10betESports Apžvalga

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Lėšų įnešimo būdai
MasterCardVisaPaysafe CardPayPalNetellerSkrillTrustly
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Apie

10bet yra populiari lošimų bendrovė, turinti daugiau nei milijoną registruotų aktyvių vartotojų. Ji buvo įkurta dar 2003 metais pagal Lošimų komisijos licenciją. Šiuo metu jis yra registruotas Maltoje ir reguliuojamas pagal Maltos žaidimų institucija. 

Bendrovė taip pat turi Švedijos verslą tuo pačiu pavadinimu, licencijuotą Švedijos lošimų tarnybos. 10bet valdo Ocean Star Limited, įmonė, kuri taip pat registruota Maltoje. Ji taip pat turi nuotolinę lažybų tarpininko licenciją Airijoje. Licenciją bendrovei Blue Star Planet Limited išdavė Pajamų komisija.

Kodėl statyti 10bet

10bet siūlo platų privalumų spektrą, todėl jis visada populiarėjo. Žemiau pateikiamos kelios priežastys, kodėl verta statyti 10 statymų.  

 • Žaidimo įvairovė: 10bet turi nuostabią žaidimų seriją, kurioje žaidėjai gali statyti. Jie apima daugybę lygų, turnyrų ir sporto renginių, siekiant užtikrinti, kad žaidėjai turėtų daugiausiai pasirinkimų. Tai apima visus pagrindinius eSporto renginius.

 • Premijos: Kita priežastis prisijungti prie 10bet yra mėgautis visomis siÅ«lomomis pelningomis premijomis. Už prisijungimą prie svetainės žaidėjai gali gauti iki 100 eurų premijų.

 • Bankininkystės parinktys: 10bet turi platų saugių bankininkystės galimybių pasirinkimą. Tai reiÅ¡kia, kad visi klientai gali mėgautis bankininkystės patogumu pasirinktais kanalais. Kai kurios mokėjimo parinktys apima „Visa“ kortelę, „MasterCard“, „Paysafe“, „Skrill“, „Neteller“ ir „ecoPayz“.

 • Sąsaja: 10bet vartotojo sąsaja yra gana patraukli ir lengvai narÅ¡oma. Dėl to jis tinka naujiems žaidėjams, kurie dar neturi priprasti prie internetinių lažybų veikimo.

 • eSporto statymai: ESports statymai nėra gana paplitę daugelyje lažybų svetainių. Tačiau 10bet yra tarp geriausių lažybų tiekėjų, siÅ«lančių platų eSporto įvykių ir lažybų parinkčių asortimentą.

 • Å ansai: 10bet suteikia konkurencingus lažybų koeficientus, dėl kurių žaidėjai laimi daugiau.

 • Papildomos funkcijos: Dėl daugybės kitų funkcijų geriau statyti 10 bet. Tai apima pinigų išėmimo ir tiesioginės transliacijos funkcijas.

Mokėjimo būdai

Šiuo metu 10bet turi daugybę mokėjimo galimybių, kurios visos gali būti naudojamos atliekant įnašus. Tačiau žaidėjai gali negalėti naudotis kai kuriomis mokėjimo galimybėmis išėmimui.

Pagrindinės parinktys yra VISA, Verified, MasterCard, Skrill, Neteller, PaySafe, MuchBetter, Trustly ir EPS. Mokėjimas paprastai apdorojamas akimirksniu naudojant visas indėlių mokėjimo parinktis, o operacijos gali atsispindėti vartotojo paskyroje beveik iš karto. 

Išėmimas paprastai trunka nuo vienos iki trijų darbo dienų. Bendrovė turi aukščiausios apsaugos priemones visoms banko galimybėms. Įvairiose mokėjimo parinktyse taip pat yra nustatytos minimalios sumos, kurias žaidėjai gali įnešti arba išsiimti vienu metu.

Populiarūs žaidimai 10bet

10bet leidžia lažintis beveik visuose populiariuose žaidimuose pasaulyje. Tai apima futbolą, tenisą, krepšinį, tinklinį, kriketą, regbį, golfą, automobilių lenktynes, dviračių sportą, žirgų lenktynių MMA ir smiginį. Žaidėjai taip pat gali lažintis dėl santykinai mažiau populiarių žaidimų, tokių kaip futsal, šachmatai ir gėlų futbolas.

