Žaisk Overwatch internetu – 10 pelningiausi ESports 2022-iais

Overwatch yra populiarus vaizdo žaidimas, išleistas 2016 m. gegužės 3 d. Blizzard Entertainment ir Iron Galaxy sukūrė šį šaudymo žaidimą. Šį žaidimą galima žaisti tokiose platformose kaip PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows ir Nintendo Switch. Overwatch eSports yra pirmojo asmens šaudyklės žaidimas, suteikiantis vietos kelių žaidėjų parinktims. Šiame eSporto žaidime žaidėjai suskirstomi į dvi komandas, kurių kiekvienoje yra po šešis žaidėjus.

Pirma, žaidėjai turi pasirinkti savo personažus iš didelio telkinio. Šie personažai vadinami herojais ir turi unikalių galimybių. Iššūkis čia yra išnaudoti ribotą laiką, kad būtų įvykdyti nurodyti tikslai žemėlapyje. Vienintelis mokestis, kurį susidursite žaidime, yra pasirenkamų kosmetikos prekių įsigijimas.

Žymūs vardai, susiję su „Overwatch“ egzistavimu

Žymūs vardai, susiję su „Overwatch“ egzistavimu

„Blizzard“ pramogos gavo didžiausią nuopelnų už tai, kad yra „Overwatch“ kūrėjas ir leidėjas, nors daugelis žmonių prisidėjo prie žaidimo. „Overwatch“ sėkmės dizaineriai yra Jeremy Craigas, Michaelas Elliottas ir Scottas Merceris.

Kiti žymūs paminėjimai yra kompozitorius Derekas Duke'as, o Michaelas Chu ir Alyssa Wong buvo rašytojai. Taip pat verta paminėti, kad Mike'as Elliottas ir Johnas LeFleuras puikiai dirbo programavimo skyriuje. Jeffas Kaplanas, Chrisas Metzenas ir Aaronas Kelleris taip pat režisavo šį kelių žaidėjų žaidimą.

Ši komanda užtikrino, kad šis žaidimas bus tęsiamas, išleisdama Overwatch 2. Tai pradinio leidimo tęsinys. Jis buvo paskelbtas 2019 m. Žaidimas atnaujina pradinį projektą naujais herojais, patobulintais žaidimo režimais ir naujais žemėlapiais. Jie paskelbė, kad žaidimas bus parduodamas kaip atskiras pavadinimas, įskaitant naują žaidėją prieš aplinką.

Žymūs vardai, susiję su „Overwatch“ egzistavimu
Lažybos dėl Overwatch

Lažybos dėl Overwatch

Nuo pat pasirodymo žaidimas pelnė keletą prestižinių apdovanojimų. Tai apima Britų akademijos žaidimų apdovanojimą už kelių žaidėjų žaidimą 2017 m., Žaidimo apdovanojimą už Metų žaidimą 2016 m. Žaidimo apdovanojimas už geriausią esporto žaidimą 2018 m BAFTA žaidimų apdovanojimas už „Evolving Game“ 2018 m. ir „Teen Choice Award“ už pasirinkimo vaizdo žaidimą.

Lažintis dėl „Overwatch“ lengva net ir pirmą kartą žaidžiantiems žaidėjams. Dar geriau, „Overwatch“ yra lengvai pasiekiamas ir turi tiesioginių lažybų rinkas. Kelios populiariausios eSporto lažybų platformos viršelis Overwatch lošimas. Tačiau pagrindiniai „Overwatch“ žaidimai, kuriuos rasite populiariose svetainėse, yra „Overwatch League“ ir Pasaulio taurės rungtynės. Žaidėjai yra užtikrinti pasaulinio lygio lažybų paslaugomis ir dosniomis akcijomis bei premijomis.

Kai kurios lažybų svetainės, apimančios Overwatch eSports įvykius, yra BetOnline, BetWay, 888 Sport, William Hill, ArcaneBet, Leo Vegas, Betsson, Bwin, Nitrogen ir Bet365. Prisijungę prie lažybų paskyros, turėtumėte rasti skyrių „eSports“, kad rastumėte „Overwatch“. Kai kurios rinkos, kurias rasite šiame skyriuje, yra rungtynių nugalėtojos, negalios ir tiesioginės nugalėtojos.

Rungtynių nugalėtojas yra nesudėtinga rinka, kurioje statote už aiškiai laiminčią komandą. Formuluotė įvairiose svetainėse gali skirtis ir gali būti paini naujiems lošėjams. Kai kuriose vietose rasite sąvoką „prieš akis“, o kitose – terminą „Pinigų linija“, tačiau dažniausiai vartojamas terminas „rungtynių nugalėtojas“.

