Žaisk CS:GO internetu – 10 pelningiausi ESports 2022-iais

Šiame CS: GO lažybų vadove lažybininkai gali rasti viską, ką reikia žinoti apie lažybas pirmojo asmens šaudyklės vaizdo žaidime. Nesvarbu, ar tai būtų žaidimo eiga ir taisyklės, ar lažybų rinkos ir šansai, šiame puslapyje viskas pasakyta. Nėra jokių abejonių, kad eSports lažybos ima viršų.

Populiarių pavadinimų, tokių kaip „Valorant“, „FIFA21“, „Call of Duty“, „Madden“, NBA2K, „StarCraft“, „Dota 2“ ir kitų gerbėjai, dabar gali lažintis įvairiuose eSporto renginiuose konkurencingu lygiu. Remiantis naujausia statistika, bendra eSports pinigų ir lažybų vertė 2020 m. siekė 12,9 mlrd.

Kas yra CS:GO?

Kas yra CS:GO?

Nors eSports lažybų svetainėse yra daugiau nei tuzinas vaizdo žaidimų, CS: GO yra viena iš dominuojančių jėgų. Remiantis Narus Advisors LLC ir Eilers & Krejcik Gaming publikacijos statistika, CS: GO lažybos yra antroje vietoje pagal eSporto lažybų apimtį ir sudaro 29 % visų eSporto statymų.

Counter-Strike: Global Offensive, paprastai žinomas kaip CS: GO, yra įtraukiantis kelių žaidėjų pirmojo asmens šaudyklės AAA pavadinimas, kurį sukūrė ir išleido „Valve“ ir Hidden Path Entertainment. 2012 m. išleista tai yra ketvirtoji Counter-Strike serijos dalis.

Šis žaidimas turi keletą naujų priedų, kurie išskiria jį iš pirmtako. Žaidime yra nauji žemėlapiai, nauji personažai, nauji žaidimo režimai, naujas ginklų rinkinys, piršlybų funkcijos ir konkurencingos įgūdžių grupės.

CS: GO rungtynėse yra dvi pusės – teroristai ir kovotojai su terorizmu. Abi pusės dalyvauja mūšiuose keisdamosi puses. Žaidimo objektas priklauso nuo režimo. Kai kurie tikslai apima vietos užtikrinimą, bombų nukenksminimą, įkaitų gelbėjimą ir įkaitų gaudymą.

Kalbant apie žaidimo režimus, CS: GO turi 9; Konkurencinga, atsitiktinė, pavojaus zona, „Wingman“, „Deathmatch“, ginklų kursai, ginklų lenktynės, griovimas ir skraidantis skaitininkas. Demolition, žaidimo režimas, apimantis bombų nukenksminimą, yra populiariausias iš dviejų klasikinių režimų.

Išleidus CS: GO, jis buvo nuoširdžiai priimtas. Vaizdo žaidimų kritikai gyrė kūrėjų komandą už sklandų žaidimo eigą ir ištikimybę serijai. Žaidimo mechanika, grafika ir garsas taip pat labai pagerėjo, todėl žaidėjams buvo suteiktas tikroviškumas ir panirimas į mūšio lauką. Tačiau CS: GO taip pat turėjo nemažą dalį neapykantų. Buvo skirtumų tarp konsolės ir asmeninio kompiuterio versijų. Kai kuriems gerbėjams tai nieko gero nežadėjo.

Kas yra CS:GO?
Lažybos dėl CS: GO

Lažybos dėl CS: GO

CS: GO lažybos yra visiškai legalios, tačiau žaidėjams visada patariama lažintis licencijuotose ir reguliuojamose svetainėse. Lažybos dėl CS: GO niekuo nesiskiria nuo kitų FPS eSports lažybų, kalbame apie Valorant, Call of Duty: Warzone ir Rainbow Six Siege.

Kaip užsiregistruoti lažybų svetainėse

Žaidėjai pirmiausia turi rasti lažybų svetainę su CS: GO lažybų rinkomis, kad galėtų lažintis dėl CS: GO. Suradus tą patikimą lažybų tarpininką, belieka užregistruoti paskyrą. Spustelėkite parinktį REGISTRUOTIS, įveskite reikiamą informaciją, sutikite su sąlygomis ir užbaikite registraciją. Tada naujų žaidėjų bus paprašyta patvirtinti savo el. pašto adresus, kad jie galėtų pradėti lažintis.

