Žaisk League of Legends internetu – 10 pelningiausi ESports 2022-iais

„League of Legends“ (LoL) tapo vienu populiariausių žaidimų žaidimų istorijoje – milijonai žaidėjų kasdien žaidžia valandų valandas. Tai kelių žaidėjų internetinė mūšio arena (MOBA), kurią 2009 m. išleido „Riot Games“. Prieš ketverius metus ji buvo integruota kaip eSport į Pasaulio kibernetinius žaidimus.

Žaidimas sujungia greitą veiksmą ir strategiją, kurios niekur kitur nerasite. Kartu su tuo yra daugybė kitų funkcijų, dėl kurių daugeliui žaidėjų jis yra unikalus. Kiti įdomūs žaidimo elementai yra galimybė prisijungti prie poilsio erdvės ir žaisti srautiniu būdu žiūrėti turinį, pvz., filmus ir laidas. LoL iš tikrųjų yra laikoma populiariausia MOBA pasaulyje.

Kaip veikia League of Legends eSport

Kaip veikia League of Legends eSport

Legendų lygos, arba LoL, kaip jis sutrumpintas, yra kelių žaidėjų internetinis mūšio arenos vaizdo žaidimas, išleistas Riot Games. Jis buvo oficialiai išleistas 2009 m. spalio 27 d. Žaidimas žaidžiamas kaip vienas žaidėjas (solo) arba su dviem komandomis po penkis žaidėjus.

Žaidimas pagrįstas nuolatine dviejų penkių žaidėjų komandų kova internete, kai žaidėjai pradeda „naujokai“ ir pasiekia visaverčius čempionus, naudodami patirties taškus arba XP, kaip tai vadinama žaidime.

Žaidėjas įgyja patirties žaidimo pradžioje nužudydamas priešingos komandos pakalikus, vadinamus „mėsa“, ir vėliau žudo žaidėjus. Patirties taškai suteikiami žaidėjui, kuris paskutinį kartą nužudė. Žaidimą laimi komanda, kuri nužudo priešingos komandos generolą.

Svarbūs žaidimo elementai

League of Legends – tai žaidimas, kurio tikslas – aukso, patirties ir lygių kaupimas. Žaidimas naudoja šiuos tris veiksnius, kad nustatytų, kaip gerai sekasi. Auksas yra labiausiai paplitusi iš šių statistinių duomenų, o lygiai yra antra pagal dažnumą statistika, o patirtis nėra naudojama tiek daug. Jūsų komandos aukso suma nulems, kiek kartų galėsite nusipirkti daiktų, o jūsų lygis – kokius daiktus galėsite nusipirkti kiekvienoje komandos parduotuvėje.

Auksas uždirbamas žudant monstrus ar pakalikus, kurie yra kiekvienoje žemėlapio juostoje. Patirties taškai uždirbami stovėdami šalia savo džiunglių arba žudę priešo čempionus bet kurioje žemėlapio juostoje, o pakilę lygiai suteiksite nuolatinį statistikos padidėjimą, kuris išliks net ir po mirties.

Kaip veikia League of Legends eSport
Lažybos dėl League of Legends

Lažybos dėl League of Legends

Lažybos dėl League of Legends yra vienas iš labiausiai paplitusių ir populiariausių būdų smagiai praleisti laiką esporto lažybose. Yra daug profesionalių lažybų lygų, tokių kaip LPL, LCS ir CBLoL.

Kur ieškoti LoL statymų

League of Legends yra populiarus žaidimas, ir yra daug lažybų būdų šiame žaidime. Garsiausios League of Legends lažybų svetainės yra Betway, Bet365 ir Unibet. Šios svetainės siūlo šansus viskam – nuo būsimo žemėlapio iki konkrečių rungtynių nugalėtojų.

Tačiau „League of Legends“ lažybų taip pat galite rasti kitose žaidimų svetainėse, kurių iš tikrųjų yra šimtai. Perskaitykite internetines įvairių lažybų svetainių apžvalgas, kad sužinotumėte, kurios iš jų atitinka jūsų lažybų poreikius.

