Žaisk Age of Empires internetu – 10 pelningiausi ESports 2022-iais

„Age of Empires“ yra apdovanojimus pelniusi realaus laiko strateginių (RTS) vaizdo žaidimų serija, išleista daugiau nei du dešimtmečius. Šis išskirtinis istorinis RTS užkariavo milijonų žaidimų entuziastų, įskaitant esporto lažybas, širdis. „Age of Empires“ mėgėjų sąrašas yra ilgas ir nuolat auga. Tai galima paaiškinti puikiomis jo savybėmis, įskaitant patrauklias istorines temas, daugybę civilizacijų, tikrą žaidimo eigą ir epinę grafiką.

Įdomu tai, kad serijos dirbtinio intelekto (DI) žaidėjų galimybės yra šiek tiek ribotos, todėl jie neturi pranašumo prieš žaidėjus. Taip užtikrinamas sąžiningas žaidimas, kuris patinka daugumai pastarųjų.

Imperijų amžius bėgant metams

Imperijų amžius bėgant metams

Rašant (2022 m. sausio mėn.), „Age of Empires“ yra devyni žaidimai. Peržiūrėkite pagrindinius kompiuteriui skirtus pavadinimus:

Imperijų amžius (1997)

Tai buvo pirmasis „Age of Empires“ žaidimas, kurį „Ensemble Studios“ išleido 1997 m. „Xbox Game Studios“ paskelbė šį pavadinimą, kuriame panaudotas „Genie“ žaidimo variklis. Nebuvo daug RTS žaidimai buvo prieinamas tada, ir tai buvo pirmasis istorinės temos.

„GameSpot“, populiariai žinomas dėl išsamių žaidimų apžvalgų, „Age of Empires“ apibrėžė kaip „Blizzard Entertainment“ žaidimų „Warcraft: Orcs & Humans“ ir „Sid Meier's Civilization“ derinį. Tačiau ši amerikietiška vaizdo žaidimų svetainė taip pat apibūdino savo dizainą kaip šiek tiek painų. Nepaisant šio ir kitų neigiamų kritikų atsiliepimų, šis žaidimas buvo gerai įvertintas – per trejus metus buvo parduota daugiau nei trys milijonai vienetų.

„Microsoft“ paskelbė „Age of Empires“ išplėtimo paketą „Age of Empires: The Rise of Rome“ 1998 m.

Age of Empires II (1999)

Kaip ir pirmasis Age of Empires pavadinimas, Age of Empires II: The Age of Kings panaudoja Genie žaidimo variklį. Šių pavadinimų žaidimai taip pat yra panašūs. Tačiau, skirtingai nei jo pirmtakas, kuriame žaidėjai gali rinktis iš dvylikos civilizacijų, „Age of Kings“ naudoja trylika iš Artimųjų Rytų, Azijos ir Europos.

2000 m. buvo išleista „Age of Kings“ plėtra „The Conquerors“. Daugumą žaidėjų sužavėjo tai, kad jame buvo papildomų naujų funkcijų, įskaitant dar penkias civilizacijas.

Age of Empires III (2005 m.)

Tai trečioji pagrindinė „Age of Empires“ serijos dalis. „Age of Empires III“ gali pasigirti daugybe naujų funkcijų, tokių kaip gimtieji miestai, suteikiantys žaidėjams išteklių ir atnaujinimų. „WarChiefs“, pirmoji šio žaidimo plėtra, žaidimų pasauliui buvo pristatyta 2006 m. 2007 m. „Microsoft Game Studios“ išleido antrąją plėtrą „The Asian Dynasties“.

Age of Empires IV (2021 m.)

„Relic Entertainment“ bendradarbiavo su „World's Edge“, kad sukurtų „Age of Empires IV“, iš pradžių išleistą 2021 m. spalio mėn. pabaigoje. Jame yra keletas „Age of Empires II“ funkcijų. Kanados svetainė „MobileSyrup“, kurioje apžvelgiami įvairūs technologijų produktai, netgi apibūdino šį pavadinimą kaip pastarąjį, bet su nauju dažų sluoksniu.