Real Money CS: GO lažybos

Dabar žaidėjai turi įkelti savo naujai užregistruotą sąskaitą, kad galėtų žaisti CS: GO lažybas iš tikrų pinigų. Esports lažybų agentūros bendradarbiauja su visais buitiniais vardais mokėjimai internetu pramonei palengvinti lengvą, saugų, greitą ir prieinamą įnešimą ir išėmimą. Kai kurios galimos įmokos ir išėmimo galimybės yra „Visa“, „MasterCard“, „Neteller“, „Trustly“, „MuchBetter“, „Euteller“, „Paysafecard“, „Maestro“ ir kt.

Yra daug CS: GO akcijos ir premijos kad žaidėjai gali pasinaudoti rekordu. Nauji žaidėjai gali pretenduoti į pasveikinimo premija o esami žaidėjai gali mėgautis papildymo premijomis ir pinigų grąžinimu.

Lažybos dėl CS: GO
Kodėl CS: GO toks populiarus?

Kodėl CS: GO toks populiarus?

CS: GO yra vienas populiariausių žaidimų eSports ir eSports lažybų industrijoje.

Remiantis publikacija Statista, 2021 m. rugsėjį CS: GO pritraukė milžiniškus 942 520 žaidėjų vienu metu Steam tinkle. Įdomu tai, kad šis skaičius aukščiausią tašką pasiekė penkiais mėnesiais anksčiau kovo mėnesį, kai žaidimas uždirbo beveik 1,2 mln. Nuo pat debiuto CS: GO kiekvieną mėnesį pritraukia daugiau nei 11 milijonų žaidėjų ir išliko vienu iš labiausiai žaidžiamų Steam žaidimų.

Taigi, dėl ko CS: GO yra populiarus eSports ir eSports lažybų pramonėje?

1. Intuityvus žaidimo būdas

Skirtingai nuo daugelio FPS žaidimų su sudėtingomis siužetėmis, CS: GO žaidimas yra paprastas, aiškus ir intuityvus, remiantis principu „nužudyk arba gauk nužudytas“. Kiekviena pusė turi galimybę žaisti kaip teroristai arba kovos su terorizmu padalinys. Kalbant apie siužetą, jis pagrįstas problemomis, kurios šiandien turi įtakos visam pasauliui – terorizmu.

2. Pritaikymas

Kita priežastis, kodėl CS: GO vis dar populiarus, yra ta, kad ji leidžia žaidėjams perkonfigūruoti žaidimą pagal savo poreikius ir įgūdžių lygį. Tai padeda naujiems žaidėjams, norintiems išmokti ir tobulinti savo įgūdžius žaidime. Kas daugiau? Žaidimai taip pat leidžia žaidėjams pritaikyti tokius aspektus kaip FPS ir diapazoną geresniam žaidimui.

3. Nemokamai žaidžiamas modelis

Neabejotina, kad didžiąją dalį CS: GO sėkmės nulėmė 2018 m. pristatytas nemokamas modelis, dėl kurio kosmetika liko vienintelis pajamų šaltinis. Dabar, kai žaidėjams nereikia nieko išleisti, kad galėtų žaisti, tai tikrai pritraukia daugiau gerbėjų.

4. Smurtinių polinkių kontrolė

CS: GO viršūnėje bendruomenėje iškilo dažna problema. Kai kurie žaidėjai demonstravo smurtinį elgesį, o tai trukdė kitiems. Tai buvo viena iš priežasčių, paskatinusių CS: GO nuosmukį, bet, laimei, bendrovė sugalvojo priemones smurtiniams žaidėjams kontroliuoti. Tai grąžino kadaise prarastą pasitikėjimą FSP žaidimu.

5. eSportas ir eSporto lažybos

Counter-Strike: Global Offensive yra didelis vardas eSporto pramonėje. Kaip minėta anksčiau, populiariausių eSporto sąraše pagal lažybų apimtį ji nusileidžia League of Legends. Žaidimas yra populiariausias šaudyklės žaidimas tarp Vakarų šalių ir viena didžiausių esporto disciplinų. Kas daugiau? Jame yra influencerių – žaidimą žaidžia įžymybės, įskaitant Neymarą. CS: GO eSports lažybų rinka taip pat yra katalizatorius.