Iš kitų konkurentų „10bet“ išsiskiria platus eSporto lažybų pasirinkimas. Du populiariausi žaidimai yra „League of Legends“ ir „Counter-Strike Global Offensive“ (CSGO). Bendrovė visada rengia geriausius turnyrus ir geriausių komandų žaidimus, užtikrindama, kad žaidėjai gautų daugiausiai lažybų pasirinkimuose įvykiuose, kuriuos gali sekti. 

Platus CSGO siūlomų konkursų asortimentas apima „The International“, „Pro League“, „Master League“, „Overwatch“, „Dota 2“, „Rainbow Six“, „King of Glory“, „Volorant“ ir „Starcraft“.

El. sporto lažybų rūšys

10bet atliko fantastišką darbą dėl to, kaip jie organizuoja savo el. sporto lažybų rinkas savo svetainėje. Tai leidžia žaidėjams daug lengviau nustatyti jiems prieinamų statymų tipus bet kuriuo metu. 

Trys pagrindinės eSporto rinkos yra pinigų linijos statymai, skirstomi statymai ir didesnės / mažesnės rinkos. Tačiau ne visose rinkose paprastai pasiekiamos visos funkcijos. Pateikti koeficientai taip pat yra gana konkurencingi.

Statymas už eSports 10bet

Statyti eSports 10bet yra gana paprasta. Norėdami pasiekti visus eSports renginius, žaidėjui tereikia rasti ir spustelėti skirtuką eSports, esantį kairiajame pagrindinio puslapio stulpelyje. Tada žaidėjas gali rūšiuoti visas eSports parinktis pagal galimus lažybų tipus ir rinkas. Be to, svetainėje yra pakankamai daug eSporto žaidimų, dėl kurių žaidėjai gali atlikti statymus. Žemiau pateikiami svarbiausių mėgstamiausių.

Privalumai ir trūkumai naudojant 10bet

Kaip ir visos kitos lažybų svetainės, 10bet turi privalumų ir trūkumų. Privalumai ir trūkumai gali turėti vienodą poveikį kiekvienam žaidėjui dėl skirtingų veiksnių, tokių kaip geografinė padėtis.  

Argumentai "už"

Draugiškas vartotojui: 10bet turi patogią sąsają. Skirtingai nuo daugelio konkuruojančių internetinių lažybų teikėjų, žaidėjams nereikia daug naršyti, kad surastų eSports žaidimų įvykius ir atliktų statymus.

Dosnios premijos: Kitas geriausias 10bet pranašumas yra tai, kad jis siūlo labai patrauklias premijas. Didžioji dalis premijų gali būti panaudota eSporto lažyboms atlikti.  

Momentinis indėlio apdorojimas: Visi indėliai 10bet apdorojami akimirksniu. Tai leidžia žaidėjams bet kuriuo metu mėgautis statymais už mėgstamus žaidimus, nes jiems nereikės laukti, kol bus apdoroti indėliai.  

Žaidimo įvairovė: 10bet taip pat turi gana platų sporto šakų pasirinkimą, dėl kurių žaidėjai gali lažintis. Tai apima eSports kategoriją, kurioje yra daug populiariausių žaidimų.  

Didingi šansai: 10bet yra žinomas dėl to, kad suteikia dosnius koeficientus, o tai reiškia, kad žaidėjai gali gauti didžiausią pelną iš savo statymų. Žaidėjai taip pat gali gauti koeficientus norimais formatais, įskaitant dešimtainį, trupmeninį ir amerikietišką formatą.  

Gyvi statymai: Žaidėjai turi galimybę statyti įvykius žaidime ir prieš rungtynes.  

Minusai

Santykinai ilgas išėmimo laikas: Išėmimo apdorojimo laikas užtrunka santykinai ilgiau. Nėra galimybės apdoroti išėmimo tą pačią dieną.  

Ribotas turnyro aprėptis: 10bet eSports turnyrų ir lygų yra palyginti nedaug. Jie apima tik geriausius ir populiariausius eSporto turnyrus ir lygas.

Žaidynės

Mėgstamiausias eSportas 10bet

Counter-Strike Global Offensive (CSGO)

CSGO yra populiarus kelių žaidėjų šaudymo žaidimas, kuris, atrodo, siūlo daugiausiai lažybų rinkų 10bet. Tai 4-asis Hidden Path Entertainment ir Valve serijos Counter-Strike žaidimas. 

