22BET bukmedžių apžvalga - Žaidynės

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
PremijaIki 600 USD
Didelis žaidimas
Gaukite savo premiją
Patikima
Patvirtinta
Saugu
Didelis žaidimas
22BET
Iki 600 USD
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją
Žaidynės

Žaidynės

22Bet eSports galerija yra viena geriausių šiame versle. Jame yra daug įvairių ir kokybiškų e-Sporto žaidimų, kurie imituoja visus pagrindinius žaidimus, įskaitant rankinį, futbolą, amerikietišką futbolą, krepšinį ir pan.

Tačiau dominuojantys šaudyklės 22Bet yra pirmojo asmens šaudyklės ir kelių žaidėjų kovos žaidimai. „22Bet“ aprėpties diapazonas yra susijęs su įvairove ir geriausiu įmanomu „eSports“ žaidėjų aprūpinimu.

Legendų lyga (LoL)

Legendų lygos yra vienas populiariausių eSporto žaidimų. Be jokios abejonės, 22Bets suteikia jam tokio aprėpties, kokio jis nusipelnė. Žaidėjai turi daug specialių rinkų ir didesnių nei vidutinių lažybų koeficientų. Taip pat verta paminėti, kad žaidėjai turi galimybę statyti apie visas rungtynes prieš jiems prasidedant, bet ir realiu laiku.

Per 22Bet svetainę arba mobiliąją programėlę LOL žaidėjai gali patekti į tarptautinius turnyrus ir rungtynes, žaidžiamas specialiuose regionuose. Europos LEC, Pietų Korėjos LCK ir Europos LEC pirmauja 22Bet LOL dažniausiai žaidžiamų žaidimų sąraše.

Counter Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive, CSGO, yra vienas sekmiausių pirmojo asmens šaudymo žaidimų. CSGO žaidėjai 22Bet paprastai turi daugybę pasirinkimų ir lažybų rinkų. Pradedantiesiems žaidėjai gali lažintis dėl tiesioginių rungtynių ar serijų nugalėtojų. 22Bet turi ne tik keletą specialių rinkų, bet ir apima daugybę pagrindinių turnyrų, kai tik jie tampa prieinami.

Dota 2

Dota 2 yra vienas iš dažniausiai žaidžiamų žaidimų 22Bet. Šio žaidimo populiarumui didelę įtaką turi tai, kad jis siūlo vieną didžiausių kainų. Be to, 22Bet siūlo ne tik pavyzdinius, bet ir nedidelius turnyrus.

Čia aptariamos lažybų rinkos – nuo kasdienių žemėlapių ir serijų laimėtojų iki lažybų dėl pagrindinių tikslų. Pavyzdžiui, žaidėjams patinka, kad jie gali lažintis dėl kritinių įvykių, tokių kaip pirmoji komanda, įsiveržusi į priešininko bazę ir kitas specialias rinkas.

Raketų lyga

Raketų lyga yra dar viena populiari eSporto lažybų galimybė. Šis žaidimas ypač skiriasi nuo kitų žaidimų, nes jame klasikiniai futbolo elementai derinami su ekstremaliais automobilio veiksmais. Dėl to „Rocket League“ žaidimai yra geriausias pasirinkimas tarp lažybų dėl adrenalino antplūdžio. Be to, lažybų koeficientai yra gana dosnūs.

Be šių keturių, oficialioje 22Bet svetainėje yra ir kitų parinkčių. Nauji žaidėjai visada gali pradėti savo kelionę žaisdami populiariausius žaidimus. Tačiau užpildytas eSports skyrius siūlo daug daugiau.

1xBet:Iki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Gaukite savo premiją
22BET
22BET:Iki 600 USD
Loot.bet
Loot.bet:100 € indėlio premija

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close