6. Jaudinanti ekosistema

Įspūdinga CS: GO ekosistema taip pat yra veiksnys, prisidėjęs prie žaidimo populiarumo. Viena iš ryškiausių žaidimo savybių yra žaidėjų galimybė parduoti skinus. Bet kuris patyręs CS: GO žaidėjas žino, kad skinai tampa monotoniški. Gerai tai, kad žaidėjai gali pakeisti skinus, užsidirbti naujų skinų arba nusipirkti naujų skinų, kad pasisemtų motyvacijos, kai esama skina nuobodu.

CS: GO populiarumas mažėja dabar, kai atsiranda naujesnių FPS žaidimų, o sukčiavimas atbaido žaidėjus. Tačiau vis tiek tai yra jėga, su kuria reikia atsižvelgti eSporto lažybų pramonėje.

Kodėl CS: GO toks populiarus?
Didžiausi CS: GO eSports turnyrai ir varžybos

Didžiausi CS: GO eSports turnyrai ir varžybos

CS: GO dominavimo eSporto lažybų scenoje priežastis yra adrenalino kupinų turnyrų prieinamumas ištisus metus. Šie turnyrai pritraukia atlyginimus nuo 1000 USD iki 30 mln. USD už „creme de la creme“ turnyrus. Šiame segmente sužinokite visus didžiausius CS: GO turnyrus ir konkursus.

Pagrindiniai čempionatai

Rėmėja „Valve“, „The Major“ yra didžiausias ir prestižiškiausias CS: GO turnyras visame pasaulyje. Turnyras pirmą kartą buvo surengtas 2013 m., kai jame buvo surinktas 250 000 USD prizinis fondas, padalintas tarp 16 dalyvaujančių komandų. Bėgant metams „The Major“ eksponentiškai išaugo. Naujausias Majoras paskelbė apie 2 000 000 USD bendrą prizinį fondą.

Natus Vincere yra karaliaujantis Major 2021 čempionas, kuris vyks Stokholme, Avicii arenoje. Įkarštame finale Natus Vincere 2:0 nokautavo „G2 Esports“. PGL Major Stokholmas 2021 pritraukė 2 000 000 JAV dolerių prizinį fondą, dvigubai daugiau nei praėjusiais metais. Tačiau „Astralis“ išlieka sėkmingiausia komanda „Counter-Strike: Global Offensive Major Championships“, iškovojusi keturis titulus.

S lygio renginiai

Anksčiau žinomas kaip Premier CS: GO turnyrai, S-Tier renginiuose dalyvauja geriausi CS: GO profesionalūs žaidėjai iš Europos, Šiaurės Amerikos, Australijos ir Azijos. S-Tier Events pasižymi aukšto oktaninio skaičiaus kovomis tarp geriausių pasaulio komandų.

Ir tai ne tik apie adrenaliną; šie renginiai pritraukia ir fantastiškų gėrybių. Pavyzdžiui, ESL: One Rio 2020 ir ESL: One Cologne 2020 fondo prizas yra 2 000 000 USD, o „Flashpoint“ 1 ir 2 sezono prizinis fondas buvo 1 000 000 USD grynaisiais per sezoną.

A lygio renginiai

Pagal S-Tier renginius yra CS: GO A-Tier renginiai, renginių serija, vykstanti Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Kinijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Europoje. Kartu su S lygio įvykiais A pakopos įvykiai yra labai svarbūs nustatant, kas dalyvaus „The Major“.

B pakopos įvykiai

B lygio renginiai apima LAN rungtynes ir internetines varžybas. Renginiai vyksta Europoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Australijoje. Galbūt jie nepritraukia didžiulių prizų, tačiau jie yra kelio į „The Major“ dalis.

C pakopos renginiai

Tai daug mažesni turnyrai, kurie nepritraukia daug žiūrovų, bet vis tiek yra pakankamai konkurencingi. Jie žaidžiami internete.

Europos čempionatas

Kaip rodo pavadinimas, tai išskirtinis turnyras, skirtas CS: GO žaidėjams iš Europos šalių. Jame susirenka 16 geriausių komandų, kurios pasidalija stulbinantį 30 000 000 USD prizinį fondą. Komandos, kurios dalyvauja Europos čempionate, dalyvauja tiesioginiu kvietimu.