Taip pat pažymėtina, kad „Age of Empires“ taip pat turi šiuos papildomus žaidimus:

 • Mitologijos amžius (2002 m.)
 • Mitologijos amžius: titanai (2003)
 • Age of Empires: The Age of Kings (2006 m.)
 • Imperijų amžius: mitologijos (2008)
 • Age of Empires Online (2011 m.)
Imperijų amžius bėgant metams
Lažybos dėl Age of Empires

Lažybos dėl Age of Empires

Dauguma vaizdo žaidimų entuziastų mėgsta leistis į Age of Empires lažybas. Tai apima įmones, kurios siekia maksimaliai padidinti savo pelną. Tačiau tai ne viskas apie materialinę naudą. Didelę dalį šioje veikloje dalyvaujančių šalių užburia jos teikiamas azartas.

Be to, „Age of Empires“ esporto lažybos yra patogiai paprastos. Pirmiausia, lažybininkai privalo identifikuoti bukmeiką su unikaliu jų ieškomų funkcijų deriniu. Tada jie turi finansuoti savo lošimo sąskaitas, kad galėtų statyti už pageidaujamą Age of Empires komandą ar žaidėjus. Tai taip paprasta!

Kaip jau pastebėjo daugybė patyrusių žaidėjų, statymai dėl Age of Empires yra panašūs į lažybas daugelyje kitų sporto renginių. Lošėjai gali rinktis iš daugybės rungtynių. Dar patraukliau yra tai, kad yra didelis baseinas eSport lažybų svetainės prieinami, visi teikia jiems skirtingas rinkas.

Labai svarbu išmokti pagrindinius AoE lažybose vartojamus terminus, kad išvengtumėte neapgalvotų klaidingų skaičiavimų. Pavyzdžiui, norint atlikti pinigų linijos statymą, lošėjai turi numatyti, kuri komanda greičiausiai laimės tam tikrą įvykį. Jei kas nors to nesuvokia iš pradžių, gali būti sudėtinga pasidomėti šia legendine sporto šaka.

Lažybos dėl Age of Empires
Kodėl „Age of Empires“ populiarus?

Kodėl „Age of Empires“ populiarus?

Be jokios abejonės, „Age of Empires“ turi vieną didžiausių gerbėjų pasaulyje. Kodėl esporto mėgėjams negali pakakti šios strateginių vaizdo žaidimų serijos? Toliau pateikiamos pagrindinės priežastys.

„Age of Empires“ interneto bendruomenė

„Age of Empires“ virtuali bendruomenė yra plati ir apima žaidėjus iš visų pasaulio šalių. Šiuos asmenis sieja ne tik meilė šiam esporto titului. Jie taip pat apšviečia vienas kitą įvairiomis temomis, įskaitant:

 • Kaip naršyti „Age of Empires“ forumuose ir gauti iš jų maksimalią naudą
 • Age of Empires renginiai ir lažybų galimybės
 • Kaip patobulinti savo AoE žaidimo ir lažybų įgūdžius
 • Geriausios dabartinių „Age of Empires“ pavadinimų savybės ir tai, ką jie norėtų matyti būsimuose leidimuose

Šios bendruomenės darnumas kiekvieną dieną pritraukia daugiau „Age of Empires“ gerbėjų, todėl šis žaidimas tampa dar populiaresnis.

Žaisti Age of Empires internete

„Age of Empires“ žaidimo paprastumas yra dar vienas veiksnys, kuris ir toliau patraukia aistringų esporto žaidėjų dėmesį. Net nereikia ilgametės patirties, kad galėtumėte žaisti šį žaidimą internete, namuose, kelyje ar bet kurioje kitoje tinkamoje vietoje.