Pagrindinė žaidimo idėja yra ta, kad dvi komandos, teroristai ir kovotojai su terorizmu, kovoja viena su kita, kad įvykdytų bet kurį iš daugelio skirtingų žaidimo tikslų. Pavyzdžiui, kovotojai su terorizmu bando išgelbėti Teroristų komandos sučiuptus įkaitus.  

Dota 2

„Dota 2“ yra dar vienas kelių žaidėjų žaidimas, kuriame yra mūšio arena. Žaidime dalyvauja dvi komandos, kurių kiekvienoje yra po penkis žaidėjus. Kiekviena komanda turi atskirą bazę, kurią turi apsaugoti nuo kitos komandos. Kiekviena komanda turi vieną herojų, turintį unikalių sugebėjimų ir žaidimo stilių. Laimi komanda, kuri sunaikina priešininko bazėje esančią struktūrą, vadinamą Senovės.  

Karalių garbė

Kings garbė taip pat yra dar vienas kelių žaidėjų žaidimas, kuriame yra mūšio arena. Tai vienas populiariausių eSporto žaidimų, kiekvieną mėnesį įrašantis milijonus aktyvių žaidėjų.  

Žaidimas apima personažą, turintį įvairių unikalių sugebėjimų, žudyti priešininkus ir nežaidžiančius personažus. Užmušimai apdovanoja žaidėjus auksu ir patirtimi, naudojama daiktams įsigyti ir atrakinti daugiau veikėjų sugebėjimų.  

Legendų lygos

League of Legends yra kelių žaidėjų žaidimas, kurį sukūrė Riot Games. Jame dalyvauja dvi penkių žaidėjų komandos, kurios turi kautis viena prieš kitą. Pagrindinis kiekvienos komandos tikslas yra apginti savo teritoriją. 

Kiekvienas iš dešimties žaidėjų gali valdyti vieną čempiono personažą. Komanda laimi, kai sunaikina priešingos komandos ryšį, įsiveržusi į jos teritoriją.  

Volorantas

„Valorant“ yra pirmojo asmens šaudyklės žaidimas, kurį sukūrė „Riot games“. Žaidimo veikėjai yra pagrįsti skirtingomis kultūromis iš skirtingų šalių. Žaidėjai gali būti atakuojančioje arba besiginančioje komandoje, kiekvienoje komandoje po penkis žaidėjus. 

Kiekvienas laimėjimas uždirba žaidėjams daugiau žaidimo valiutos, su kuria jie gali įsigyti daugiau ginklų ir mokesčių. Rungtynės paprastai apima 25 raundus. Pirmoji komanda, laimėjusi 13 raundų, tampa rungtynių nugalėtoja.

Pašalinimas

Kaip atsiimti su 10bet

Norint išsiimti pinigų, vartotojas taip pat turi prisijungti prie savo lažybų sąskaitos. Tada jis gali pereiti į pinigų išėmimo puslapį ir pasirinkti tinkamiausią pinigų išėmimo kanalą. Kitas žingsnis – pasirinkti norimą išgryninimo sumą, patvirtinti operaciją ir laukti, kol ji bus apdorota.  

Išėmimo limitai

Išėmimo limitai skiriasi priklausomai nuo naudojamo išėmimo būdo. Minimali suma yra 10 € visoms išėmimo galimybėms, išskyrus banko pavedimą, kurio minimali suma yra 25 €. Didžiausia išėmimo suma yra 50 000 € visoms parinktims, išskyrus „Visa“ korteles ir „MuchBetter“ parinktis. „Visa“ kortelių limitas yra 40 000 eurų, o „MuchBetter“ – 10 000 eurų.

Išėmimai iš mobiliojo telefono

Išsiimti galima mobiliajame telefone, atsižvelgiant į žaidėjo pasirinktus pinigų išėmimo būdus. Kol pinigų išėmimo kanalas leidžia išsiimti mobiliuosius pinigus, žaidėjai turėtų gauti lėšas iš bet kurios vietos.

Premijos

10bet siūlo daugybę premijų visiems kvalifikuotiems žaidėjams. Žaidėjai gali panaudoti premijas, kad lažintųsi daugumoje lažybų rinkų, įskaitant esporto lygas ir turnyrus. 