IEM serija

„Intel Extreme Masters“ (IEM) yra „Intel“ remiami CS: GO turnyrai, kuriuos organizuoja ESL (elektroninė sporto lyga). Kvalifikaciniai renginiai vyksta įvairiose šalyse; finalas vyksta Lenkijoje, kur dvi komandos kovoja dėl IEM pasaulio čempionato.

Aukščiau yra keletas geriausių CS: GO turnyrų ir varžybų, kurias reikia sekti ir statyti. Didėjant eSporto lažyboms, tikėkitės daugiau turnyrų ir varžybų.

CS: GO Tournament priziniai fondai

Kalbant apie piniginius prizus, Statista statistika rodo, kad bendras pasaulinių CS: GO turnyrų prizinis fondas gerokai sumažėjo 2020 m., kai bendras prizinis fondas siekė 15,85 mln. Tačiau 2018 metais buvo pasiektas rekordas – šio žaidimo bendras turnyro prizinis fondas siekė 22,65 mln.

Kol kas CS: GO populiarumas mažėja, todėl mažai tikėtina, kad bendras prizinis fondas padidės. Tačiau geriausiose varžybose, tokiose kaip „The Major“, prizinis fondas neabejotinai bus padidintas.

Didžiausi CS: GO eSports turnyrai ir varžybos
Geriausios CS: GO eSports lažybų svetainės

Geriausios CS: GO eSports lažybų svetainės

Šiandien šimtai eSporto lažybų programų ir svetainių siūlo eSporto lažybų rinkas, įskaitant CS: GO. Nors įvairovė yra geras dalykas, dėl to žaidėjai susiduria su dilema, prie kurios el. sporto lažybų svetainės prisijungti. Taigi, kaip lažybininkai turėtų pasirinkti geriausią eSport lažybų svetainę?

Pirmas dalykas, kurį reikia įsitikinti, yra svetainės ir jos operatoriaus patikimumas. Įsitikinkite, kad jis yra licencijuotas ir reguliuojamas. Žaidėjai gali patikrinti, ką sako internetinės apžvalgos, ir, svarbiausia, ieškoti rekomendacijų eSports lažybų svetainėse ir forumuose.

Tada patikrinkite žaidimo pasirinkimą, lažybų rinkas ir šansus. Įsitikinkite, kad lažybų svetainė siūlo CS: GO lažybas ir apima visus profesionalius CS: GO renginius visame pasaulyje. Taip pat atkreipkite dėmesį į puikias funkcijas, pvz., tiesioginę transliaciją ir didelius šansus.

Trečia, susiraskite eSporto lažybų svetainę, kurioje yra lanksčios bankininkystės galimybės. Geras variantas yra greito apmokėjimo lažybų svetainė, siūlanti žaidėjams greitus įnešimus ir momentinius pinigų išėmimus. Greito mokėjimo lažybų svetainės bendradarbiauja su visais internetinių mokėjimų pramonės vardais.

Galiausiai susiraskite lažybų svetainę su premijomis. Pradedantiesiems tai yra paskatos, kurias lažybų svetainės naudoja siekdamos pritraukti naujų klientų ir išlaikyti esamus. Premijų pranašumas yra tas, kad jie padidina bankrotus.

Geriausios CS: GO eSports lažybų svetainės
Geriausios CS: GO komandos

Geriausios CS: GO komandos

Viena iš sėkmės priežasčių eSporto lažybų scenoje yra komandų, dalyvaujančių CS: GO renginiuose, lygis. Šios komandos yra tokios pat konkurencingos kaip ir bet kuri kita komanda, nesvarbu, ar tai viena geriausių franšizių NBA, ar futbolo sunkiasvoriai Europoje.

Siekdamos išlikti konkurencingos, CS: GO komandos įneša daug pinigų į talentų įgijimą ir mokymą. Su žaidėjais pasirašomos sutartys, kaip ir futbole bei kitose sporto šakose. Jie taip pat gali būti išmesti, jei nepateisins komandos lūkesčių.