Kodėl „Age of Empires“ populiarus?
Kaip žaisti Age of Empires

Kaip žaisti Age of Empires

Kai kurie žaidėjai teikia pirmenybę „Age of Empires“. kiti vaizdo žaidimai nes nesunku patenkinti sistemos reikalavimus ir mėgautis įvairiais pavadinimais. Tai 64 bitų procesorius, 8 GB RAM (atmintis) ir NVIDIA® GeForce® GT 420 (grafika). Atminkite, kad jie nėra fiksuoti; be to, jie gali skirtis priklausomai nuo „Age of Empires“ dalies.

Didžiausio amžiaus imperijų žaidėjai ir komandos

Prie šios vaizdo žaidimų serijos populiarumo prisidėjo ir žinomi „Age of Empires“ žaidėjai. Dažniausiai jaunesni žaidėjai į juos žiūri. Jie dažnai žaidžia šį žaidimą, kad pagerintų savo įgūdžius ir, tikiuosi, būtų tokie pat geri, kaip žaidėjai, kuriais žavisi.

Dauguma šiuolaikinių „Age of Empires“ žaidėjų turi gerbėjų, kurie seka kiekvieną jų žaidžiamą mačą. Be to, jie remia šias žaidėjų komandas ir skatina savo draugus įšokti į gretas. Tai labai padidino šio RTS pripažinimą pasauliniu mastu.

Kaip žaisti Age of Empires
Ar yra „Age of Empires“ čempionatas?

Ar yra „Age of Empires“ čempionatas?

Taip. Yra įvairių Age of Empires pasauliniai turnyrai kur žaidėjai ir komandos kovoja tarpusavyje, kad laimėtų tam tikrą sumą. Daugeliu atvejų prizinis fondas dalijamas dalyvaujančioms komandoms, tačiau iš anksto nustatytu santykiu. Kadangi ši vaizdo žaidimų serija turi įvairių pavadinimų, kitos turnyro funkcijos skiriasi.

Pavyzdžiui, 2020 m. pasaulio taurės turnyras 2 prieš 2 vyko Age of Empires II komandoms. Jis buvo su 2 prieš 2, GSL sistema ir vieno pašalinimo formatu bei 28 570 USD priziniu fondu. Pirmą vietą (Kinija A) ir antrąją (Norvegija A) užėmusios „Age of Empires“ komandos gavo atitinkamai 7200 ir 5100 USD.

2021 m. vyko pasaulinis čempionatas „Age of Empires III“ žaidėjams. Skirtingai nuo 2020 m. pasaulio taurės 2 prieš 2, šio turnyro prizinis fondas siekė 5 000 USD. Nugalėtojas Haitchas namo parėjo su 1500 USD, o antrasis laimėtojas Mitoe gavo 1000 USD.

Pažymėtina, kad „Age of Empires“ pasaulio čempionatuose dalyvauja įvairios jurisdikcijos. Tai yra Jungtinė Karalystė, Kanada, Suomija, Austrija, JAV, Turkija, Prancūzija, Nyderlandai, Australija, Vokietija ir Lenkija. Kaip ir tikėtasi, šiuose turnyruose besivaržantys žaidėjai ir komandos investuoja daug laiko ruošdamiesi įveikti varžovus ir didžiuotis savo šalimis.

Ar yra „Age of Empires“ čempionatas?
Lažybos dėl Age of Empires pas tiekėjus

Lažybos dėl Age of Empires pas tiekėjus

Lankytojai gali lažintis dėl AoE daugybėje galimų esporto lažybų svetainių. Tačiau visada yra fantastiška idėja prieš renkantis bukmedžio ypatybes. Peržiūrėkite kai kuriuos klausimus, į kuriuos kiekvienas turėtų atsakyti prieš registruodamasis platformoje, kurioje galite lažintis šioje vaizdo žaidimų serijoje:

 • Ar tai siūlo palankias Age of Empires šansus?
 • Kokie yra galimi įnešimo ir išėmimo mokėjimo būdai? Ar jie saugūs ir greiti?
 • Ar pateiktos įmokos ir išėmimo galimybės priima žaidėjo vietinę valiutą?
 • Ar galima statyti „Age of Empires“ mobiliajame telefone?
 • Ar žaidėjai gali pasiekti „Egaming“ lažybų programą keliomis kalbomis?
 • Ar lažybų tarpininko klientų aptarnavimas yra patikimas ir jame yra patogus būdas?
 • Kuri institucija suteikė lažybininkui licenciją veikti lošėjo jurisdikcijoje?
 • Ar lažybų agentas ėmėsi kokių nors konkrečių priemonių, kad būtų neįmanoma įsilaužti į vartotojų paskyras?