Lažybų dėl League of Legends rūšys

Yra daug įvairių tipų statymai Legendų lygoje. Tai apima dažniausiai pasitaikančius variantus, pavyzdžiui, kas laimės, kas mirs pirmas ir kas bus kitas čempionas. Taip pat yra daugiau nišinių statymų su konkrečiomis sąlygomis, pvz., „kas mirs paskutinis žmogus“ arba „ar bet kuriuo šio žaidimo momentu atsiras drakonas“

Lažybos dėl League of Legends
Kodėl LoL toks populiarus?

Kodėl LoL toks populiarus?

„League of Legends“ nuo pat 2009 m. išleidimo nuolat buvo publikos mėgstamiausia. Tai vienas populiariausių žaidimų, ir nesunku suprasti, kodėl. Žaidimas pasižymi gilia istorija, charizmatiškais personažais ir gražiais vaizdais kartu su konkurenciniu žaidimu, kuris skatina žaidėjus sugrįžti. Nenuostabu, kad tiek daug žmonių kiekvieną dieną išbando savo jėgas šiuo didžiuliu titulu.

„League of Legends“ interneto bendruomenė

„League of Legends“ yra vienas sėkmingiausių titulų eSporto istorijoje, jame dalyvauja daugiau nei 100 milijonų žaidėjų per mėnesį. Pats žaidimas laikui bėgant vystėsi, tačiau pasikeitė ir šį pavadinimą supanti bendruomenė.

„League of Legends“ internetinėje bendruomenėje kadaise dominavo tūkstantmečiai, daugiausia baltieji vyrai nuo 18 iki 35 metų. Laikui bėgant jis išsivystė į įvairią žaidėjų bazę, kurią sudarė žmonės iš visų sluoksnių ir skirtingų rasių.

Šiais laikais žmonės ieško kažko daugiau nei vien žaidimų; jie ieško būdų susisiekti su kitais žaidėjais. Kai žaidėjas ateina į League of Legends, jie žino, kad bus laukiami bendruomenėje, kuri suteiks galimybę konkuruoti ir smagiai praleisti laiką. Tai ne tik padeda jiems užmegzti ryšį su kitais, bet ir sustiprinti savo tapatybę.

Žaisti League of Legends internete

Norėdami žaisti League of Legends, į savo įrenginį turite atsisiųsti League of Legends programėlę ir susikurti paskyrą Riot Games. Jums reikės stalinio ar nešiojamojo kompiuterio, išmaniojo televizoriaus arba mobiliojo įrenginio, palaikančio programą.

Tada tiesiog atidarykite programą savo įrenginyje ir pagrindiniame ekrane pasirinkite „Registruotis“, kad sukurtumėte paskyrą. Jei norite žaisti su kitais žmonėmis, įsitikinkite, kad jūsų interneto ryšys yra pakankamai greitas kelių žaidėjų žaidimams.

Kodėl LoL toks populiarus?
Big League of Legends žaidėjai

Big League of Legends žaidėjai

The League of Legends yra didžiulis kelių žaidėjų internetinis žaidimas, kuriam reikalingi įvairūs įgūdžiai, įskaitant strategiją, komandinį darbą, įgūdžius ir refleksus. Nuo pat žaidimo pradžios superžvaigždės ateina ir išeina.

Tačiau kai kurie pavadinimai yra šio žaidimo sinonimai. Vienas žinomiausių šio žaidimo žaidėjų yra Lee „Faker“ Sang-Hyeokas. Jis laimėjo daugybę konkursų ir penkerius metus iš eilės buvo geriausias žaidėjas. Kiti geriausi žaidėjai yra šie:

 • Bjergsenas
 • Karsa
 • Smeb (išėjęs į pensiją)
 • Perkz
 • The Shy
 • Naujokas
 • Rekles
 • Uzi
 • Caps
 • Vizicsacsi

Kodėl žaidėjai mėgsta žaidimą?