Esant neįgalumui, jūs statote, ar rungtynes laimės ta pusė, kuri turi trūkumų pranašumą ar trūkumą. Tačiau šios rinkos nepasiūlo dauguma sporto lažybų. Aiškus laimėtojas yra lažybų situacija, kai statote už potencialų nugalėtoją turnyruose. Rinka nesikoncentruoja į pavienes rungtynes.

Lažybos dėl Overwatch
Kodėl „Overwatch“ yra populiarus?

Kodėl „Overwatch“ yra populiarus?

Šiuo metu nuomonės apie „Overwatch“ populiarumą skiriasi. Kai kurie žmonės mano, kad žaidimas greitai gali prarasti savo šlovę, o kai kurie prognozuoja sėkmingą ateitį. Aktyvių žaidėjų skaičiaus mažėjimo tendencija gali būti priežastis, kodėl kai kurie žmonės vis dar skeptiškai žiūri į žaidimo populiarumą. 2020 metais šis žaidimas kas mėnesį pritraukdavo apie 10 mln. Žaidimas taip pat sulaukia tūkstančių srautų populiarių turinio kūrėjų dėka.

Labiausiai sekamas „Overwatch“. esporto komandos yra San Francisco Shock, Shanghai Dragons, Dallas Fuel, New York Excelsior, Guangzhou Charge ir Pietų Korėjos Seulo dinastija.

Interneto bendruomenė

„Overwatch“ yra populiarus interneto bendruomenėje, kiekvieną dieną sulaukiantis daugybės srautų. Įžymūs turinio kūrėjai labai prisidėjo prie žaidimo sėkmės internete. Po žaidimo paleidimo jis sulaukė daugiau nei 2500 srautų, o šis skaičius išliko iki 2020 m. Tai rodo, kad žaidimas vis dar populiarus tarp transliuotojų.

Žaidimas Overwatch Online

Populiariausi eSportas siūlo internetinius turnyrus, kurie yra prieinami visuomenei. Norėdami dalyvauti internetiniuose Overwatch turnyruose, turite atitikti tam tikrus konkretiems turnyrams būdingus reikalavimus. Overwatch turnyrai yra labai konkurencingi, nes jie pritraukia žaidėjus visame pasaulyje, kurių dauguma atrenkami iš geriausių pasaulyje. Populiariausi el. sporto žaidėjai visame pasaulyje yra JJonak, Gamsu, Sinatraa, Jake, Profit, Neko ir Jeffas Wilponas.

Pradedantiesiems šiuose internetiniuose turnyruose gali dalyvauti visi, turintys stabilų internetą. Overwatch esports žaidimai gali būti pelningas karjeros pasirinkimas žaidėjams, kurie konkuruoja aukščiausio lygio. Galite būti žaidimų kūrėjas, „YouTube“ naudotojas, kuriantis turinį „eSports“, dalyvauti varžybiniuose turnyruose arba prisijungti prie „eSports“ komandos.

Kodėl „Overwatch“ yra populiarus?
Dideli Overwatch žaidėjai

Dideli Overwatch žaidėjai

Visame pasaulyje yra keli eSport žaidėjai, dalyvaujantys skirtinguose renginiuose. Šie sportininkai gali būti reitinguojami pagal turnyruose ir lygose laimėtas ir pelnytas piniginis prizas. Kai kurie dideli vardai apima;

 • Faker: Tai 25 metų Pietų Korėjos T1 žaidėjas, kuris rungtyniauja profesionalioje League of Legends. Fakeris savo komandoje žaidė nuo 2013 m. kaip vidurio žaidėjas ir yra laikomas geriausiu visų laikų „League of Legends“ žaidėju. Jis taip pat išreiškė susidomėjimą žaisti „Overwatch“, kur jis taip pat būtų puikus statymas.
 • Super: Oficialiai žinomas kaip Matthew De Lisi, šis jaunuolis sukelia bangas Overwatch pramonėje. Jis yra universalus ir vis dėlto super, turintis specifinius personažus. Pažymėtina, kad super du kartus tapo Overwatch lygos čempionu. Jis taip pat buvo 2 etapo nugalėtojas, Pasaulio taurės čempionas, „Role Star“, gegužės Melee turnyro nugalėtojas ir antrosios vietos MVP. Visai neseniai jis „Overwatch“ lygos didžiajame finale surinko 1,5 mln. USD, atstovaudamas „San Francisco Shock“, didelei komandai „Overwatch“ ratuose.
 • Gestas: Patyręs žaidėjas, rungtyniaujantis nuo 2017 m. Jis žaidė Londono „Spitfire“ komandoje ir iškovojo didžiules pergales, tokias kaip „Overwatch League“ sezono atkrintamosios varžybos ir „APC Premier“ 2017 m. Jis taip pat užėmė antrąją vietą 2020 m. „Overwatch League“ didžiajame finale ir parsivežė namo. 750 000 USD.