Labai svarbu gauti pakankamai gerų atsakymų į šiuos klausimus, nes tai lemia, ar žaidėjas turi fantastišką Age of Empires lažybų patirtį, ar siaubingą. Kai jie naršo internete ieškodami geriausių „Age of Empires“ paslaugų teikėjų, čia yra keletas aukščiausio lygio parinkčių, apie kurias jie gali pagalvoti:

 • 22 Bet
 • Casumo
 • 1xBet
 • TonyBet
 • Betssonas
 • Tarpininkas
 • 10 Bet
Lažybos dėl Age of Empires pas tiekėjus
Sekite geriausias Age of Empires komandas, kad statytumėte tiksliai

Sekite geriausias Age of Empires komandas, kad statytumėte tiksliai

Jei žaidėjas nori lažintis dėl Age of Empires, jis turėtų sužinoti šį vaizdo įrašą geriausios žaidimo komandos ir naujausius jų pasirodymus. Tai galėtų padėti jiems lažybų kelyje, nes bus lengviau nuspėti favoritus ir varžovus.

Štai keletas žymių „Age of Empires“ komandų, kurias verta sekti:

Pasekmės

Ši komanda yra žinoma dėl to, kad dalyvauja „Age of Empires II“ turnyruose, kurių pirmasis buvo „Into the Darkness“ (2016), kurį laimėjo. Tada „Aftermath“ sudarė MbL, Liereyy ir Hearttt, bet dabar Hera ir Nicov taip pat yra šios komandos nariai.

Komanda GamerLegion

Ši Vokietijos esporto organizacija buvo įkurta 2017 m. Nors dauguma žmonių ją žino, kad sudarė „League of Legends“ sąrašus, ji taip pat turi puikią „Age of Empires“ komandą.

Vietnamo legendos (VNA)

Iš pradžių „All“, „KoolPixel“ ir „Binh“ įkurta „Vietnam Legends“ beveik du dešimtmečius dalyvauja „Age of Empires“ turnyruose. 2022 m. sausio mėn. šios komandos aktyvią komandą sudarė ACCM, SongSong, CooL, saymyname ir BadBoy.

Suomija

Šią komandą įkūrė Suomijos Age of Empires II žaidėjai, panorę kartu dalyvauti šio titulo turnyruose. Jo aktyvūs žaidėjai yra Jupe, TheMax, Villese, Rubenstock ir Zuppi.

Daugiau žinomų „Age of Empires“ komandų yra Team Secret, Infinity Legends, SalzZ, Tempo Storm, Rulers of Rome, Clown Legion, Dark Empire ir Heresy.

Sekite geriausias Age of Empires komandas, kad statytumėte tiksliai
Už ir prieš

Už ir prieš

Dauguma lažybų dalyvių, planuojančių pradėti savo Age of Empires lažybų ar žaidimo kelionę, nori žinoti, kas jiems naudinga. Na, tai yra privalumai ir trūkumai, kurių galima tikėtis.