Verta paminėti, kad premijos skiriasi priklausomai nuo fizinės vietos, iš kurios lošėjas registruojasi į svetainę. Asmenys iš kelių šalių negali gauti jokių 10bet premijų. Įvairių tipų premijos taip pat pateikiamos su skirtingais terminų ir sąlygų rinkiniais.

Premija ir depozitas 10bet

10bet turi keletą depozito premijų pasiūlymų. Dauguma jų yra piniginės premijos iki 50% nuo padarytų indėlių, ribojamos nuo 50 iki 100 eurų. Tačiau eSports žaidimams nėra siūlomos konkrečios indėlio premijos. Suteiktos premijos taip pat turi būti panaudotos per nustatytą laikotarpį, kad jos galiotų.

Registracijos procesas 10bet

Registracijos procesas 10bet yra gana paprastas ir trunka tik kelias minutes. Prisijungimas taip pat nekainuoja pinigų. Pirmiausia žaidėjas turi apsilankyti oficialioje 10bet svetainėje ir spustelėti registracijos nuorodą, kad pradėtų procesą. Kitas žingsnis apima asmens duomenų, kuriuos įmonė naudos identifikavimo ir patikrinimo tikslais, pridėjimą. 

Reikalinga informacija apima gyvenamąją šalį, telefono numerį, el. pašto adresą ir fizinį adresą. Tada žaidėjas pasirinks pageidaujamą vartotojo vardą ir saugų slaptažodį. Jis taip pat gali pasirinkti prieš tęsdamas nustatyti šansų rodymo tipą ir pageidaujamą valiutą.

Įvedęs visus reikiamus duomenis, žaidėjas turi įvesti saugos kodą ir sutikti su visomis sąlygomis. Tada 10bet žaidėjui išsiųs patvirtinimo el. laišką. Paskyra paruošta naudoti, kai žaidėjas spusteli patvirtinimo nuorodą, atsiųstą į jo el. Kitas žingsnis apimtų indėlį ir žaidimo tęsimą.

Premijos reikalavimai 10bet

Visoms 10bet siūlomoms premijoms taikomi keli reikalavimai. Reikalavimai susiję su premijų kvalifikacija ir tuo, kaip žaidėjai gali panaudoti premijas savo naudai. Žemiau yra keletas pagrindinių premijų reikalavimų.

Žaidėjas turi atlikti indėlį

Žaidėjas turi įnešti bent 15 €. Tik tada žaidėjas gali pasinaudoti atitinkama premija. Norint gauti premiją, indėlis turi būti atliktas naudojant bet kokį įnašo metodą, kuris nenaudojamas elektroninėmis piniginėmis. 

Tai reiškia, kad indėliai, atlikti iš Skrill ir Neteller, nebus tinkami gauti premiją. Be to, žaidėjas taip pat turi įvesti premijos kodą, atspindintį skiriamą premiją. Premijos kodai paprastai pateikiami oficialioje svetainėje ir socialinės žiniasklaidos platformose.

Lažybų reikalavimai

Galima lažintis su premijų pasiūlymais eSports žaidimuose, laimėti ir atsiimti laimėjimus. Tačiau žaidėjas turi atitikti kelis atlyginimo reikalavimus, kad galėtų atsiimti bet kokius laimėjimus iš premijos. Pradedantiesiems žaidėjas turi lažintis už kvalifikuotą indėlio sumą ir premiją, gautą mažiausiai penkis kartus. 

Be to, penki statymai turi būti už pavienius statymus su mažiausiai 1,8 koeficientu arba kombinuotus statymus su mažiausiai 1,4 koeficiento pasirinkimu. Galiausiai, žaidėjas taip pat turi įvykdyti lažybų reikalavimus per pirmąsias trisdešimt dienų nuo premijos gavimo, o po to ji prarandama.

Ribotos premijos

Visi premijų pasiūlymai galioja tik atskiriems žaidėjams, namų ūkio adresu, šeimai, el. pašto adresui, telefono numeriui, bendriems elektroniniams įrenginiams, mokėjimo sąskaitos numeriui ir bendram IP. To priežastis yra neleisti žaidėjams statyti statymus kartu su kitais žaidėjais, kad būtų garantuotas pelnas iš premijų, neatsižvelgiant į rezultatus.

Geografiniai reikalavimai

Žaidėjai negali gauti arba pasinaudoti premijų pasiūlymais, jei jų geografinė padėtis nėra reikalavimus atitinkančiose šalyse. Tai nepriklauso nuo pilietybės, nurodytos registruojantis asmens duomenyse.

