ture žaidžiamos ketverios rungtynės.

Didysis finalas (taškų taisyklė)

Šiame paskutiniame ture sužaista 15 rungtynių. Daugiausia taškų surinkusi komanda tampa turnyro čempione.

Formatas
PUBG esporto transliacijos

PUBG esporto transliacijos

Rungtynės tiesiogiai transliuojamos oficialiuose PUBG „YouTube“ ir „Twitch“ kanaluose.

Apdovanojimai

Konkursui skirtas 2 000 000 USD prizinis fondas. Kiekvienas savaitės nugalėtojas gauna 30 000 USD. Bendras nugalėtojas gauna 600 000 USD. Antroji vieta – 290 000 USD, trečioji – 150 000 USD, o ketvirtoji – 120 000 USD. Kitos komandos apdovanojimus gauna mažėjančiu santykiu. Apdovanojimai kiekviename čempionate gali skirtis.

PUBG esporto transliacijos
Geriausi esporto lažybų PUBG lažybų agentai

Geriausi esporto lažybų PUBG lažybų agentai

PUBG lažybų svetainių segmente paminėta, kad prieš lažindamiesi turėtumėte pasirinkti tinkamą tiekėją. Bet kas yra iš tikrųjų puikūs tiekėjai, jau siūlantys PUBG: Battlegrounds lažybas. Į šį klausimą geriausiai atsakysite išbandę el. sporto lažybų agentūras, skaitydami atsiliepimus ir klausydami, ką žaidėjai turi pasakyti.

 • 1xBet nuolat garsėjo kaip pirmaujanti paslaugų teikėja. Iš pradžių siūlydamas tik kazino žaidimus, prekės ženklas 1X ėmėsi sporto, o dabar ir esporto. Tai puikus kazino su maloniais pasveikinimo pasiūlymais, šauniais šansais ir paprastu naudojimu.
 • 22 Bet yra dar vienas puikus teikėjas, kurį reikia išbandyti. Kaip ir 1X, jis turi puikių sveikinimo pasiūlymų ir nuolatinių akcijų. Daugeliu atvejų operacijos yra greitos ir nemokamos mokėjimo metodai. Taip pat galima rinktis iš daugybės rinkų. Pastaraisiais metais jis buvo nominuotas kaip vienas progresyviausių tiekėjų.
 • 888 kazino jau kurį laiką buvo rinkoje ir visada buvo lyderis. Ji turi lengvai naršytą svetainę, labai greitai reaguoja ir turi kelių sluoksnių saugumą. Jis taip pat turi daugybę lažybų rinkų ir yra prieinamas daugelyje pasaulio vietų.

Tęsiant esporto lažybas, paslaugų teikėjai toliau tobulės ir atsiras daugiau. Tokie patobulinimai kaip esport lažybų programos daro lažybų patirtį dar geresnę. Grįžkite čia, kad gautumėte informacijos apie naujus įvykius vaizdo žaidimų lažybų pasaulyje.

Geriausi esporto lažybų PUBG lažybų agentai
Geriausios PUBG: Battlegrounds lažybų komandos

Geriausios PUBG: Battlegrounds lažybų komandos

Buvo daug pastebimų PUBG komandos ir dabar, ir praeityje. Kai kurie iširo, o kiti tebėra gyvi. Nenuostabu, atsižvelgiant į žaidimo populiarumą. PUBG lažybų naudai šiame sąraše daugiausia dėmesio skiriama komandoms, kurios vis dar yra aktyvios.

1218 m

Komanda, sudaryta iš „Tulika“, „Kle1n“, „TTCUX“ ir „Marmelad“, yra NVS šalyse įkurtas el. sportas. Jie atsidūrė dėmesio centre per 2020 m. Spring Split Europe finalą. Jie taip pat užėmė trečiąją vietą PMPL-EMEA čempionate ir užėmė antrąją vietą PUBG Mobile Pro League- Season 1/2021: CIS Finals.

Išprotėjęs klanas

Mad Clan yra A lygio PUBG profesionalų komanda iš Korėjos. Anksčiau jis buvo žinomas kaip FarmPC E-sports. Jie žaidžia kompiuterių kategorijoje. Komandos nariai yra Lee Sung-Do 'DAEVA', No Tae-Young 'EEND', Kim Dong-Jun 'Lash' ir Yu Jae-Won '2Tap'. Ha "Muker" Young-jin juos treniruoja. Komanda yra viena iš 2021 m. PUBG pasaulinio čempionato dalyvių, į kurią turėtų atkreipti dėmesį PUBG esporto lažybų entuziastai.

„Weibo“ komanda

Dabartiniai 2021 m. taikdarių elito lygos turėtojai yra džiaugsmas kiekvienam esporto žaidėjui. Kinijos mikroblogeriui Weibo įsigijus, komanda „ELG Gaming“ pervadino į dabartinį pavadinimą. Jie įveikė „Nova E-sports“ ir laimėjo 2019 m. PMCO Berlyną. Jie taip pat yra dabartiniai „Peacemaker Elite League“ savininkai. Dabartiniai žaidėjai yra Z9, General, Ming, Beizhai ir Broncho.

Atakuoti aplinkui

Tai Tailando komanda, kurią sudaro Thanachit 'Jayers' Sonsuwon, Thanachot 'Gems' Sonsuwon, Nattapol 'J4nku2of' Laorngoen, Waritnan 'Glooms' Bangkerdrit, Chanwut 'Boblee' Tangon ir Sakun 'SvitticharoTT'. Juos treniruoja Nitipon „nitipon“ Klinkajorn. Komanda taip pat yra pagrindinė PUBG čempionato žaidėja.

