Betwinner bukmedžių apžvalga - Atsakingas Lošimas

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
Premija100% iki 100 € + 150 nemokamų sukimų
Didžiulė žaidimų įvairovė
Dosnios premijos
Geras klientų aptarnavimas
Puikus mokėjimų pasirinkimas
Gaukite savo premiją
Patikima
Patvirtinta
Saugu
Didžiulė žaidimų įvairovė
Dosnios premijos
Geras klientų aptarnavimas
Puikus mokėjimų pasirinkimas
Betwinner
100% iki 100 € + 150 nemokamų sukimų
Gaukite savo premiją
Atsakingas Lošimas

Atsakingas Lošimas

Trumpai tariant, niekada neturėtumėte statyti daugiau pinigų nei turite ir visada yra tikimybė prarasti net ir atlikus geriausią tyrimą. Jei statysite virš savo limito, tai gali sukelti problemų asmeniniame gyvenime.

Kiek statysite, priklauso nuo jūsų pačių sprendimo, o galimi nuostoliai neturėtų būti pakankamai rimti, kad būtų iššūkis jūsų kasdieniam gyvenimui. Nustatykite statymo limitą ir laikykitės jo, kad ir kas nutiktų.

Sustojimas

Kita galima daugelio žaidėjų problema yra žinoti, kada sustoti. Jei manote, kad galite sau leisti nuostolius, sustokite, o jei tikrai nerimaujate, kad negalite sustoti, susiraskite ką nors, kas galėtų jums priminti. Prastos serijos reikia palaukti, kol ateis pozityvesnis statymas ir tikimybė laimėti bus labai didelė.

Tai gali užtrukti kelias dienas ar net savaites. Kai kurie žaidėjai mano, kad nesėkminga serija galiausiai turi būti nutraukta, tačiau tai nebūtinai yra tiesa. Blogos juostos gali tęstis daug ilgiau, nei žmonės tikisi.

Atidėkite emocijas į šalį

Kitas dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad mėgstamos komandos stebėjimas nebūtinai reiškia, kad ji yra geriausia konkurse. Jie gali būti tik ta komanda, kuri, JŪSŲ nuomone, yra geriausia ir gali nelaimėti. Atidėkite savo emocijas į šalį ir statykite pinigus į gerai ištirtus statymus be jūsų asmeninio šališkumo.

Kai kuriuos statymus labai sunku nuspėti, todėl jų reikėtų vengti, jei nesate visiškai tikri dėl rizikos dėl teisingų balų ir kitų statymų. Kai kurių statymų beveik neįmanoma pasirinkti pradedantiesiems, todėl geriausia juos patikėti turintiems daugiau žinių. Tai protingas būdas išvengti nuostolių ir lėtai lavinti įgūdžius.

Tyrimas

Kita svarbi lažybų strategijos dalis – skirti laiko tyrimui ir būti labai nuodugniam. Gaukite patarimų iš įvairių šaltinių ir apsvarstykite galimą riziką. Nesiblaškykite nuo laiko, emocijų ir nesiblaškykite kitų.

Kuo ilgiau tyrinėjate ir matysite teigiamus rezultatus, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų laimėjimai gali tęstis be didelių nuostolių ateityje. Be to, jei pastebite, kad vieno tipo lažybos jums sekasi minimaliai, geriausia susirasti kitą statymo tipą ir padaryti kažką kitokio.

Nesivaikykite savo nuostolių

Jūs neturėtumėte bandyti vaikytis savo pralaimėjimų ir vėl lygiuotis. Tai yra nelaimės receptas ir dažnai lemia daugiau lažybų, nei galite sau leisti. Žaidėjai tai daro dažnai ir yra emocinis atsakas, kuris turi būti greitai suvyniotas, kad būtų sėkmingas ilgalaikėje perspektyvoje.

Daug kartų žaidėjai išleidžia per daug pinigų grįždami ten, kur buvo finansiškai, ir tai paprastai neveikia, todėl nedarykite to. Atminkite, kad joks statymas nėra 100 % tikras, kad jį laimės net geriausias žaidėjas.

1xBet:Iki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Gaukite savo premiją
22BET
22BET:Iki 600 USD
Loot.bet
Loot.bet:100 € indėlio premija

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close