League of Legends yra unikalus pavyzdys, kaip dizainas vystosi, kad atitiktų besikeičiančius žaidėjų poreikius. Žaidimo eiga neatsilieka nuo technologijų pažangos ir rinkos tendencijų, kartu išlaikant nuolat augančią konkurenciją. Tai suteikia labai linksmą patirtį nuo pradžios iki pabaigos.

Kita priežastis, kodėl žaidėjai mėgsta League of Legends, yra tai, kad tai yra kelių žaidėjų žaidimas. Šio tipo žaidimas leidžia žaidėjams dirbti kartu su savo komandos draugais, kad pavyktų. Tokiu būdu jie turi daug ko pasimokyti vieni iš kitų ir bendrauti. Ne visi vaizdo žaidimai turi tokio lygio socialinį aspektą.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – žaidėjai mėgsta League of Legends dėl savo konkurencinio pobūdžio. Šiame žaidime komandos varžosi viena su kita skirtingais režimais. Tai strateginis žaidimas, kuriame žaidėjai kovoja dėl pergalės. Galutinis tikslas yra sunaikinti priešingos komandos ryšį ar bazę. Taip, bet kurio žaidimo grožis slypi varžybose.

Big League of Legends žaidėjai
Ar yra „League of Legends“ pasaulio taurė?

Ar yra „League of Legends“ pasaulio taurė?

Atsakymas yra taip. Jis žinomas kaip Legendų lygos pasaulio čempionatas, ir ji vyksta kiekvienais metais. Renginys neturi fiksuotos pradžios datos ir vietos, tačiau dažniausiai jis vyksta Europoje arba Šiaurės Amerikoje rugsėjo arba spalio mėnesiais. Nuo pat jo atidarymo 2011 m., turnyre dalyvaujančių komandų skaičius nuolat auga.

Pirmajame „League of Legends“ pasaulio čempionate (2011 m.) dalyvavo aštuonios komandos, o 2012 ir 2013 m. dėl trokštamo titulo kovojo atitinkamai 12 ir 14 komandų. 2014–2016 metais turnyre iš viso dalyvavo 16 komandų. 2017–2019 m. šis skaičius išaugtų iki 24. Tačiau 2020–2021 m. dalyvių skaičius sumažėjo dviem.

Kalbant apie žiūrovų skaičių, milijonai gerbėjų visame pasaulyje stojo žiūrėti League of Legends pasaulio čempionatas. 2018 m. renginį stebėjo beveik 100 mln. Tai rodo, koks populiarus ir ryškus yra čempionatas. Žvelgiant į prizinį fondą, turnyras tampa dar didesnis. Kiekviena iš keturių geriausių komandų gauna nemažą prizo dalį, kuri paprastai yra nemaža pinigų suma.

Kaip komandoms sekėsi

Iš viso aštuonios komandos laimėjo čempionatą nuo jo pradžios 2011 m. Tačiau tik dvi komandos daugiau nei vieną kartą yra uždėjusios rankas į titulą. Tarp jų yra T1, kuris laimėjo titulą 2013, 2015 ir 2016 m., ir Gen.G, kuris pretendavo į titulą 2014 ir 2017 m. Kitos komandos, kurios buvo karūnuotos čempionėmis, yra Fnatic (2011), DWG KIA (2020), Invictus Gaming (2018), J Team (2012), FunPlus Phoenix (2019) ir Edward Gaming (2021).

Ar yra „League of Legends“ pasaulio taurė?
Lažybos dėl LoL pasaulio čempionato

Lažybos dėl LoL pasaulio čempionato

„League of Legends“ pasaulio čempionatas yra didžiulė galimybė žmonėms, kurie patinka lažybos dėl eSporto. Daugelis žmonių lažinasi už savo mėgstamas komandas, kad laimėtų. Taip yra dėl daugelio eSport lažybų svetainių, kurios leidžia lažybininkams užsiregistruoti ir atlikti statymus. Šiame turnyre lažybininkai gali rinktis iš daugybės statymų, įskaitant tai, kas laimės turnyrą ir atskirų rungtynių nugalėtoją ir kt.