Dabar, kalbant apie CS: GO statymus, labai svarbu žinoti geriausias žaidimo komandas ir, svarbiausia, jų sąrašus. Taigi, šiame segmente sužinokite viską geriausios komandos kurių lažybininkai turėtų sekti per pagrindinius turnyrus.

Astralis

Danijos eSporto sunkiasvoriai Astralis yra sėkmingiausia CS: GO eSports komanda. Komandą įkūrė Frederikas Byskovas, Jakobas L. Kristensenas ir Nikolajus Nyholmas. Šiandien Astralis gali pasigirti keturiais pagrindiniais titulais. Jų dabartiniame CS: GO sąraše yra visos Danijos komanda, kurią sudaro tokie kaip Andreasas Højslethas (Xyp9x), Lukas Rossanderis (gla1ve), Lucas Andersenas (Bubzkji) ir Kristianas Wienecke (K0nfig).

Natus Vincere

Kita CS: GO eSports komanda prie vairo yra valdančioji PGL Stockholm 2021 nugalėtoja, Natus Vincere. Ukrainiečių apranga pateko į antraštes Stokholme, kai jie aplenkė „G2 eSports“ ir pasiekė „The Major 2021“. Dabartinį sąrašą sudaro Oleksandras Kostylievas (s1mple), Denisas Šaripovas (elektroninis), Kirilas Michailovas (Boombl4), Ilja Zaluckis („Perfecto“) ir Valerijus Valerijus. (b1t).

G2 eSports

Plačiai žinomas kaip G2, tai dar vienas įprastas pavadinimas CS: GO eSports erdvėje. G2 dominavo keliuose renginiuose, įskaitant DreamHack Open Tours 2017, ESL Pro League 5 sezoną, eSports Championship Series 1 sezoną ir DreamHack meistrai Malmė 2017 m.

Dabartinį sąrašą sudaro Nikola Kovač (NiKo), Nemanja Isaković (nexa), Nemanja Kovač (huNter-), Kenny Schrub (KennyS), Audric Jug (JaCkz) ir François Delaunay (AmaNEk).

Komandos gyvybingumas

Prancūzijos eSports sunkiasvoriai Team Vitality taip pat yra mėgstamiausi CS: GO erdvėje. Įkurta 2013 m., komanda nebuvo tokia dominuojanti CS: GO, bet tai komanda, kurią reikia stebėti. Dabartinį sąrašą sudaro Richardas Papillonas (shox), Jaysonas Nguyenas Vanas (Kyojin), Mathieu Herbautas (ZywOo), Kévinas Rabieris (misutaaa) ir Danas Madesclaire'as (apEX).

Aukščiau yra keletas geriausių CS: GO eSports komandų. Kiti verti paminėjimai yra „Gambit eSports“, „FaZe Clan“, Fnatic, ir SK Gaming, be kita ko.

Geriausios CS: GO komandos
CS: GO lažybų privalumai ir trūkumai

CS: GO lažybų privalumai ir trūkumai

Šiame skyriuje sužinokite keletą priežasčių, kodėl žaidėjai turėtų apsvarstyti galimybę statyti csgo, ir keletą priežasčių, kodėl žaidėjai turėtų gerai pagalvoti.

Argumentai "už"

  • Platus renginių pasirinkimas – skirtingai nuo kitų el. sporto šakų, CS: GO turi daugybę renginių, dėl kurių galima lažintis ištisus metus. Yra ir pagrindinių, ir tarpinių turnyrų, ir jie visi yra konkurencingi.
  • Laimėjimo galimybė – Pergalė skirta tiems, kurie žaidžia. Lažytojai turi galimybę laimėti tikrus pinigus žaisdami iš tikrų pinigų CS: GO lažybų svetainėse.
  • Daug lažybų svetainių – skirtingai nei anksčiau, šiandien yra daug CS: GO lažybų svetainių. Be daugybės svetainių, kuriose yra CS: GO rinkų, šiose svetainėse gausu dosnių reklamų premijų pavidalu.

Minusai

  • Nėra griežtų duomenų – išskyrus geriausias varžybas, beveik nėra duomenų, kuriuos būtų galima įvertinti prieš apsisprendžiant už tam tikrą komandą žemesnėje CS: GO eSporto turnyrai.