Mokėjimai

10bet turi daugybę mokėjimo galimybių, užtikrinančių, kad visi žaidėjai galėtų įnešti ar išsiimti lėšas jiems patogiausiu būdu. Įmokas galima atlikti bet kuriuo metu, kad būtų sumažinta tikimybė, kad žaidėjo žaidimų patirtis ilgam nutrūks dėl lėšų trūkumo. 

Pagrindinės 10bet įnašų parinktys yra Visa Card, MuchBetter, Skrill, Neteller, Paysafecard, Trustly, EPS, Sofort ir Euteller. Išėmimo galimybių yra mažiau, įskaitant „Visa“, „ muchBetter“, „Skrill“, „Neteller“, „Trusly“ ir „Fast Bank Transfer“.

Indėliai

Kaip padaryti indėlį 10bet

Pirmas žingsnis įnešant lėšų yra prisijungimas prie 10bet sąskaitos. Prisijungęs žaidėjas turėtų pereiti į indėlio puslapį, kuriame bus rodomos visos įmokų metodų parinktys. Tada žaidėjas pasirenka norimą įnešimo būdą ir pasirenka tinkamą įnešimo sumą. Jei žaidėjas turi premijos kodą, jis taip pat gali įvesti kodą prieš paspausdamas mygtuką „įnešti“. 

Tada žaidėjas bus nukreiptas į mokėjimo apdorojimo puslapį pagal pasirinktą mokėjimo parinktį. Pavyzdžiui, kai įmokas iš el. piniginės, svetainė nukreips žaidėją į jo el. piniginės sąskaitą, kur jis galės atlikti operaciją.

Indėlių ir pinigų išėmimo apdorojimo laikas

Visi indėlių būdai apdorojami akimirksniu. Suma, kurią žaidėjas įneša, paprastai atsispindi jo sąskaitoje per kelias sekundes. Išėmimo apdorojimas paprastai užtrunka šiek tiek ilgiau. Išėmimas iš „Visa“ kortelės ir „Trustly“ užtrunka nuo vienos iki dviejų darbo dienų. Likusios pinigų išėmimo galimybės, išskyrus tiesioginį banko pavedimą, apdorojamos per dvi dienas. Tiesioginiai banko pavedimai užtrunka ilgiausiai – iki trijų darbo dienų.

Atsakingas Lošimas

Azartiniai lošimai suteikia tiek smagumo, kad gali tapti priklausomi. Taip pat yra rizika prarasti pinigus, dėl kurių žaidėjai gali susidurti su finansinėmis problemomis. Atsakingas lošimas yra geriausias sprendimas norint išvengti tokių galimų padarinių. Norėdami tai padaryti, žaidėjai turėtų planuoti, kiek laiko ir kaip dažnai jie turėtų lošti, ir laikytis plano, nepaisant jų lošimo veiklos.

Žaidėjai taip pat turėtų išmokti valdyti savo bankrotą, kad sumažintų nuostolius ir padidintų pelną. Biudžeto sudarymas ir efektyvios lažybų strategijos laikymasis yra geriausias sprendimas tam. Tais atvejais, kai žaidėjas negali kontroliuoti savo lošimo veiklos, gali būti gera idėja ieškoti profesionalios pagalbos.

Parama

10bet klientų aptarnavimo parinktys

10bet siūlo patikimas klientų aptarnavimo paslaugas, kad vartotojai galėtų mėgautis geriausia lažybų patirtimi. Visi klientų aptarnavimo kanalai pasiekiami 24 valandas per parą. Atsakymai į užklausas paprastai užtrunka apie 24 valandas, priklausomai nuo daugelio veiksnių, pvz., kanalo perkrovos, gyvenamosios šalies ir naudojamo kontaktinio kanalo. Pagrindiniai klientų aptarnavimo kanalai yra šie:  

 • paÅ¡tas – support@10bet.com
 • Telefonas - +35924925973, +35314372476, +35627780155
 • Tiesioginis pokalbis – pasiekiamas prisijungus

Klientų aptarnavimo atstovai yra gana profesionalūs, atsakydami į užklausas. Jie pateikia tikslius atsiliepimus paprasčiausiais terminais, kad padėtų išspręsti žaidėjo problemas per trumpiausią laiką. Jie taip pat gana draugiški, o tai aiškiai parodo, kaip jie rūpinasi savo klientais.