Kodėl žaidėjams patinka „Overwatch“?

Žaidėjai mėgsta eSportą dėl lengvos prieigos ir žaidimo patogumo. Tas pats pasakytina ir apie Overwatch. Būti profesionaliu Overwatch žaidėju gali būti geras karjeros kelias ir geras pajamų šaltinis. Taip pat galite gauti geras stipendijas geriausiose kolegijose, kuriose yra „Overwatch“ komandos.

Kolegijos su Overwatch komandomis yra Maryville universitetas, Akrono universitetas, Northwood universitetas ir Harisburgo universitetas, be daugelio kitų. Įvairiose kolegijose skirtingu metu vykdomos stipendijų programos, todėl verta būti budriems.

Užsiėmimas eSport veikla yra naudingas jūsų sveikatai, ypač gerinant smegenų veiklą.

Dideli Overwatch žaidėjai
Kaip žaisti Overwatch

Kaip žaisti Overwatch

Žaidimas „Overwatch“ yra gana panašus į kitus „eSports“. Pirma, jums reikia pasirinkite norimą žaidimą. Kitas žingsnis yra pasirinkti platformą, kuri suteiks jums gerą žaidimų patirtį.

Išstudijuokite žaidimą ir visus susijusius aspektus. Galite pasikliauti „YouTube“ mokymo programomis ir „Twitch“ srautais ir mokytis iš geriausių. Jei įmanoma, galite pasamdyti patyrusį trenerį, kad pagerintumėte savo įgūdžius.

Taip pat galite apsvarstyti galimybę įsigyti arba atnaujinti žaidimų įrangą, kad padidintumėte savo konkurencinį pranašumą. Kai įvykdysite šiuos reikalavimus, galite pradėti ar prisijungti prie komandos ir dalyvauti turnyruose.

„Overwatch“ didžiausi pagalbininkai

Daugelis žmonių labai prisidėjo prie eSporto. Kai kurie padėjo kurti žaidimus, o kiti pradėjo komandas ir jiems priklausė. Verta paminėti, kad „Overwatch“ profesionalus žaidėjas taip pat padarė didelę įtaką žaidimo pozicijai šiandien.

Tarp legendinių komandos savininkų yra Jackas Etienne'as, kuris įkūrė „Cloud9“. Žinoma, kad „Cloud9“ ugdo žaidėjus ir turi keletą geriausių vardų dėl žaidėjams palankios aplinkos. Matthew yra dar viena labai pripažinta asmenybė eSport industrijoje, bendrai turėjusi 100 vagių. Jis taip pat yra buvęs profesionalus „Call of Duty“ žaidėjas.

Kaip žaisti Overwatch
Ar yra „Overwatch“ čempionatas?

Ar yra „Overwatch“ čempionatas?

Taip, kiekvienais metais vyksta „Overwatch“ pasaulio taurė, vadinama Overwatch lyga. „Blizzard Entertainment“, kuri yra žaidimą kurianti įmonė, dalyvauja šiame kasmetiniame konkurse. Šis tarptautinis renginys pritraukia komandas iš viso pasaulio. Šis konkursas buvo atidarytas 2016 m.

Nuo pat įkūrimo Pietų Korėja gavo daugiausia titulų – 2021 m. – tris. 2016 m. šiame eSporto renginyje dalyvavo 16 dalyvių: 2017 m. – 32, 2018 m. – 24, o 2019 m. – 10. Šis tarptautinis renginys buvo surengtas Jungtinėse Valstijose. valstijose, Australijoje, Kinijoje, Lenkijoje, Tailande ir Pietų Korėjoje.