Argumentai "už"

 • Prieinamumas: Dauguma „Age of Empires“ žaidimų yra gana lengvai pasiekiami, nes juos galima rasti „Steam“, „Microsoft Store“ ir „Xbox Game Pass“. Be to, daugumą dalių galima nemokamai žaisti „iOS“, „Windows“ ir „Android“ įrenginiuose.
 • Grojamumas: Bet kuris susidomėjęs žaidėjas gali žaisti „Age of Empires“. Pakanka perskaityti keletą straipsnių apie tai, kad sužinotumėte apie žaidimo eigą ir temas, kad tiksliai žinotumėte, ko tikėtis. Tačiau nuosekli praktika yra privaloma tiems, kurie tikisi tobulinti savo įgūdžius.
 • Švietėjiškas: Įdomu tai, kad „Age of Empires“ suteikia daugiau nei tik pramogą. Jis taip pat suteikia žaidėjams naudingų įgūdžių, tokių kaip įvairių išteklių panaudojimas, klestėjimas labai konkurencingoje aplinkoje ir naujovės.
 • Kokybė: Age of Empires yra puikus pasirinkimas ieškantiems geriausių esport žaidimų šiuo metu rinkoje. Jo vizualiniai elementai ir grafika bėgant metams nepaprastai patobulėjo. Taip pat pastebimai patobulintos kitos jo funkcijos, pvz., civilizacijos, AI ir garso takeliai.

Con

 • Nors šią žaidimų seriją žaisti gana paprasta, ją įvaldyti yra šiek tiek sudėtinga, ypač žaidėjams mėgėjams.
Už ir prieš
„Age of Empires“ šansų supratimas

„Age of Empires“ šansų supratimas

„eSport“ žaidimuose, tokiuose kaip „Age of Empires“, koeficientai parodo konkretaus rezultato tikimybę. Tai gali būti taip, kaip konkreti komanda laimi turnyrą arba žaidėjas įveikia kitą.

Jie padeda lažybininkams apskaičiuoti galimą grąžą po lažybų įvairiose „Age of Empires“ rungtynėse. Paprastai jie skiriasi priklausomai nuo bukmedžių ir gali būti įvairių formatų. Laukėjai turėtų juos suprasti, kad atskirtų favoritus nuo varžovų ir atliktų pačius pagrįstiausius statymus.

Žemiau pateikiami populiariausi AoE šansų lažybų agentų tipai:

 • Trupmeniniai šansai: šie koeficientai yra populiarūs tarp JK esporto lažybų svetainių. Dauguma lažybų juos mėgsta, nes yra gana paprasti. Pavyzdžiui, jei tam tikros „Age of Empires“ komandos koeficientas yra 2/5, žaidėjai gauna 2 USD už kiekvienus 5 USD, kuriuos stato ir laimi.
 • Dešimtainis koeficientas: Dauguma lažybų taip pat gali lengvai apskaičiuoti savo galimus laimėjimus naudodami dešimtainius koeficientus. Jiems tereikia iš jų padauginti savo akcijų paketą.
 • Amerikos šansai: amerikietiškus koeficientus daugiausia siūlo JAV arba Kanados sporto lažybų svetainės. Jie gali būti teigiami skaičių šansai arba neigiami skaičių šansai. Pirmasis rodo galimą išmokėjimą, kai žaidėjas stato 100 USD, o antrasis nurodo, kiek reikia statyti, kad būtų tikimybė laimėti 100 USD.
„Age of Empires“ šansų supratimas
Lažybų patarimai ir gudrybės

Lažybų patarimai ir gudrybės

Age of Empires lažybininkai gali pasinaudoti keliais praktines strategijas mėgautis lažybomis šiame eSport. Galima pradėti pasirinkus tik geriausią vaizdo žaidimų lažybų svetainę, priimančią lošėjus iš jų šalies. Idealiu atveju jų pasirinktas lažybų agentas taip pat turėtų turėti mobiliesiems pritaikytą svetainę, įvairias mokėjimo parinktis, būsimus klientų aptarnavimo agentus ir patogius lažybų koeficientus.

Kitas patogus „Age of Empires“ lažybų patarimas – ištirti šį žaidimą prieš statant. Laukėjai turėtų patikrinti būsimus turnyrus ir dalyvaujančias komandas / žaidėjus, kad nustatytų geriausias lažybų galimybes.

Mėgėjai neturėtų galvoti apie profesionalių Age of Empires lažybų konsultacijas; jie gali išmokti ką nors ar du apie tai, kaip laimėti.

Lažybų patarimai ir gudrybės