Lažybos dėl esporto yra smagu, bet tada žaidėjai turi laikytis atsakingo lošimo taisyklių. Jie turėtų nustatyti šio žaidimo lažybų biudžetą ir stengtis niekada nepakliūti į kompulsyvų lošimą – CS: GO lažybos sukelia tiek pat priklausomybę, kaip ir pats CS: GO.

CS: GO lažybų privalumai ir trūkumai
CS: GO lažybų koeficientai paaiškinti

CS: GO lažybų koeficientai paaiškinti

Prieš pasinerdami į CS: GO lažybas, žaidėjai pirmiausia turėtų suprasti šansus. Visų pirma, šansai parodo tikimybę, kad įvykis praeis. Kuo didesnis šansas, tuo mažesnė tikimybė, ir atvirkščiai.

Dabar CS: GO šansai gali būti pateikti bet kuriuo iš trijų šansų formatų; Didžiosios Britanijos šansai, Amerikos šansai arba Europos šansai. Žemiau pateikiami svarbiausi kiekvieno šansų formato akcentai.

Britų šansai

Taip pat žinomi kaip JK koeficientai arba trupmeniniai koeficientai, jie pateikiami trupmenomis. Jei koeficientas yra trupmeninis, kairėje esantis skaičius yra tas, kurį žaidėjai laimi už statymą dešinėje esančiu skaičiumi ir statymą.

Amerikos šansai

Amerikos šansai pavaizduoti neigiamu arba teigiamu skaičiumi. Koeficientas su + ženklu rodo pelną už kiekvieną sumokėtą 100 USD, o ženklas – nurodo sumą, kurią reikia įdėti, kad gautumėte 100 USD pelną. Dėl įrašo pliuso ženklas yra mažesnis, o minuso ženklas yra mėgstamiausios komandos sinonimas.

Europos šansai

Taip pat žinomi kaip dešimtainiai koeficientai, Europos koeficientai pateikiami po kablelio. Norėdami apskaičiuoti laimėjimą, dešimtainį koeficientą padauginkite iš statymo.

Kai kurie CS: GO lažybų organizatoriai turi tik vieną iš šių koeficientų formatų, o kiti palaiko trio.

CS: GO lažybų koeficientai paaiškinti
CS: GO lažybų patarimai ir gudrybės

CS: GO lažybų patarimai ir gudrybės

Šioje paskutinėje šios CS dalyje: GO lažybų vadovas, ekspertai pasidalino keliais svarbiais patarimais ir gudrybėmis, padedančiais lažybininkams turėti didesnę galimybę laimėti lažybose CS: GO.

Pirma, žaidėjai turi būti susipažinę su CS: GO eSports varžybų žaidimu ir taisyklėmis. Svarbu, kad jie turėtų įvaldyti visus turnyrų formatus, skliaustų struktūras ir rungtynių tipus.

Antra, visada pasinaudokite eSporto prognozių svetainių patarimais. Kaip ir futbolas ir kitos tradicinės sporto šakos, eSports turi žinovų ir ekspertų analitikų, kurie pateikia patikimų įžvalgų apie būsimus CS: GO eSports renginius.

Kitas patarimas – ieškoti lažybų svetainių su premijomis. Žaidėjams, norintiems padidinti savo bankrotą, naudingos akcijos, tokios kaip pasveikinimo premijos, papildymo premijos ir pinigų grąžinimas.

Rasti strategiją taip pat labai svarbu lažinantis dėl CS: GO. Kaip ir visose kitose azartinių lošimų formose, yra CS: GO strategijų, kurios gali padėti lažybininkams turėti didesnes galimybes atlikti statymus laimėti.

Galiausiai sekite šansus. Daug kartų žaidėjai siekia didelių šansų tik norėdami prarasti savo pinigus. Visada pasitikėkite lažybų tarpininkais – kai šansai maži, tikimybė laimėti yra didelė, tačiau kai šansai dideli, tikimybė, kad statymas nepasiteisins, yra didelis.

Apvyniojimas

Tai yra šio CS: GO eSports lažybų vadovo pabaiga. Nors CS: GO gali prarasti pagreitį, jis įsitvirtina eSporto lažybų pasaulyje ir, atsižvelgiant į tai, kad žaidėjai gali lošti net skinus, CS: GO lažybos yra čia, kad liktų.

CS: GO lažybų patarimai ir gudrybės