Sąskaita

Sąskaitos registravimas 10bet yra gana paprastas procesas. Visas procesas gali užtrukti tik kelias minutes, jei viskas bus padaryta teisingai. Prieš pradėdami registracijos procesą, žaidėjai turi patvirtinti savo tinkamumo statusą. Žaidėjai iš šalių, neturinčių teisės lažybų svetainėje, neturėtų gaišti laiko kurdami paskyrą.  

Reikalavimai

Norėdami užsiregistruoti, žaidėjas turi būti 18 metų ar vyresnis. Žaidėjas taip pat turi turėti galiojantį el. pašto adresą. Norėdami atlikti statymus po registracijos, žaidėjas taip pat turės įnešti lėšų į sąskaitą.  

Kaip susikurti sąskaitą 10bet

Norėdami pradėti registracijos procesą, žaidėjas turi apsilankyti oficialioje 10bet svetainėje. Tada žaidėjas gali spustelėti mygtuką „Prisijungti“, esantį viršutiniame dešiniajame svetainės pagrindinio puslapio kampe. Svetainėje bus atidaryta registracijos forma, kurią žaidėjas turi užpildyti prieš tęsdamas. Tam tikra reikalinga informacija apima vardą, el. pašto adresą ir gimimo datą. Žaidėjas taip pat turi pasirinkti galimą vartotojo vardą ir pageidaujamą slaptažodį.

Prieš užbaigdami registracijos procesą, žaidėjai gali pasirinkti, kaip jų paskyroje bus rodomi šansai. Trys galimos parinktys yra dešimtainė, trupmeninė ir amerikietiška. Po to žaidėjas turi perrašyti puslapyje nurodytą apsaugos kodą ir sutikti su sąlygomis. 

Tada žaidėjas gali spustelėti „sukurti paskyrą“, kad užbaigtų procesą. Galiausiai žaidėjui išsiunčiamas patvirtinimo el. laiškas su nuoroda. Žaidėjas turi atidaryti el. laišką ir spustelėti nuorodą, kad užbaigtų registracijos procesą.

Saugumas

Elektroniniai nusikaltimai tapo gana paplitę ir paveikia beveik visas pramonės šakas, įskaitant internetinių lošimų pramonę. Dėl to daugelis žaidėjų mažai pasitiki įnešdami arba išimdami grynuosius pinigus į žaidimų sąskaitą ir iš jos. Tačiau dėl visų įmonės nustatytų saugos funkcijų tai netaikoma 10bet nariams.  

Apsaugos ypatybės

 • Naujausia Å¡ifravimo technologija: 10bet naudoja geriausią turimą duomenų Å¡ifravimo technologiją ir reguliariai ją atnaujina, kad iÅ¡vengtų bet kokios galimos grėsmės. Å ifravimas užtikrina, kad sukčiai ir įsilaužėliai negalės pasiekti jokios kompromituojančios informacijos.  

 • Greita pagalba: 10bet taip pat siÅ«lo greitą klientų aptarnavimą, kuris pravers naujiems žaidėjams. Greiti klientų atstovų atsakymai sumažina tikimybę, kad žaidėjai padarys klaidų, kurios gali pakenkti jų pinigams ar asmeninei informacijai.  

 • Skaidrus auditas: 10bet atlieka skaidrų auditą, kurį paprastai atlieka nepriklausoma audito įmonė. Auditas garantuoja žaidėjams, kad įmonė yra patikima.

 

Kaip minėta aukščiau, visi bankiniai procesai yra užšifruoti, kad būtų išvengta perėmimo galimybių. Svetainėje prieinami bankininkystės kanalai taip pat yra patikimi ir gerbiami. Visa tai padeda apsaugoti vartotoją nuo sukčiavimo.

Naudotojai taip pat turėtų dėti pastangas, kad sumažintų arba pašalintų tikimybę būti apgautam. Tai apima bankininkystės vengimą prisijungus prie viešojo „Wi-Fi“ ir stiprių slaptažodžių.

Kilus bet kokiems įtarimams, žaidėjai turėtų stebėti, ar jų paskyrose nėra keistų veiksmų.

Patarimai Ir Triukai

Yra patarimų ir gudrybių, kuriuos žaidėjai gali panaudoti 10bet norėdami pagerinti savo žaidimų patirtį. Pagrindiniai iš jų pirmiausia yra susiję su premijomis ir kitomis akcijomis. 