Per daugelį metų „Overwatch“ bendradarbiauja su kai kuriomis žinomomis transliavimo platformomis, kad padidintų savo pasaulinį pasiekiamumą. Vienas iš populiarių kanalų yra „Twitch“ platforma, kurioje yra daug tiesioginių srautų kanalų. „Overwatch“ taip pat bendradarbiauja su „Disney“, kad užtikrintų savo gerbėjų skaičiaus augimą visame pasaulyje. Tiesioginėse transliacijose naudojamos anglų, korėjiečių, rusų, prancūzų, japonų, vokiečių, kinų ir tajų kalbos, kad atitiktų skirtingų gerbėjų poreikius.

Bėgant metams turnyras buvo įvairaus formato. Neseniai išleistoje preliminariame etape buvo nustatytos komandos, kurios pateks į grupių etapus. Penkios geriausios komandos turi tiesioginę kvalifikaciją į grupių etapus.

Kas yra eSporto pasaulio taurė?

Pasaulio eSport taurė yra a profesinės varžybos apimantis elektronikos sportą. Kadangi tai yra pasaulinis turnyras, sportas pritraukia aukščiausią reitingą turinčias komandas visame pasaulyje, todėl turi didžiulę gerbėjų bazę. Daugelis pasaulio taurės turnyrų vyksta įvairioms e-sportui.

Kai kuriuose iš šių tarptautinių turnyrų vyksta kelios sportinės veiklos, apribotos vienu leidimu. Pavyzdžiui, Electronic eSports World Convention (ESWC) rengia tokius žaidimus kaip Call of Duty ir Counter-Strike: Global Offensive. Kiti, tokie kaip „Overwatch“ pasaulio taurė, turi vieną eSporto renginį

Geriausiai įvertintos šalys Overwatch eSports srityje

Šalys, kurios aktyviai dalyvauja „Overwatch eSports“, yra JAV, Vokietija, Rusija, Pietų Korėja ir Kinija. Kaip ir tikėtasi, reitingai pateikiami analizuojant šalies konkurencingų žaidėjų skaičių. 2020 m. eSports statistika parodė, kad JAV buvo daugiau nei 4 300 aktyvių profesionalų komandos. Toliau sekė Vokietija su 973, Pietų Korėja – 890, o Brazilija – 852.

Overwatch pasaulio taurėje Pietų Korėja užima tris titulus, o JAV turi vieną ir šiuo metu yra pasaulio čempionė.

Ar yra „Overwatch“ čempionatas?
Overwatch eSports pasaulio taurės lažybos

Overwatch eSports pasaulio taurės lažybos

Kaip ir sporto lažybose, taip ir internetiniuose Overwatch esporto turnyruose lemia sėkmė. Keletas geriausių sporto lažybų apima „Overwatch“ pasaulio taurės įvykius. Yra daug „Overwatch eSports“ renginių rinkų.

Dėl didelio neapibrėžtumo eSporto srityje lažybų koeficientai nesiūlomi, kol nesibaigs įvykis. Rinkos, kurias rasite daugumoje pirmaujančių lažybų svetainių, yra šios:

 • Nugalėtojas akistatoje.
 • Galutinis turnyro nugalėtojas.
 • Rezultatyviausias žaidėjas.

Lažindamiesi dėl šių „Overwatch“ įvykių, visada atminkite, kad yra galimybė pralaimėti. Dėl šios priežasties dauguma lažybų namų visada įspėja žaidėjus statyti atsakingai. Kaskart, kai susiduriate su iššūkiais eSporto lažybų metu, turėtumėte perskaityti svetainės DUK ir gauti pagalbos klientų aptarnavimo skyriaus kontaktus. Arba galite susisiekti su jų pokalbių klientų aptarnavimo tarnyba ir rasti sprendimą.

Overwatch eSports pasaulio taurės lažybos
Lažybos dėl Overwatch pas tiekėjus

Lažybos dėl Overwatch pas tiekėjus

Overwatch renginiai vis labiau tampa pelninga eSporto gerbėjų rinka. Tačiau „Overwatch“ žaidėjai raginami žaisti licencijuotuose ir registruotuose kazino. Keli lažybų paslaugų teikėjai apima „Overwatch“ rinkas. Šie tiekėjai apima 888 Casino, Spinamba ir Bet Master.

Pradedantieji internetinėse esporto lažybose turėtų turėti keletą pagrindinių patarimų, kaip užtikrinti, kad jie turi galimybę laimėti savo statymus. Šie pagrindiniai patarimai: Žinokite žaidimą. Pradėdami lažintis dėl Overwatch, turėtumėte įsitikinti, kad turite tam tikrų pagrindinių žinių apie žaidimą. Turėdami geresnį supratimą, turite pranašumą laimėti.