Aukščiausio reitingo regionai League of Legends pasaulio čempionate

Leiskitės į kelionę atminties juosta ir pažvelkime į šalis ar žemynus, kurie laimėjo Pasaulio lygos legendų čempionatą. Tai yra Pietų Korėja, Kinija, Šiaurės Amerika, Europa ir Rytų Azija (Honkongas, Taivanas, Makao ir Pietryčių Azija).

Iki šiol (2021 m.) Pietų Korėja yra sėkmingiausia turnyro šalis, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 ir 2020 metais net šešis kartus iškovojusi prestižinį titulą. Tačiau tai dar ne viskas. iš šios šalies taip pat penkis kartus tapo vicemis – 2012, 2015, 2016, 2017 ir 2021 m.

Kinija tris kartus pretendavo į titulą – 2018, 2019 ir 2021 m., o šalis užėmė antrąją vietą per tris sezonus, įskaitant 2013, 2014 ir 2020 m. Europa ir Rytų Azija buvo karūnuotos čempionėmis po kartą, o Šiaurės Amerika dar turi laimėti titulą. Tačiau pastarasis 2011 m. (dvi komandos) ir 2018 m. (viena komanda) pateko į geriausiųjų ketvertą.

Lažybos dėl LoL pasaulio čempionato
Lažybos dėl League of Legends pas tiekėjus

Lažybos dėl League of Legends pas tiekėjus

Esport lažybų svetainės puikiai tinka tiems žmonėms, kurie mėgsta lažintis konkurencinguose vaizdo žaidimuose. Naudodamiesi šiomis svetainėmis galite lažintis dėl komandų, žaidėjų, įvykių, rungtynių rezultatų ir kt. Yra šimtai eSport lažybų svetainių, kurios siūlo platų paslaugų ir funkcijų spektrą. Tai reiškia, kad rasti lol esport lažybų platformą nėra didelis dalykas.

Tačiau, kaip lažybų davėjas, turite rasti tokį, kurio aptarnavimas yra aukščiausios klasės ir teisingi šansai. Jei neturite jokio supratimo apie internetinę lažybų platformą, su kuria susiduriate, geriau nedėti statymo dėl tam tikrų rungtynių, nes kai kurios svetainės tiesiog paims jūsų pinigus ir nieko neduos mainais. Galite juos pavadinti sukčiavimu!

Lažindamiesi dėl League of Legends pas bet kurį tiekėją, galbūt norėsite patikrinti, ar svetainė:

 • Turi patikimą klientų aptarnavimo sistemą
 • Turi patikimus mokėjimo būdus
 • Reguliariai tikrinamas dėl sąžiningumo
 • Išmoka laimėtojams nesulaikydamas pinigų be rimtos priežasties
 • Turi platų eSport žaidimų asortimentas lažintis be Legendų lygos
 • Lengva naudoti

Kai kurios iš geriausių „League of Legends“ lažybų svetainių yra:

 • 1xBet
 • 22 Bet
 • Betway
 • MelBet
 • Betsafe
 • Casumo
 • Unibet
 • TonyBet
Lažybos dėl League of Legends pas tiekėjus
Stebėkite geriausias League of Legends komandas ir statykite tiksliai

Stebėkite geriausias League of Legends komandas ir statykite tiksliai

Lažybos dėl League of Legends esporto gali būti linksmos ir pelningos. Vis didėjant šio žaidimo populiarumui, lažybos dėl jo tapo mėgstamiausiu daugeliui žmonių. Yra daug būdų lažintis dėl League of Legends, tačiau kiekvienas žaidėjas turėtų elgtis atsargiai, kad neprarastų pinigų.

Tai darydami jie turi atsižvelgti į daugybę skirtingų veiksnių, prieš atlikdami statymus, įskaitant žaidėjo rezultatyvumo istoriją, komandos pasirodymo duomenis ir kitus veiksnius, kuriuos lažybų metu sunku tiksliai numatyti.

Be to, sekti geriausių „League of Legends“ komandų pasirodymą ir lažybos už šias komandas gali būti vienas iš geresnių būdų šiuo atžvilgiu.