Premijos

Pavyzdžiui, pasveikinimo premija sudaro tik 50% pirmojo įnašo, o ne daugiau kaip 50 eurų. Tačiau žaidėjai negali pasiekti šios premijos nenaudodami kodo „PLAY50“. Kai kurie premijų pasiūlymai taip pat paprastai nėra atvirai reklamuojami. Todėl žaidėjai turėtų stengtis ieškoti galimų premijų pasiūlymų ir jais pasinaudoti.

Naujienlaiškis

10bet naujienlaiškių prenumerata leidžia žaidėjams gauti visus naujausius naujienas apie akcijas ir pasiūlymus. Pasiūlymai gali apimti premijas ir nemokamus statymus. Naujienlaiškiuose dažniausiai pateikiama svarbiausių savaitės įvykių statistika, kurią žaidėjai gali panaudoti priimdami pagrįstus lažybų sprendimus.

Lažybų strategija

Tinkamos lažybų strategijos radimas yra dar vienas triukas, kurį dažniausiai naudoja dauguma elitinių lošėjų, kad pagerintų savo laimėjimo galimybes. Tai ypač pasakytina apie statymų ir statymo sumos derinį. Geros strategijos taip pat gali padėti žaidėjui kontroliuoti savo lažybų veiksmus.

eSport koeficientai ir lažybos

Kitas patarimas yra pasinaudoti eSports šansais. Jie turi puikius šansus, o tai reiškia, kad žaidėjai gauna didesnes išmokas, jei laimi savo statymus. Taip pat labai smagu sekti eSportą, suteikiantį žaidėjams nieko kito, nei geriausi lažybų pasaulyje.

Žaidėjai turėtų vengti lažybų remiantis emocijomis. Taip yra todėl, kad emocijos gali neigiamai paveikti jų lažybų sprendimus. Emocijomis paremti statymai taip pat gali turėti žalingo psichinio poveikio, ypač jei statymai žaidėjui nepasiteisina. Be to, žaidėjai taip pat turėtų vengti lažybų, kai jų protiniai pajėgumai nėra geriausi, pavyzdžiui, girti ar patiria stresą.

Kada atlikti statymus

Kitas triukas, kurį gali panaudoti žaidėjas – laukia geriausių progų atlikti statymus. Lažybų koeficientai dažniausiai keičiasi priklausomai nuo bet kurio veiksnio, galinčio turėti įtakos statymų baigčiai, pasikeitimų. Pavyzdžiui, žiniomis apie sužalotą žaidėją gali smarkiai sumažėti jo komandos šansai. Todėl žaidėjo strategija yra tai, kas turėtų nulemti tinkamą statymo laiką.

Duk

Ar 10bet yra patikima įmonė?

10bet yra viena patikimiausių lažybų bendrovių. Jis veikia nuo 2003 m. ir šiuo metu gali pasigirti daugiau nei milijonu aktyvių vartotojų, kurie juo pasitiki. Bendrovė taip pat yra visiškai licencijuota Lošimų komisijos ir yra kontroliuojama Maltos lošimų tarnybos. Daugybė teigiamų atsiliepimų, kuriuos 10bet vartotojai skelbia per daugelį metų, kai jis veikia, taip pat padeda parodyti jos patikimumą.

Ar 10bet siūlo eSporto statymus?

10bet siūlo daugybę eSporto statymų. Šiuo metu prieinamų eSporto žaidimų skaičius nėra toks didelis, kaip norėtų dauguma žaidėjų, tačiau jis apima daugybę populiarių eSporto lygų ir turnyrų.

Ar 10bet leidžia statyti tarptautiniams vartotojams?

10bet leidžia žaidėjams iš įvairių šalių atidaryti sąskaitas ir statyti statymus. Tačiau yra keletas šalių, kuriose žaidėjams neleidžiama naudoti 10 statymų. Greitas apsilankymas oficialioje svetainėje gali padėti žaidėjui nustatyti, ar jo geografinė padėtis ir tautybė leis jam atidaryti sąskaitą 10bet.

Kiek kainuoja pinigų įnešimas ar išėmimas?