Kitas dalykas, kurio reikia ieškoti, yra informacijos apie eSports lažybų programėlių rinkas. Skirtingi tiekėjai turi skirtingas rinkas. Kai kurie yra vienodi, tačiau skiriasi prekės ženklas. Prieš pradėdami ką nors daryti, įsitikinkite, kad gerai išmanote rinkas.

Žinokite dalyvaujančią komandą ir žaidėjus. Tai būtina, nes rasite rinkų, kuriose dalyvauja atskiri žaidėjai. Apibendrinant, įsitikinkite, kad gerai valdote savo lošimo lėšas. Lažinkitės su tuo, ką galite sau leisti prarasti, kad lažintumėte sklandžiai naudodami „Overwatch“.

Lažybos dėl Overwatch pas tiekėjus
Žymios Overwatch komandos šiandien

Žymios Overwatch komandos šiandien

Šanchajaus drakonas

Tai Kinijos profesionalų „Overwatch“ komanda. Komanda buvo įkurta 2017 m. ir dalyvauja Overwatch lygoje, kurią sudaro Kinijos, Kanados, Jungtinės Karalystės, Prancūzijos ir JAV komandos. „Shanghai Dragons“ yra paskutiniai lygos čempionai vadovaujant Moonui Byungui-Chului, kuris yra dabartinis jų treneris.

Atlantos karaliavimas

Tai profesionali „Overwatch“ esporto pusė iš Atlantos, Džordžijos valstijoje. Ši komanda buvo įkurta 2018 metais ir rungtyniauja Overwatch lygoje. Jis priklauso „Atlanta Esports Ventures“ ir yra lygos Vakarų regiono narys. Šiuo metu juos valdo Bradas Sajani, o juos remia „Cox Communications“. Bradas atvedė komandą į tris atkrintamąsias varžybas iš eilės ir vieną finalą 2021 m., kur jie užėmė antrąją vietą.

Dalaso kuras

Tai dar viena žymi „Overwatch“ komanda, įkurta 2016 m. vasario 3 d. Ji pradėjo veikti kaip „Team EnVyUs“, kol 2017 m. buvo pervadinta į „Dallas Fuel“. Komandos bendrasavininkiai yra Mike'as Rufailas ir Kennethas Hershas. Jis dalyvauja „Overwatch“ lygoje ir naudoja Arlingtono „Esports“ stadioną. Verta paminėti, kad „Envy Gaming“ yra jų pagrindinė grupė, o Yun Hee-won yra vyriausiasis treneris. Jų veiklą remia amerikietiškas greito maisto restoranas Jack in the Box.

Los Andželo gladiatoriai

Ši Amerikos „Overwatch eSports“ komanda yra įsikūrusi Kalifornijoje. Jie dalyvauja Overwatch lygoje būdami nariai iš Vakarų lygos regiono. Ši „Overwatch“ esporto komanda priklauso Stanui ir Joshui Kroenke, kuriems priklauso „Kroenke Sports & Entertainment“. Komanda rungtyniauja nuo 2017 m. ir keturis kartus sugebėjo patekti į sezono atkrintamąsias, vadovaujant pirmajam treneriui Davidui Pei.

Niujorko Excelsior

Tai geriausia „Overwatch“ profesionalų komanda, priklausanti Jeffui Wilponui. Komandos istorija siekia 2017 m., kai ji buvo įkurta ir pradėjo rungtyniauti Overwatch lygoje. Rytinio lygos regiono komandą remia „T-Mobile“ ir jie naudoja juodą, mėlyną ir raudoną kaip oficialias spalvas.

Seulo dinastija

Ši „Overwatch“ esporto komanda yra kilusi iš Pietų Korėja. Komanda buvo įkurta 2017 m., ją remia Net Gear. Sėkmingiausias jų treneris buvo Dong-gunas, kuris padėjo jiems pasirodyti pirmojo sezono atkrintamosiose varžybose.

Žymios Overwatch komandos šiandien
Už ir prieš

Už ir prieš

Argumentai "už"

 • Suderinamas su keliais žaidimų įrenginiais ir platformomis
 • Jį mėgsta lažybų namai
 • Žadama didelę konkurenciją su dosniais apdovanojimais
 • Puikus vizualinis apdorojimas. Overwatch padeda žaidėjui pagerinti savo regėjimo gebėjimus.
 • Pagerina regėjimo ir rankų koordinaciją. Įsijungę į „Overwatch“, jūsų rankos dirbs darniai, nes apdorojate tai, ką matote, ir atliekate rankomis.
 • Žaidėjai lavina savo problemų sprendimo gebėjimus.
 • Overwatch žaidėjai linkę domėtis gamtos mokslų, inžinerijos, matematikos ir technologijų dalykais.
 • Dalyvavimas „Overwatch“ padeda susisiekti su kitais žaidėjais, prisidedančiais prie jūsų socialinio gyvenimo.