Naujausia forma

Nors šioje sporto šakoje yra puikią istoriją turinčių komandų, neapsigaukite manydami, kad komandos praeitis visada lems rungtynių baigtį. Komanda gali ginti čempioną, tačiau tam tikrame turnyre turi tris ar keturis pralaimėjimus iš eilės.

Štai kodėl prieš statant už juos verta patikrinti naujausius laimėjimus. Komanda gali laimėti tam tikrą skaičių žaidimų iš eilės, ir būtų labai viliojanti dėl jų statyti, tačiau ne visų komandų pastarojo meto pergalės yra vertos lažintis. Taigi, bet ko tikėkitės, kai statysite lol esportą.

Patikrinkite „Head-to-Head“ įrašą

Kad lažybos būtų sėkmingos, prieš lažindamiesi dėl „League of Legends“ rungtynių pažvelgti į akistatų rekordą. Jų forma yra puikus komandos pasirodymo prieš varžovą rodiklis ir puikus būdas nustatyti, kuri komanda laimės rungtynes.

Pavyzdžiui, jei komanda A žaidė prieš komandą B penkis kartus ir pralaimėjo tik vieną žaidimą iš penkių, tai reiškia, kad A komanda laimi 80%, o varžovas sugebėjo tik 20%. Jei dvi komandos susitinka „League of Legends“ rungtynėse, A komanda turi didesnę tikimybę laimėti nei komanda B. Tačiau vėlgi, turite būti atsargūs, nes daug kas galėjo pasikeisti. Tokiais atvejais labai galimas nusiminimas.

Stebėkite geriausias League of Legends komandas ir statykite tiksliai
Patikrinkite lažybų tarpininkų šansus

Patikrinkite lažybų tarpininkų šansus

Bukmeikerių koeficientai „League of Legends“ rungtynėse gali būti rodiklis, kuri komanda laimės. Tačiau daugelis žmonių nesuvokia šių šansų reikšmės. Žinoma, joks lažybų tarpininkas nesuteiks stipresnei komandai didelių koeficientų ir atvirkščiai. Patikrinę šiuos šansus, galite įsitikinti, kad nestate aklai ir neskiriate pinigų tam, kas jums gali netikti.

Žymios komandos Legendų lygoje

Daugelis skirtingos komandos dalyvauti „League of Legends“, tačiau tai vieni sėkmingiausių žaidimo istorijoje. Jie apima:

 • Damvonas
 • KIA
 • TSM
 • Komandos skystis
 • T1 Esports
 • Gen.G
 • Karališkasis niekada nepasiduok
 • „Invictus“ žaidimai
 • G2 Esports
 • FunPlus Phoenix
 • 9 debesis

Taigi, jei norite lažintis šioje el. sporto šakoje, galbūt norėsite išbandyti šiuos pavadinimus.

Patikrinkite lažybų tarpininkų šansus
„League of Legends“ privalumai ir trūkumai

„League of Legends“ privalumai ir trūkumai

Turint daugiau nei 100 milijonų aktyvių žaidėjų, jau nekalbant apie milijonus žiūrovų ir lažybų, galima drąsiai manyti, kad League of Legends su savimi neša ir kviečius, ir pelus. Tai gali būti ne tik karjeros galimybė daugeliui žaidėjų, bet ir pritraukia žmones į neatsakingą lažybas dėl savo priklausomybės.

Argumentai "už"

 • Tai galimybė visiems, kurie nori būti konkurencingi žaidėjai ir gauti atlygį už vaizdo žaidimus. Yra ir kitų galimybių, pvz., mokymas, atranka ir turinio kūrimas eSport renginiams.
 • Žaidime yra daug turnyrų, kuriuos galima žaisti, žiūrėti ir lažintis
 • Žaidimą lengva išmokti ir žaisti, todėl jis tinka naujokams
 • Atsižvelgiant į jos populiarumą, „League of Legends“ galima rasti šimtuose žaidimų platformų, o tai reiškia, kad bet kuriam žaidėjui ar lažybininkui nebus sunku jį rasti.
 • Rungtynės yra trumpos, todėl žmonės gali lengvai jas žiūrėti nenuobodžiaujant.
 • Tai kelių žaidėjų vaizdo žaidimas, o tai reiškia, kad jis leidžia į laivą įtraukti savo draugus.