Įnešimas ar išėmimas 10bet yra nemokamas, nepriklausomai nuo naudojamo metodo ar kanalo. Tačiau vartotojai gali mokėti tam tikrus mokesčius už valiutos konvertavimą. Minimali indėlio suma yra 10 €, o maksimali išėmimo suma – 50 000 €.

Ką siūlo dešimties klubas?

Dešimties klubas reiškia specialią narystę, skirtą tik elitiniams 10 statymų statymams. Privalumai apima pritaikytus sandorius, asmeninės sąskaitos tvarkyklę, kvietimus į VIP renginius, greitesnį klientų aptarnavimą, greitesnį pinigų išėmimo apdorojimą, švelnaus keitimo reikalavimus ir daug daugiau.

Kada žaidėjai gali rasti 10bet premijų apdovanojimus?

Yra keletas atvejų, kai žaidėjai gali būti apdovanoti premijomis. Pirmoji premija suteikiama, kai žaidėjas sėkmingai užsiregistruoja į 10 statymų sąskaitą ir įneša savo pirmąjį minimalų 15 € įnašą. Kiti apdovanojimai apima vėlesnius indėlių bonusus, savaitgalio premijas ir rekomendacijas.

Ar 10bet yra geras pasirinkimas pradedantiesiems?

10bet yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems. Taip yra todėl, kad vartotojo sąsaja yra gana intuityvi, be pernelyg sudėtingų naršymo modelių. Lažybų rinkos taip pat pateikiamos taip, kad lažybų procesas būtų lengvas ir įdomus.

Ar žaidėjai gali lažintis dėl gyvų žaidimų?

10bet siūlo tiesiogines lažybas beveik visose pagrindinėse sporto šakose, įskaitant eSportą. Tai reiškia, kad žaidėjai gali kurį laiką stebėti savo mėgstamus žaidimus prieš lažindamiesi, todėl gali priimti geresnius lažybų sprendimus. Be pinigų linijų, bendrovė taip pat siūlo daugybę rekvizitų.

Kokie yra premijos perkėlimo reikalavimai?

Perkėlimo reikalavimai skiriasi priklausomai nuo suteiktos premijos. Lengviausias būdas sužinoti konkrečius konkrečios premijos tipo reikalavimus yra patikrinti reklamos puslapį
10bet svetainė.

Ar galima išsigryninti pinigus 10bet?

10bet suteikia žaidėjams galimybę bet kada išsigryninti pinigus. Grynųjų pinigų išėmimo funkcija leidžia žaidėjams atlikti išankstinius išmokėjimus už atliktus statymus, o ne laukti, kol statymų įvykiai bus išspręsti.

Ar galima ištrinti 10bet sąskaitą?

Bet kuris žaidėjas, nusprendęs ištrinti savo paskyrą dėl kokios nors priežasties, gali tai padaryti bet kuriuo metu. Norėdami tai padaryti, žaidėjas turi išsiųsti el. laišką su prašymu ištrinti savo paskyrą csd@support10bet.co.uk.

Total score7.8

Greiti kazino faktai

Year foundedYear founded: 2003
KalbosKalbos (3)
anglų
arabų
švedų
LicencijosLicencijos (3)
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Lėšų įnešimo būdaiLėšų įnešimo būdai (16)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
FastPay
MasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
TrustlyVisa
Visa Debit
Visa Delta
Visa Electron
PremijosPremijos (5)
Programinė įrangaPrograminė įranga (13)
2 By 2 Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Big Time Gaming
Genesis Gaming
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Playson
Quickspin
Rabcat
iSoftBet
Å alysÅ alys (9)
Airija
Bahreinas
Jungtiniai Arabų Emyratai
Jungtinė Karalystė
Kataras
Kuveitas
Omanas
Saudo Arabija
Å vedija
ŽaidimaiŽaidimai (44)
American Football
Aussie Rules
Badminton
Bakara
Beisbolas
Biathlon
Boksas
CS:GO
Cycling
Dota 2
Dvidešimt vienas
Esport
Eurovision
Floorball
Formula 1
Futbolas
Futbolo statymai
Futsal
Golfas
Greyhounds
Ice Hockey
Kazino „Holdem“
Keno
King of Glory
Krepšinis
Kriketas
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsports
Nutrinamos kortelės
Politika
Ruletė
Slots
Smiginis
Snooker
Sportas
Sporto Lažybos
StarCraft 2
Table Tennis
Tennis
UFC
Virtual Sports
Žirgų Lenktynės