Minusai

 • Žaidėjai rizikuoja susirgti žaidimų sutrikimais. Pernelyg didelis dalyvavimas eSport lažybose sukelia priklausomybę. Tai gali būti žalinga, ypač nereguliuojamoje aplinkoje, kurioje gali dalyvauti vaikai.
 • Pažangaus lygio konkurentai gali vartoti efektyvumą gerinančius vaistus, kurie turi rimtų šalutinių poveikių.
 • Gali sukelti žaidėjų regėjimo problemų. Ilgos valandos ekrane gali pakenkti jūsų regėjimui.
 • Šie trūkumai būdingi ne tik „Overwatch“ žaidimams, bet ir iš bendrų „eSports“ žaidimų ar lošimų.
Už ir prieš
Overwatch lažybų koeficientai

Overwatch lažybų koeficientai

Būdamas naujas eSports, „Overwatch“ sulaukė daugybės gerbėjų ir atsidūrė lažybų scenoje. Esport lažybų programos vartotojams pasiūlė daugybę lažybų galimybių. Jie apima pinigų liniją, sumas ir spredus. Toliau pateikiama išsami informacija apie aukščiau nurodytus esporto šansus:

Pinigų linijos statymai

Dėl šios paprastos statymo parinkties reikia numatyti rungtynių nugalėtoją. Overwatch koeficientai pinigų linijos statyme rodomi Amerikos koeficientais. Jie yra skaičių, kurie turi neigiamą arba teigiamą ženklą, pavidalu. Komanda, kurios koeficientas yra neigiamas, turi didelę tikimybę laimėti žaidimą, o varžovai turi teigiamą koeficientą.

Tepalai

Tai yra koeficientai, kurių dėmesys sutelkiamas į žaidime uždirbtus taškus. Rezultatas čia nėra labai svarbus. „Overwatch“ turi žemėlapių skirtumus, o kiekviena komanda gali gauti teigiamą arba neigiamą kliūtį. Teigiamas handikapas reiškia, kad komanda gali pradėti 1,5 arba 2,5 žemėlapio į priekį, o tai reiškia, kad norint laimėti statymą, jums reikia vieno laimėjimo arba dviejų žemėlapių.

Iš viso

Šie statymai apima bendrą dalykų skaičių. Lažybų svetainė nustato skaičių, už kurį galite statyti arba viršyti. Jei statote daugiau nei 3,5 žemėlapių, bet koks rezultatas, viršijantis šią sumą, yra palankus.

Overwatch lažybų koeficientai
Lažybų gudrybės ir patarimai

Lažybų gudrybės ir patarimai

Pažink savo herojus

Overwatch yra šaudyklės žaidimas, kuriame žaidėjai renkasi herojus. Herojai turi unikalių privalumų ir vienodai turi trūkumų. Norėdami įgyti gerą esporto lažybų patirtį šiame žaidime, pabandykite suprasti skirtingus personažus. Turėdami žinių, priimsite pagrįstą sprendimą, kuriai komandai skirti pinigų.

Supraskite skirtingas lažybų svetaines

Turėtumėte apsilankyti skirtingose lažybų platformose, siūlančiose Overwatch rinkas ir įvertinti jų paslaugas. Būkite pasirengę atkreipti dėmesį į šansų kitimas ir prieinamos rinkos. Prieš atlikdami statymą, raskite geriausią platformą. Be to, niekada nesijausk patogiai su viena lažybų platforma; visada ieškokite pakeitimų ir atnaujinimų, kad rastumėte jums tinkančius.

Būkite žaidimo dalimi

Galite aktyviai dalyvauti žaidime žiūrėdami ar žaisdami. Taip išmoksite kai kuriuos žaidimo pagrindus, kurie padės lažintis internetu. Galite pasverti ir pamatyti žaidimo favoritus ir nuspręsti, kuris iš jų yra tinkamiausias.

Suprask šansus

Tai yra pagrindinis reikalavimas, kai žaidžiate eSports lažybas. Supraskite, kaip veikia „Overwatch“ koeficientai ir skaičiai. Azartiniai lošimai dažniausiai baigiasi nuostoliais.

Lažybų gudrybės ir patarimai