Geriausios PUBG: Battlegrounds lažybų komandos
Už ir prieš

Už ir prieš

Kaip vienas populiariausių esporto žaidimų, PUBG: Battle Ground turi daugybę privalumų. Tačiau jis taip pat turi keletą trūkumų. Štai kas šiame žaidime yra gera ir ne tokia miela:

Argumentai "už"

 • Pritaikymas mobiliesiems – nemokami atsisiuntimai ir a puiki mobiliųjų lažybų patirtis pritraukė daugiau nei milijardą atsisiuntimų.
 • Prieinamumas daugelyje esports bukmedžių. Kai kurie netgi pristato eSport lažybų programėles.
 • Nuostabios funkcijos, pvz., grafika, apsauga nuo sukčiavimo ir balso pokalbiai.
 • Efektyviai žaisti internete
 • Žaidėjai gali laimėti pinigų PUBG varžybose
 • „Stadia“ srautinio perdavimo režimas skirtas fizinėms varžyboms
 • PUBG talpina visų lygių žaidėjus ir siūlo gerą iššūkį kiekvienai kategorijai. Reikalingas žaidimo pobūdis padeda žaidėjams pagerinti savo protinį ir fizinį aštrumą.
 • Suderinamas su keliais įrenginiais ir operacinėmis sistemomis
 • Reguliarūs atnaujinimai su naujomis ir įdomesnėmis funkcijomis

Minusai

 • Didelė priklausomybė – Nuostabus PUBG pobūdis reiškia, kad daugelis žaidėjų, ypač jaunesni, gali jį užmegzti. Tas pats gali nutikti tiems, kurie stato PUBG.
 • Nepakankamos varžybos – nors jau vyksta daug PUBG varžybų, didelis žaidėjų skaičius reiškia, kad jie nėra tinkamai aptarnaujami.
Už ir prieš
Suprasti PUBG lažybų koeficientus

Suprasti PUBG lažybų koeficientus

PUBG: Battlegrounds lažybų šansai labai nesiskiria nuo kitų sporto šakų. PUBG koeficientus daugiausia lemia regionas, iš kurio žaidžiate. Yra koeficientai, išreikšti trupmenomis, dešimtainiais skaičiais arba +/-. Nesvarbu, kaip atrodo šansai, suma, kurią tikėtina laimėti žaidime, visada yra tokia pati.

Pavyzdžiui, jei trupmeninis koeficientas yra 2/1, tai reiškia, kad statydami 1 dolerį gausite 2 USD. Grąža yra tokia pati, jei statote $ 2,00 nelyginį statymą. Amerikietiški šansai yra šiek tiek painesni, jei nesate prie jų pripratę. Mėgstamiausia komanda turi koeficientą -2, o žemiau esanti komanda turi +2. Kaip ir kiekviename kitame lažybų tipas, kuo didesnis koeficientas PUBG, tuo rizikingesnis statymas.

Suprasti PUBG lažybų koeficientus
PUBG: Battlegrounds lažybų patarimai ir gudrybės

PUBG: Battlegrounds lažybų patarimai ir gudrybės

Venkite nežinomų varžybų

Skirtingai nuo pagrindinių komandų, tokių kaip futbolas, kurias sunku sukurti, bet kas gali sukurti PUBG komandą. Todėl galite lažintis varžybose, kuriose visos komandos yra paženklintos profesionalais, tačiau tik kelios iš jų. Venkite lažintis dėl varžybų, kuriose net neįsivaizduojate, kurios komandos žaidžia.

Kita vertus, visada eikite į pagrindinius turnyrus, tokius kaip PUBG Global Championship. Šie turnyrai rodomi geriausiose lažybų svetainėse. Bandydami populiarinti esporto lažybas, šie namai siūlo puikias akcijas, kuriomis galite pasinaudoti.

Rinkitės rizikingus statymus, statykite žemai

Vienas tikslas internetinės esporto lažybos yra padidinti jaudulį. PUBG jaudulys didėja, kai atliekate rizikingesnius statymus. PUBG statymai, tokie kaip žemėlapio trukmė, labai nepriklauso nuo žaidėjų įgūdžių, tačiau jie turi gerą grąžą. Tačiau, atlikdami tokius statymus, visada būkite atsargūs ir mažinkite statymą, nes tikimybė, kad taip nutiks, yra minimali.

Lažinkitės dėl gyvų žaidimų

Raskite svetainę, kurioje siūlomi tiesioginiai žaidimai, ir žaiskite joje. Nepaisant žaidėjo įgūdžių lygio, būna dienų, kai žaidimai eina savo keliu, o kitų – kai niekas nespaudžia. Pubg lažybose gyvai, priimdami sprendimą dėl lažybų, priklausote ne tik nuo žinomų įgūdžių, bet ir nuo dienos rezultatų.

Prisiminkite lažybų taisyklių knygą

Nepaisant to, kad elektroninės sporto lažybos yra naujos, jos yra azartiniai lošimai. Tai apima visą riziką, susijusią su tradiciniais azartiniais lošimais. Nepamirškite lažintis blaiviai, statyti dėl savo malonumo, turėti biudžetą ir nesivaikyti laimėjimų/pralaimėjimų.

PUBG: Battlegrounds lažybų patarimai ir gudrybės

Populiariausi kazino

VietaCasinoBonusRating
1Loot.betGaukite 100 € indėlio premiją9.2

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close