Minusai

 • Tai labai konkurencinga. Daugelis žaidėjų pasitraukia, nes negali atlaikyti spaudimo, atsirandančio dėl intensyvių žaidimų.
 • Pirmą kartą žaidžiantiems žaidėjams gali būti sunku įvaldyti žaidimą. Jiems gali prireikti šiek tiek laiko, kad susitvarkytų su žaidimo subtilybėmis.
„League of Legends“ privalumai ir trūkumai
„League of Legends“ lažybų koeficientų supratimas

„League of Legends“ lažybų koeficientų supratimas

League of Legends yra populiarus žaidimas eSporto pasaulyje. Jo populiarumas visada augo, kaip ir profesionalių komandų šiame žaidime. Todėl nenuostabu, kad milijonai žmonių nori lažintis dėl šio žaidimo. Žinoma, žaidėjai dėl įvairių priežasčių lažinasi dėl skirtingų sporto lažybų, bet jei ieškote įžvalgos apie tai, kas vyksta su šansais, turite žinoti, į kurią platformą žiūrėti.

Skirtingos sporto knygos, skirtingi koeficientai

Prieš keletą metų tai buvo įmanoma rasti geriausius šansus bet kuriame žaidime, kurio norėjote savo mėgstamoje esporto knygoje. Tačiau dabar, kai yra tiek daug galimybių, gali būti sunku rasti internetinį sporto lažybą su geriausiais šansais, jei nežinote, ko ieškoti. Yra tam tikrų veiksnių, lemiančių, kuri svetainė turi geresnes galimybes nei kitos. Tai apima ankstesnius rezultatus ir populiarumą tarp lažybų.

Atlikite savo tyrimą internete, kad sužinotumėte, ką kiti lažybininkai sako apie tai, kur rasti geriausius League of Legends koeficientus. Taip pat galite peržiūrėti, tarkime, penkias skirtingas sporto lažybas, kad sužinotumėte, kurios iš jų turi geriausius šansus. Atkreipkite dėmesį, kad šansai gali keistis, taigi, jei radote tai, kas, jūsų manymu, yra geriausi tam tikru metu, neturėtumėte gaišti laiko. Jie gali pasikeisti per sekundės dalį, nesuklysdami.

„League of Legends“ lažybų koeficientų supratimas
„League of Legends“ lažybų patarimai ir gudrybės

„League of Legends“ lažybų patarimai ir gudrybės

Daugelis žmonių domisi lažybomis dėl League of Legends, bet nežino, kaip tai padaryti, todėl ir toliau pralaimi. Jei norite lažintis dėl šio žaidimo ir nugalėti lažybų tarpininkus jų pačių žaidime (nors negarantuojate, kad tai darysite visada), čia yra keletas svarbiausių dalykų, kuriuos reikia atsiminti prieš statant.

Ieškokite lažybų platformos su geriausiais koeficientais. Kaip paaiškinta ankstesniame skyriuje, skirtingi lažybų tarpininkai turi kitus koeficientus; kodėl gi neieškojus geriausio? Tačiau tai darydami turite būti tikri, kad esport lažybų svetainė yra tikra. Nepamirškite gerai pagalvoti, kai sandoris yra per geras.

Atlikite išsamią žaidžiančių komandų analizę ir pasirinkite tą, kuri turi gerą galimybę laimėti. Patikrinkite tokius aspektus kaip naujausia komandos forma, tiesioginiai rekordai ir kurie žaidėjai žais.

Nesivaikykite nuostolių. Jei pralaimite statymą, geriausia būtų sustabdyti statymą, kol rasite kitas rungtynes, kuriose turėsite galimybę. Laikykitės savo biudžeto!

„League of Legends“ lažybų patarimai ir gudrybės